Programma Winterspelen 2018

Dit is het programma van de Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang. Filter je favoriete wintersport of zoek naar finales en wedstrijden met Nederlandse sporters.

    Donderdag 8 februari 2018

  • CurlingEerste ronde gemengd
  • CurlingTweede ronde gemengd

    Dag 1:

  • KunstrijdenTeam trophy, korte kür mannen
  • Freestyle skiën Kwalificatie, moguls mannen
  • KunstrijdenTeam trophy, korte kür mannen
  • Freestyle skiën Kwalificatie, moguls vrouwen
  • CurlingVierde ronde gemengd
  • AlgemeenOpeningsceremonieTeam NL, schaatser Jan Smeekens is de vlaggendrager

    Dag 2:

  • CurlingDerde ronde gemengd
  • CurlingVijfde ronde gemengd
  • SnowboardenKwalificatie 1, slopestyle mannenNiek van der Velden
  • SnowboardenKwalificatie 2, slopestyle mannenNiek van der Velden
  • LanglaufenKlassiek en sprint 7,5 km vrouwen
  • IJshockeyJapan-Zweden, vrouwen (poule B)
  • ShorttrackKwalificatie, 1.500 meter mannenSjinkie Knegt, Itzhak de Laat
  • RodelenRonde 1 en 2, mannen
  • ShorttrackKwalificatie, 500 meter vrouwenYara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting
  • Schaatsen3.000 meter vrouwenCarlijn Achtereekte, Antoinette de Jong, Ireen Wüst
  • CurlingZesde ronde gemengd
  • BiatlonSprint 7,5 km vrouwen
  • ShorttrackHalve finale, 1.500 meter mannenSjinkie Knegt, Itzhak de Laat
  • ShorttrackRelay, 3.000 meter vrouwenTeam NL
  • IJshockeyZwitserland-Korea, vrouwen (poule B)
  • ShorttrackFinale, 1.500 meter mannenSjinkie Knegt, Itzhak de Laat
  • SchansspringenEerste ronde, kleine schans mannen
  • SchansspringenFinale, kleine schans mannen

    Dag 3:

  • CurlingRonde 7 gemengd
  • KunstrijdenTeam trophy, ijsdansen
  • SnowboardenFinale, slopestyle mannen
  • KunstrijdenTeam trophy, korte kür vrouwen
  • SnowboardenKwalificatie 1, slopestyle vrouwenCheryl Maas
  • KunstrijdenTeam trophy, vrije kür paren
  • SnowboardenKwalificatie 2, slopestyle vrouwenCheryl Maas
  • LanglaufenKlassiek en sprint 15 km mannen
  • Schaatsen5.000 meter mannenJan Blokhuijsen, Sven Kramer, Bob de Vries
  • IJshockeyFinland-VS, vrouwen (poule A)
  • Freestyle skiënKwalificatie, moguls vrouwen
  • RodelenRonde 3 en 4, mannen
  • BiatlonSprint 15 km mannen
  • IJshockeyCanada-OAR, vrouwen (poule A)
  • Freestyle skiënFinale, moguls vrouwen

    Dag 4:

  • CurlingHalve finale gemengd
  • KunstrijdenTeam trophy, korte kür mannen
  • SnowboardenFinale, slopestyle vrouwenCheryl Maas
  • KunstrijdenTeam trophy, vrije kür vrouwen
  • KunstrijdenTeam trophy, vrije kür ijsdansen
  • SnowboardenKwalificatie 1, halfpipe vrouwen
  • SnowboardenKwalificatie 2, halfpipe vrouwen
  • IJshockeyZwitserland-Japan, vrouwen (poule B)
  • BiatlonAchtervolging 10 km vrouwen
  • Freestyle skiënKwalificatie, moguls mannen
  • RodelenRonde 1 en 2, vrouwen
  • CurlingHalve finale gemengd
  • BiatlonAchtervolging 12,5 km mannen
  • IJshockeyZweden-Korea, vrouwen (poule B)
  • Schaatsen1.500 meter vrouwenLotte van Beek, Marrit Leenstra, Ireen Wüst
  • SchansspringenEerste ronde, kleine schans vrouwen
  • Freestyle skiënFinale, moguls mannen
  • SchansspringenFinale, kleine schans vrouwen

    Dag 5:

  • CurlingDerde plaats, gemengd
  • SnowboardenFinale, halfpipe vrouwen
  • AlpineskiënCombinatie, afdaling mannen
  • SnowboardenKwalificatie 1, halfpipe mannen
  • SnowboardenKwalificatie 2, halfpipe mannen
  • AlpineskiënCombinatie, slalom mannen
  • IJshockeyCanada-Finland, vrouwen (poule A)
  • LanglaufenKwalificatie, sprint vrouwen
  • LanglaufenKwalificatie, sprint mannen
  • ShorttrackKwartfinale, 500 meter vrouwenYara van Kerkhof
  • ShorttrackKwalificatie, 1.000 meter mannenDaan Breeuwsma, Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat
  • RodelenRonde 3 en 4, vrouwen
  • Schaatsen1.500 meter mannenKjeld Nuis, Patrick Roest, Koen Verweij
  • LanglaufenKwartfinale, sprint vrouwen
  • CurlingFinale gemengd
  • ShorttrackHalve finale, 500 meter vrouwenYara van Kerkhof
  • LanglaufenKwartfinale, sprint mannen
  • ShorttrackRelay, 5.000 meter mannenTeam NL
  • LanglaufenHalve finale, sprint vrouwen
  • LanglaufenHalve finale, sprint mannen
  • IJshockeyVS-OAR, vrouwen (poule A)
  • ShorttrackFinale, 500 meter vrouwenYara van Kerkhof
  • LanglaufenFinale, sprint vrouwen
  • LanglaufenFinale, sprint mannen

    Dag 6:

  • CurlingEerste ronde mannen
  • KunstrijdenKorte kür paren
  • AlpineskiënUitgesteld naar 16/2: Eerste run, slalom vrouwen
  • SnowboardenFinale, halfpipe mannen
  • IJshockeyZweden-Zwitserland, vrouwen (poule B)
  • AlpineskiënUitgesteld naar 16/2: Tweede run, slalom vrouwen
  • CurlingEerste ronde vrouwen
  • Noordse CombinatieIndiv. Gundersen NH 10 km competitie
  • IJshockeyKorea-Japan, vrouwen (poule B)
  • Noordse CombinatieIndiv. Gundersen NH 10 km cross-country
  • Schaatsen1.000 meter vrouwenMarrit Leenstra, Jorien ter Mors, Ireen Wüst
  • CurlingTweede ronde mannen
  • BiatlonUitgesteld naar 15/2: 15 km vrouwen
  • RodelenRonde 1 en 2 teams
  • IJshockeySlowakije-OAR en VS-Slovenië, mannen (poule B)

    Dag 7:

  • CurlingTweede ronde vrouwen
  • SkeletonSerie 1 mannen
  • AlpineskiënEerste run, reuzenslalom vrouwen
  • KunstrijdenVrije kür paren
  • SnowboardenKwalificatie, cross mannen
  • AlpineskiënAfdaling mannen
  • SkeletonSerie 2 mannen
  • IJshockeyFinland-Duitsland, mannen (poule C)
  • IJshockeyVS-Canada, vrouwen (poule A)
  • SnowboardenAchtste finale, cross mannen
  • AlpineskiënTweede run, reuzenslalom vrouwen
  • SnowboardenKwartfinale, cross mannen
  • CurlingDerde ronde mannen
  • SnowboardenHalve finale, cross mannen
  • SnowboardenFinale, cross mannen
  • LanglaufenKlassiek 10 km vrouwen
  • IJshockeyNoorwegen-Zweden, mannen (poule C)
  • IJshockeyOAR-Finland, vrouwen (poule A)
  • Biatlon15 km vrouwen
  • Freestyle skiënKwalificatie, aerials vrouwen
  • Biatlon20 km mannen
  • Schaatsen10.000 meter mannenJorrit Bergsma, Sven Kramer
  • CurlingDerde ronde vrouwen
  • IJshockeyTsjechië-Korea en Zwitserland-Canada, mannen (poule A)
  • RodelenTeamestafette

    Dag 8:

  • CurlingVierde ronde mannen
  • SkeletonSerie 3 mannen
  • AlpineskiënEerste run, slalom vrouwen
  • SnowboardenKwalificatie, cross vrouwen
  • KunstrijdenKorte kür mannen
  • SkeletonSerie 4 mannen
  • AlpineskiënSuper G, mannen
  • IJshockeyVS-Slowakije, mannen (poule B)
  • SnowboardenKwartfinale, cross vrouwen
  • SnowboardenHalve finale, cross vrouwen
  • SnowboardenFinale, cross vrouwen
  • AlpineskiënTweede run, slalom vrouwen
  • CurlingVierde ronde vrouwen
  • LanglaufenKlassiek 15 km mannen
  • IJshockeyOAR-Slovenië, mannen (poule B)
  • Schaatsen5.000 meter vrouwenEsmee Visser, Annouk van der Weijden
  • CurlingVijfde ronde mannen
  • SkeletonSerie 1 vrouwenKimberley Bos
  • Freestyle skiënFinale, aerials vrouwen
  • IJshockeyFinland-Noorwegen en Zweden-Duitsland, mannen (poule C) 
  • SkeletonSerie 2 vrouwenKimberley Bos
  • SchansspringenKwalificatie, grote schans mannen

    Dag 9:

  • CurlingVijfde ronde vrouwen
  • KunstrijdenVrije kür mannen
  • Freestyle skiënKwalificatie, slopestyle vrouwen
  • Alpineskiën Super G, vrouwen
  • IJshockeyCanada-Tsjechië, mannen (poule A)
  • IJshockeyKwartfinale vrouwen
  • Freestyle skiënFinale, slopestyle vrouwen
  • CurlingZesde ronde mannen
  • IJshockeyKorea-Zwitserland, mannen (poule A)
  • IJshockeyKwartfinale vrouwen
  • LanglaufenEstafette 4 x 5 km vrouwen
  • ShorttrackKwalificatie, 1.500 meter vrouwenJorien ter Mors, Suzanne Schulting
  • ShorttrackKwartfinale, 1.000 meter mannenSjinkie Knegt, Itzhak de Laat
  • Freestyle skiënKwalificatie, aerials mannen
  • CurlingZesde ronde vrouwen
  • ShorttrackHalve finale, 1.500 meter vrouwenJorien ter Mors, Suzanne Schulting
  • BiatlonMassastart 12,5 km vrouwen
  • SkeletonSerie 3 vrouwenKimberley Bos
  • ShorttrackHalve finale, 1.000 meter mannenSjinkie Knegt, Itzhak de Laat
  • IJshockeyOAR-VS en Slovenië-Slowakije, mannen (poule B)
  • ShorttrackFinale, 1.500 meter vrouwenJorien ter Mors
  • ShorttrackFinale, 1.000 meter mannen
  • SkeletonSerie 4 vrouwenKimberley Bos
  • SchansspringenEerste ronde, grote schans mannen
  • SchansspringenFinale, grote schans mannen

    Dag 10:

  • CurlingZevende ronde mannen
  • Freestyle skiënKwalificatie, slopestyle mannen
  • Alpineskiën Eerste run, reuzenslalom mannen
  • IJshockeyDuitsland-Noorwegen, mannen (poule C)
  • IJshockeyPlaats 5-8, vrouwen
  • Alpineskiën Tweede run, reuzenslalom mannen
  • CurlingZevende ronde vrouwen
  • Freestyle skiënFinale, slopestyle mannen
  • LanglaufenEstafette 4 x 10 km mannen
  • IJshockeyTsjechië-Zwitserland, mannen (poule A)
  • IJshockeyPlaats 5-8, vrouwen
  • SchaatsenKwartfinale ploegachtervolging mannenTeam NL
  • BobsleeënEerste run 2-bob mannen
  • CurlingAchtste ronde mannen
  • BiatlonMassastart 15 km mannen
  • Freestyle skiënFinale, aerials mannen
  • Schaatsen500 meter vrouwenAnice Das, Lotte van Beek, Jorien ter Mors
  • IJshockeyCanada-Korea (poule A) en Zweden-Finland (poule C), mannen 

    Dag 11:

  • CurlingAchtste ronde vrouwen
  • SnowboardenKwalificatie 1, Big Air vrouwenCheryl Maas
  • Freestyle skiënKwalificatie, halfpipe vrouwen
  • KunstrijdenKorte kür ijsdansen
  • SnowboardenKwalificatie 2, Big Air vrouwenCheryl Maas
  • IJshockeyHalve finale, vrouwen
  • CurlingNegende ronde mannen
  • SchaatsenKwartfinale ploegachtervolging vrouwenTeam NL
  • CurlingNegende ronde vrouwen
  • BobsleeënDerde run 2-bob mannen
  • Schaatsen500 meter mannenRonald Mulder, Jan Smeekens, Kai Verbij
  • IJshockeyHalve finale, vrouwen
  • SchansspringenEerste ronde, landenwedstrijd mannen
  • BobsleeënVierde run 2-bob mannen
  • SchansspringenFinale, landenwedstrijd mannen

    Dag 12:

  • CurlingTiende ronde mannen
  • KunstrijdenVrije kür ijsdansen
  • Freestyle skiënFinale, halfpipe vrouwen
  • IJshockeyPlay-offs mannen, plaats 7-8 vrouwen
  • Freestyle skiënKwalificatie, halfpipe mannen
  • CurlingTiende ronde vrouwen
  • IJshockeyPlay-offs mannen, plaats 5-6 vrouwen
  • ShorttrackKwalificatie, 1.000 meter vrouwenYara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting
  • Noordse CombinatieIndiv. Gundersen LH 10 km competitie
  • ShorttrackKwalificatie, 500 meter mannenDaan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf, Sjinkie Knegt
  • CurlingElfde ronde mannen
  • BiatlonMixed estafette 2 x 6 km vrouwen en 2 x 7,5 km mannen
  • ShorttrackFinale 3.000 meter relay vrouwen
  • BobsleeënEerste run 2-bob vrouwen
  • IJshockeyPlay-offs mannen
  • Noordse CombinatieIndiv. Gundersen LH 10 km cross-country
  • BobsleeënTweede run 2-bob vrouwen

    Dag 13:

  • CurlingElfde ronde vrouwen
  • SnowboardenKwalificatie 1, Big Air mannen
  • KunstrijdenKorte kür vrouwen
  • Alpineskiën Afdaling vrouwen
  • Freestyle skiënKwalificaties, ski-cross mannen
  • SnowboardenKwalificatie 2, Big Air mannen
  • IJshockeyKwartfinale mannen
  • Freestyle skiënAchtste finales, ski-cross mannen
  • Freestyle skiënKwartfinales, ski-cross mannen
  • CurlingTwaalfde ronde mannen
  • Freestyle skiënHalve finales, ski-cross mannen
  • Freestyle skiënFinale, ski-cross mannen
  • IJshockeyKwartfinale mannen en derde plaats vrouwen
  • LanglaufenHalve finale, groepssprint vrouwen
  • LanglaufenHalve finale, groepsprint mannen
  • LanglaufenFinale, groepssprint vrouwen
  • LanglaufenFinale, groepsprint mannen
  • SchaatsenHalve finale, ploegachtervolging vrouwenTeam NL
  • CurlingTwaalfde ronde vrouwen
  • SchaatsenHalve finale, ploegachtervolging mannenTeam NL
  • BobsleeënDerde ronde 2-bob vrouwen
  • IJshockeyKwartfinales mannen
  • BobsleeënVierde ronde 2-bob vrouwen
  • SchaatsenFinale, ploegachtervolging vrouwenTeam NL
  • SchaatsenFinale, ploegachtervolging mannenTeam NL

    Dag 14:

  • Alpineskiën Eerste run, slalom mannen
  • Alpineskiën Combinatie, afdaling vrouwen
  • Freestyle skiënHalve finale, halfpipe mannen
  • IJshockeyFinale vrouwen
  • Alpineskiën Tweede run, slalom mannen
  • Noordse CombinatieTeam Gundersen LH 4 x 5 km competitie
  • ShorttrackKwartfinale, 500 meter mannenDaan Breeuwsma, Dylan Hoogerwerf
  • ShorttrackKwartfinale, 1.000 meter vrouwenYara van Kerkhof, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting
  • Noordse CombinatieTeam Gundersen LH 4 x 5 km cross-country
  • ShorttrackHalve finale, 500 meter mannenDaan Breeuwsma
  • ShorttrackHalve finale. 1.000 meter vrouwenSuzanne Schulting
  • CurlingHalve finales mannen
  • BiatlonEstafette 4 x 6 km vrouwen
  • ShorttrackFinale, 500 meter mannen
  • ShorttrackFinale, 1.000 meter vrouwenSuzanne Schulting
  • ShorttrackFinale, 5.000 meter relay mannen

    Dag 15:

  • KunstrijdenVrije kür vrouwen
  • SnowboardenFinale, Big Air vrouwen
  • Freestyle skiënKwalificaties, ski-cross vrouwen
  • Freestyle skiënAchtste finales, ski-cross vrouwen
  • Freestyle skiënKwartfinales, skicross vrouwen
  • Freestyle skiënHalve finales, skicross vrouwen
  • Alpineskiën Combinatie, slalom vrouwen
  • Freestyle skiënFinale, ski-cross vrouwen
  • CurlingDerde plaats mannen
  • IJshockeyHalve finale mannen
  • Schaatsen1.000 meter mannenKjeld Nuis, Kai Verbij, Koen Verweij
  • CurlingHalve finales vrouwen
  • BiatlonEstafette 4 x 7,5 km mannen
  • IJshockeyHalve finale mannen

    Dag 16:

  • SnowboardenKwalificatie, parallelreuzenslalom vrouwenMichelle Dekker
  • SnowboardenKwalificatie, parallelreuzenslalom mannen
  • BobsleeënEerste run 4-bob mannen
  • SnowboardenEliminatie, parallelreuzenslalom vrouwenMichelle Dekker
  • SnowboardenEliminatie, parallelreuzenslalom mannen
  • BobsleeënTweede run 4-bob mannen
  • Alpineskiën Team-event, achtste finales
  • SnowboardenFinale, Big Air mannen
  • Alpineskiën Team-event, kwartfinales
  • Alpineskiën Team-event, halve finales
  • Alpineskiën Team-event, finale
  • SnowboardenAchtste finales, parallelreuzenslalom vrouwen
  • SnowboardenAchtste finales, parallelreuzenslalom mannen
  • LanglaufenMassastart 50 km mannen
  • SnowboardenKwartfinales, parallelreuzenslalom vrouwen
  • SnowboardenKwartfinales, parallelreuzenslalom mannen
  • SnowboardenHalve finales, parallelreuzenslalom vrouwen
  • SnowboardenHalve finales, parallelreuzenslalom mannen
  • SnowboardenFinale, parallelreuzenslalom vrouwen
  • SnowboardenFinale, parallelreuzenslalom mannen
  • CurlingFinale mannen
  • SchaatsenHalve finale, massastart vrouwenIrene Schouten, Annouk van der Weijden
  • CurlingDerde plaats vrouwen
  • SchaatsenHalve finale, massastart mannenSven Kramer, Koen Verweij
  • IJshockeyDerde plaats mannen
  • SchaatsenFinale, massastart vrouwenIrene Schouten, Annouk van der Weijden
  • SchaatsenFinale, massastart mannenSven Kramer, Koen Verweij

    Dag 17:

  • CurlingFinale vrouwen
  • BobsleeënDerde run 4-bob mannen
  • BobsleeënVierde run 4-bob mannen
  • IJshockeyFinale mannen
  • LanglaufenMassastart 30 km vrouwen
  • AlgemeenSluitingsceremonie

    • Koen Smeets
    • Rogier van 't Hek