NPO 1 12.00Serious Request TV (BNN/NOS).

NPO 1

12.00Serious Request TV (BNN/NOS).

12.20Sterren.nl special (AVROTROS).

13.00Journaal (NOS).

13.05Serious Request TV (BNN/NOS).

13.20Het Boerenleven (MAX).

14.05Serious Request TV (BNN/NOS).

14.20Chitty Chitty Bang Bang (MAX).

16.35Serious Request TV (BNN/NOS).

16.50TV Monument: De oergeschiedenis van het VARA-cabaret (VARA).

17.39Socutera (SOCUTERA).

17.45Serious Request TV (BNN/NOS).

18.00Journaal (NOS).

18.15EénVandaag (AVROTROS).

18.50Sportjournaal (NOS).

19.05Een Huis Vol (KRO-NCRV).

20.00Journaal (NOS).

20.25Jekkers & Jeroen: Als we zo vrij mogen zijn (VARA).

22.15Ik vertrek (AVROTROS).

23.10Uit het leven van 2016 (NOS).

00.15 Journaal (NOS).

00.25KRO Detectives: Midsomer Murders (KRO).

02.00Missie MAX Kerstgroeten (MAX).

02.25Petticoat (KRO-NCRV).

NPO 2

12.10De Nieuwe Maan (NTR).

13.00Journaal (NOS).

13.10Bureau Vooroordeel (VARA).

13.45Witteman ontdekt: het geluk (VARA).

14.30De Muur (VARA).

15.25Fryslân DOK (Omrop Fryslan).

16.05Libera Boys Choir (MAX).

17.00Journaal (NOS).

17.05BinnensteBuitenland (KRO-NCRV).

17.35MAX Proms (MAX).

18.25MAX Maakt Mogelijk (MAX).

19.10Nederland Zingt (EO).

19.45Oranje Jaaroverzicht 2016 (NOS).

20.25The Messiah (EO).

23.00 Journaal (NOS).

23.20Kerstnachtmis (KRO).

00.45MAX Proms (MAX).

01.35De Nachtzoen (EO).

01.40Tekst-TV (NOS).

NPO 3

11.55Alleen op de wereld marathon (VPRO).

13.05Beestieboys (VPRO).

13.30Kasper en de Kerstengelen (AVROTROS).

15.10Alleen op de wereld (VPRO).

15.35Kerst met de Zandtovenaar (KRO-NCRV).

16.30De geluksamulet (VPRO).

16.50Beestieboys (VPRO).

17.15Jill (AVROTROS).

17.30New Musical Star (AVROTROS).

17.55Alleen op de wereld (VPRO).

18.15Voetbalmeisjes (AVROTROS).

18.45Jeugdjournaal (NOS).

18.50NOS Jeugdjournaal Jaaroverzicht 2016 (NOS).

19.30Serious Request (BNN).

21.40Ventoux (NTR).

23.30Guus Meeuwis live in the Royal Albert Hall (NTR).

00.40Walk the Line (VPRO).

02.55Het beste van 101TV (BNN).

05.00Tekst-TV (NOS).

RTL 4

12.00In De Stoel.

12.30RTL Snowmagazine.

13.00Schoner Nederland.

13.30LifestyleXperience Plus.

14.00Plezier En Passie.

14.30Van Woonvilla Naar Droomvilla.

15.00Honden TV.

15.30Making Of Dinnershow Pandora.

16.00WoonTips.

16.30SOS Kinderdorpen.

17.00Off Piste.

17.30House Vision.

18.00RTL Nieuws.

18.15Eigen Huis & Tuin.

18.55Planet’s Got Talent.

19.30RTL Nieuws.

19.55RTL Weer.

20.00All You Need Is Love Kerstspecial.

23.0025 Jaar Gordon: Compleet, Volmaakt Het Einde.

00.30RTL Nieuws.

00.40RTL Weer.

00.45Jeroen in California - Songs of Life.

01.35Teleshop 4.

05.25Hook.

RTL 5

12.00Teleshop 5.

14.50LifestyleXperience.

15.45Films & Sterren.

16.15Lust, liefde of laten lopen?

16.45Lust, liefde of laten lopen?

17.35Galileo.

18.30Expeditie Robinson.

20.00Arthur Christmas.

22.00De Grote Improvisatieshow.

23.00Foute Mannen.

00.00112 noodoproep: De echte verhalen.

00.30Teleshop 5.

05.30RTL De Journal.

NET5

13.00Tommy Teleshopping.

13.55Fashionchick: Elke dag een look.

14.00MasterChef USA.

14.55Pocahontas.

16.35Mulan.

18.15Sissi.

20.30A Royal Christmas.

22.10A Cookie Cutter Christmas.

00.00Michael Buble’s Christmas in New York.

00.50Astro TV.

02.50Loop: Hart van Nederland.

SBS6

14.00Irene & Rudolph vieren kerst.

15.00Alles over wonen.

15.30Op de Camping.

16.00Arbeidsmarkt TV.

16.30Tracks & Trails.

17.00Robs grote tuinverbouwing.

18.15De 20 grappigste hoogtijdagen.

19.00Lachen om Home Video’s.

20.00The Lord of the Rings: The Return of the King.

22.50Wekelijkse Lottotrekking.

22.55The Lord of the Rings: The Return of the King.

01.55RelaxTV.

05.00Royal Wedding.

RTL 7

12.30Ondernemend Nederland.

13.00De Succesfactor.

13.30Doe Maar Duurzaam!.

14.00Greenproject.

14.30Big Daddy.

16.25Flodder.

17.00RTL Transportwereld.

17.30Truck & Tractor Pulling.

18.00Helden van 7: Ice Road Truckers.

19.00Politie op je hielen.

20.00Hit and Run.

22.00Drive.

00.00Machete.

02.01Teleshop 7.

ÉÉN

12.30De week van Bruzz.

13.00Toespraak koning Filip.

13.10Het Journaal.

13.35Het Weer.

13.40Villa Politica.

14.30Music for Life.

17.55Kijk uit.

18.00Het Journaal.

18.10MasterChef: The Professionals.

19.00Het Journaal.

19.30Het Weer.

19.35Iedereen Beroemd.

20.10Geert Hoste Kerst.

21.10Extra lotto.

21.20Brave.

22.47Extra lotto: winst.

22.48Keno.

22.49Euromillions winstverdeling.

22.50Het Weer.

22.55A Kylie Christmas.

00.25Iedereen Beroemd.

00.55Journaallus.

CANVAS

12.30Music for Life.

18.00Rolkrant.

18.15Check-Point.

19.05Rise of Animals.

20.00Kersttoespraak koning Filip (VGT).

20.10Het Journaal.

20.20Vranckx.

20.50The Making of Planet Earth II.

21.45Cirque du Soleil: Amaluna.

22.40Compte les moutons.

22.45Leonard Cohen Live in Dublin.

23.45A Christmas Tale.

00.00R.K. middernachtmis kerst in eurovisie.

01.15Canvaslus.

    • Magnet Media