Wat doen wielrenners voorafgaand aan de Tour?

Morgen begint de Tour de France. Wat doen de wielrenners eigenlijk voor ze van start gaan? Er wordt volop getraind, koffie gedronken en afscheid genomen van vrienden en familie. Romain Bardet en Marcel Kittel rusten nog even uit terwijl Laurens ten Dam zijn moeder om een boodschap stuurt.

Alberto Contador: opwarmen voor de Tour

Chris Froome op verkenning

Hope it's finished in time! #TDF #recon @letourdefrance

Een foto die is geplaatst door Chris Froome (@chrisfroome) op

Simon Gerrans traint, ook thuis

Last gym session at home for a little while. 💪 #andorra #tdf @orica_greenedge

Een foto die is geplaatst door Simon Gerrans (@simongerrans) op

Afscheidsfeestje voor Nairo Quintana

Entreno con música de mi tierra, gracias a estos pequeños artistas. Ellos también son parte del #SueñoAmarillo

Een video die is geplaatst door Nairo Quintana (@nairoquincoficial) op

Rui Costa: op de foto met zijn fans

Laurens ten Dam stuurt zijn moeder om een boodschap

Warren Barguil op stap met zijn broer

Petit tour à la plage avec le brother #golfgtikarman #cabrio #profitedusoleil

Een foto die is geplaatst door Barguil warren (@warrenbarguil) op

Julian Alaphilippe drinkt een laatste bakkie met zijn ouders

Dernier café avec mes parents avant de prendre le départ de la grande Boucle . #bimbamboum Le calme avant la tempête #jevousaime

Een foto die is geplaatst door Julian Alaphilippe (@alafpolak) op

Romain Bardet, nog even lekker niks doen

Un début de semaine au calme, le prochain le sera moins. 🙃 #tdfiscoming

Een foto die is geplaatst door Romain Bardet (@romainbardet) op

Net als Marcel Kittel

Enjoying the calm before the storm… #letour

Een foto die is geplaatst door Marcel Kittel (@marcelkittel) op

John Degenkolb gaat juist los op AC/DC

WOW…what a performance guys!!! AC/DC & AxelRose

Een foto die is geplaatst door John Degenkolb (@johndegenkolb) op

Timo Roosen zorgt dat hij netjes aan de start verschijnt

✂️Ready for @letourdefrance 🇫🇷 thanks to #NewYouGoirle #omroepbrabant

Een foto die is geplaatst door Timo Roosen 🇳🇱 (@timo_roosen) op

Peter Sagan test zijn muzikaliteit

Guitar playing! #tourdesuisse2016 #music #guitar🎸

Een foto die is geplaatst door Peter Sagan (@petosagan) op

En Fabian Cancelara zit al op de fiets

Nice last ride befor leaving for the @letourdefrance with @patrickseabase @viktor_puzo and the awesome panorama #spartacus2016

Een foto die is geplaatst door Fabian Cancellara (@fabian_cancellara) op