Wij zijn geen malafide bedrijfje

opinext@nrc.nl

Met verbazing lazen wij op de Zin-pagina in nrc.next van 26 oktober het artikel ‘De vrijwilliger als nutteloze toerist’. Wij betreuren het zeer dat onze organisatie over één kam wordt geschoren met diverse, zoals het doet overkomen, malafide bemiddelingsbedrijfjes en dat de tomeloze inzet van onze vrijwilligers en personeel wereldwijd als inefficiënt en nutteloos wordt afgeschilderd. Wij zetten onze vraagtekens dan ook bij dit ongenuanceerde en eenzijdige artikel.

Projects Abroad is ruim 18 jaar actief in het aanbieden en organiseren van vrijwilligersprojecten in ontwikkelingslanden. Onze vrijwilligers zijn enthousiaste mensen, met en zonder ervaring, van 16 tot 72 jaar oud, die zelf een verschil willen, kunnen en mogen maken. Wij bieden goede begeleiding, de zekerheid van een project en een professionele ondersteuning door lokaal eigen personeel. Wij zijn van mening dat deelname aan onze projecten een ervaring zal zijn en dat onze hulp aantoonbaar resultaat biedt in het project zelf.

Laurens Vos

Projects Abroad Nederland

    • Laurens Vos
    • Projects Abroad Nederland