EK voetbal: programma en uitslagen

Speelschema EK voetbal Het speelschema van het EK voetbal, dat met 24 landenteams wordt gespeeld van 11 juni tot en met 11 juli in elf Europese steden. Laatst bijgewerkt op 15 juni om 22:56.

Groepsfase

Turkije
0 - 3
Italië

  • #1
  • Groep A
  • Rome (Italië)

Wales
1 - 1
Zwitserland

  • #2
  • Groep A
  • Bakoe (Azerbeidzjan)


Denemarken
0 - 1
Finland

  • #3
  • Groep B
  • Kopenhagen (Denemarken)

België
3 - 0
Rusland

  • #4
  • Groep B
  • Sint-Petersburg (Rusland)

Engeland
1 - 0
Kroatië

  • #5
  • Groep D
  • Londen (Engeland)

Oostenrijk
3 - 1
Noord-Macedonië

  • #6
  • Groep C
  • Boekarest (Roemenië)

Nederland
3 - 2
Oekraïne

  • #7
  • Groep C
  • Amsterdam (Nederland)

Schotland
0 - 2
Tsjechië

  • #8
  • Groep D
  • Glasgow (Schotland)

Polen
1 - 2
Slowakije

  • #9
  • Groep E
  • Dublin (Ierland)

Spanje
0 - 0
Zweden

  • #10
  • Groep E
  • Sevilla (Spanje)

Hongarije
0 - 3
Portugal

  • #11
  • Groep F
  • Boedapest (Hongarije)

Frankrijk
1 - 0
Duitsland

  • #12
  • Groep F
  • München (Duitsland)

Finland
-
Rusland

  • #13
  • Groep B
  • Sint-Petersburg (Rusland)

Turkije
-
Wales

  • #14
  • Groep A
  • Sevilla (Spanje)

Italië
-
Zwitserland

  • #15
  • Groep A
  • Rome (Italië)

Oekraïne
-
Noord-Macedonië

  • #16
  • Groep C
  • Boekarest (Roemenië)

Denemarken
-
België

  • #17
  • Groep B
  • Kopenhagen (Denemarken)

Nederland
-
Oostenrijk

  • #18
  • Groep C
  • Amsterdam (Nederland)

Zweden
-
Slowakije

  • #19
  • Groep E
  • Sint-Petersburg (Rusland)

Kroatië
-
Tsjechië

  • #20
  • Groep D
  • Glasgow (Schotland)

Engeland
-
Schotland

  • #21
  • Groep D
  • Londen (Engeland)

Hongarije
-
Frankrijk

  • #22
  • Groep F
  • Boedapest (Hongarije)

Portugal
-
Duitsland

  • #23
  • Groep F
  • München (Duitsland)

Spanje
-
Polen

  • #24
  • Groep E
  • Sevilla (Spanje)

Italië
-
Wales

  • #25
  • Groep A
  • Bakoe (Azerbeidzjan)

Zwitserland
-
Turkije

  • #26
  • Groep A
  • Rome (Italië)

Noord-Macedonië
-
Nederland

  • #27
  • Groep C
  • Amsterdam (Nederland)

Oekraïne
-
Oostenrijk

  • #28
  • Groep C
  • Boekarest (Roemenië)

Rusland
-
Denemarken

  • #29
  • Groep B
  • Kopenhagen (Denemarken)

Finland
-
België

  • #30
  • Groep B
  • Sint-Petersburg (Rusland)

Kroatië
-
Schotland

  • #31
  • Groep D
  • Glasgow (Schotland)

Tsjechië
-
Engeland

  • #32
  • Groep D
  • Londen (Engeland)

Slowakije
-
Spanje

  • #33
  • Groep E
  • Sevilla (Spanje)

Zweden
-
Polen

  • #34
  • Groep E
  • Sint-Petersburg (Rusland)

Portugal
-
Frankrijk

  • #35
  • Groep F
  • Boedapest (Hongarije)

Duitsland
-
Hongarije

  • #36
  • Groep F
  • München (Duitsland)

Achtste finales

2A
-
2B

  • #37
  • Achtste finale
  • Amsterdam (Nederland)

1A
-
2C

  • #38
  • Achtste finale
  • Londen (Engeland)

1C
-
3D/E/F

  • #39
  • Achtste finale
  • Boedapest (Hongarije)

1B
-
3A/D/E/F

  • #40
  • Achtste finale
  • Sint-Petersburg (Rusland)

2D
-
2E

  • #41
  • Achtste finale
  • Kopenhagen (Denemarken)

1F
-
3A/B/C

  • #42
  • Achtste finale
  • Boekarest (Roemenië)

1D
-
2F

  • #43
  • Achtste finale
  • Sevilla (Spanje)

1E
-
3A/B/C/D

  • #44
  • Achtste finale
  • Glasgow (Schotland)

Kwartfinales

Winnaar #41
-
Winnaar #42

  • #45
  • Kwartfinale
  • Sint-Petersburg (Rusland)

Winnaar #39
-
Winnaar #37

  • #46
  • Kwartfinale
  • München (Duitsland)

Winnaar #40
-
Winnaar #38

  • #47
  • Kwartfinale
  • Bakoe (Azerbeidzjan)

Winnaar #43
-
Winnaar #44

  • #48
  • Kwartfinale
  • Rome (Italië)

Halve finales

Winnaar #46
-
Winnaar #46

  • #49
  • Halve finale
  • Londen (Engeland)

Winnaar #48
-
Winnaar #47

  • ##50
  • Halve finale
  • Londen (Engeland)

Finale

Winnaar #49
-
Winnaar #50

  • #51
  • Finale
  • Londen (Engeland)

Groepsindeling

Groep A
Italië 1 3 3
Wales 1 1 0
Zwitserland 1 1 0
Turkije 1 0 -3
Groep B
België 1 3 3
Finland 1 3 1
Denemarken 1 0 -1
Rusland 1 0 -3
Groep C
Oostenrijk 1 3 2
Nederland 1 3 1
Oekraïne 1 0 -1
Noord-Macedonië 1 0 -2
Groep D
Schotland 1 3 2
Engeland 1 3 1
Kroatië 1 0 -1
Tsjechië 1 0 -2
Groep E
Slowakije 1 3 1
Spanje 1 1 0
Zweden 1 1 0
Polen 1 0 -1
Groep F
Portugal 1 3 3
Frankrijk 1 3 1
Duitsland 1 0 -1
Hongarije 1 0 -3