Colofon

NRC Media BV

Hoofdredacteur: Peter Vandermeersch

Algemeen directeur: Rien van Beemen

Redactie

Postbus 20673, 1001 NR Amsterdam t.a.v. de rubriek of persoon. Redacteuren zijn te bereiken op voorletter.achternaam@nrc.nl, zoals: Redacteur van de Krant op r.vandekrant@nrc.nl. Rubrieken:

Amsterdam amsterdam@nrc.nl 020 - 755 3005
Binnenland binnenland@nrc.nl 020 - 755 3005
Buitenland buitenland@nrc.nl 020 - 755 3009
Economie economie@nrc.nl 020 - 755 3007
Cultuur kunst@nrc.nl 020 - 755 3061
Achterpagina ap@nrc.nl 020 - 755 3061
Sport sport@nrc.nl 020 - 755 3019
Media media@nrc.nl 020 - 755 3015
Opinie opinie@nrc.nl 020 - 755 3011
Wetenschap wetenschap@nrc.nl 020 - 755 3057
Boeken boeken@nrc.nl 020 - 755 3059
Weekend weekend@nrc.nl 020 - 755 3035
Lux (bijlage) lux@nrc.nl 020 - 755 3033
Fotoredactie fotoredactie@nrc.nl 020 - 755 3021
Hoofdredactie hoofdredactie@nrc.nl 020 - 755 3045
nrc.next next@nrc.nl 020 - 755 3041
nrc.nl internet@nrc.nl 020 - 755 3443
Den Haag denhaag@nrc.nl 070 - 311 8333
Ombudsman ombudsman@nrc.nl

Ingezonden brieven

Wilt u reageren op artikelen uit de krant? Stuur dan een ingezonden brief van maximaal 250 woorden naar opinie@nrc.nl. Vermeld altijd uw naam, adres, telefoonnummer en, indien van toepassing, uw titels en functie.

NRC Webwinkel

T: 088 - 572 0202, E: klantenservice@nrcwebwinkel.nl

Bezorging en abonnementen

Wij streven ernaar de krant doordeweeks voor 18.30 uur en op zaterdag voor 13.00 uur te bezorgen. Ga voor vragen naar nrc.nl/service, bel 088-572 0572 (ma-vr 8.00-19.45 uur, za 11.00-16.30 uur), of mail naar service@nrc.nl.

Advertenties

T: +31 20 - 755 3049, E: sales@nrc.nl, of nrcmedia.nl

Omgang persoonsgegevens

NRC Media BV legt van abonnees en gebruikers van online dienstverlening gegevens vast voor de uitvoering van een (abonnee) overeenkomst en/of het verlenen van diensten. Deze gegevens kunnen worden gebruikt om u te informeren over relevante producten en diensten van NRC Media BV en NRC Lux BV (zie ook nrc.nl/privacyverklaring). Indien u op deze informatie geen prijs stelt, kunt u zich afmelden via privacy@nrc.nl.

Text-Syndication

The Interview People GmbH, T: +49 8161 8074 978 E: syndication@theinterviewepeople.com,

Auteursrecht

© NRC Handelsblad, 2015. Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij NRC Media BV c.q. de betreffende auteur. Zie voor de volledige tekst: nrc.nl. Op ingezonden bijdragen zijn de algemene publicatievoorwaarden van toepassing. Deze liggen ter inzage op de redactie en worden op verzoek kosteloos toegezonden.