Cristiano Ronaldo verdient een modaal jaarsalaris in 3,5 uur

Forbes maakt elk jaar de best verdienende sporters bekend. En voor het eerst is dat een voetballer: Cristiano Ronaldo. Wie er verder in staan? Die andere voetballer, drie basketballers, twee tennissers, twee golfers en een American footballspeler. Maar wat doen ze zoal met al die miljoenen? Op Instagram laten ze dat graag zien.

1. Cristiano Ronaldo (voetbal) 88 miljoen dollar

Business done! Flying with style!👌🔝👍

Een foto die is geplaatst door Cristiano Ronaldo (@cristiano) op

2. Lionel Messi (voetbal) 81,4 miljoen dollar

Nuevo integrante de mi familia !!🐶. Gracias amor por este regalo hermosooo @antoroccuzzo88

Een foto die is geplaatst door Leo Messi (@leomessi) op

3. LeBron James (basketbal) 77,2 miljoen dollar

NY to the Garden a few weeks back! #SomethingSimple #StriveForGreatness

Een foto die is geplaatst door LeBron James (@kingjames) op

4. Roger Federer (tennis) 67.8 miljoen dollar

👀 👀

Een foto die is geplaatst door Roger Federer (@rogerfederer) op

5. Kevin Durant (basketbal) 56,2 miljoen dollar

Aunt Pearl always #KD8

Een foto die is geplaatst door Kevin Durant (@easymoneysniper) op

6. Novak Djokovic (tennis) 55,8 miljoen dollar

7. Cam Newton (American football) 53,1 miljoen dollar

"everybody1OOKiNGoutFOR themse1ves•butTHEYstillGOTthey eyes(👀)onMË" -DR1ZZYdrâkê #iWmW -1OVE

Een foto die is geplaatst door Cam Newton (@cameron1newton) op

8. Phil Mickelson (golf) 52,9 miljoen dollar

After a 2nd place finish at the PGA Championship, Phil wins $1,800,000. And moves to 9th in the OWGR and 42nd in the Fedex cup rankings.

Een foto die is geplaatst door Phil Mickelson (@philmickelson_golf) op

9. Jordan Spieth (golf) 52,8 miljoen dollar

10. Kobe Bryant (basketbal) 50 miljoen dollar

First day back on the court shooting! Bout damn time!! #shoulderrecovery #20thseason @drinkbodyarmor #lakers

Een foto die is geplaatst door Kobe Bryant (@kobebryant) op

11. Lewis Hamilton (Formule 1) 46 miljoen dollar

Landed in my @bombardier_jets #Challenger 605. On my way to Monaco – looking forward to the weekend! #Ambassador #MonacoGP

Een foto die is geplaatst door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

12. Tiger Woods (golf) 45,3 miljoen dollar

Hello Yao, awesome day at Nike campus in Shanghai.

Een foto die is geplaatst door Tiger Woods (@tigerwoods) op

13. Eli Manning (American football) 45 miljoen dollar

14. Joe Flacco (American football) 44,5 miljoen dollar

Joe Flacco is done for the season with a knee injury. Our thoughts and well wishes are with both Flacco and Forsett.

Een foto die is geplaatst door Baltimore Ravens (@ravens) op

15. Tom Brady (American football) 44,1 miljoen dollar

#throwback to when Tom was at the Kentucky Derby! #kentuckyderby #tb12 #patriots #tombrady

Een foto die is geplaatst door Tom Brady Fanpage 🏆🏆🏆🏆 (@allabouttombrady) op

16. Floyd Mayweather (boksen) 44 miljoen dollar

www.themoneyteam.com #AIRMAYWEATHER

Een foto die is geplaatst door Floyd Mayweather (@floydmayweather) op

Dat mannelijke sporters nog steeds meer betaald krijgen blijkt wel, de eerste vrouw vinden we pas op nummer 40.

40. Serena Williams (tennis) 28,9 miljoen dollar

And now it's girls day with my mom @lyndrea_imani @venuswilliams Isha we miss you. @paintedwomanbeverlyhills 😍

Een foto die is geplaatst door Serena Williams (@serenawilliams) op

    • Bas van Kooij