Scorebord

Honkbal

Finale: Zuid-Korea-Cuba 3-2. Om de derde plaats: Verenigde Staten-Japan 8-4.

Kanovaren

Finales: K1 500 m: 1. Wallace (Aus) 1.37,252, 2. Van Koeverden (Can) 1.37,630, 3. Brabants (GB) 1.37,671. K2 500 m: 1. Craviotto/Perez (Spa) 1.28,736, 2. Rauhe/Wieskötter (Dld) 1.28,827, 3. Piatroesjenka/Matsjnev (WRu) 1.30,005. C1 500 m: 1. Opalev (Rus) 1.47,140, 2. Cal (Spa) 1.48,397, 3. Tsjeban (Oek) 1.48,766. C2 500 m: 1. Meng Guanliang/Wenjun Yang (Chn) 1.41,025, 2. Oelegin/Kostoglod (Rus) 1.41,282, 3. Gille/Wylenzek (Dld) 1.41,964.

Vrouwen, finales: K1 500 m: 1. Osipenko-Radomska (Oek) 1.50,673, 2. Idem (Ita) 1.50,677, 3. Wagner-Augustin (Dld) 1.51,022. K2 500 m: 1. Kovacs/Janic (Hon) 1.41,308, 2. Mikolajczyk/Konieczna (Pol) 1.42,092, 3. Delattre/Viard (Fra) 1.42,128.

Mountainbike

1. Absalon (Fra) 8 ronden in 1.55.59, 2. Peraud (Fra) 1.07, 3. Schurter (Zwi) 1.53.

Vrouwen: 1. Spitz (Dld) 6 ronden in 1.45.11, 2. Wloszczowska (Pol) 0.41, 3. Kalentjeva (Rus) 1.17.

Schoonspringen

Toren: 1. Mitcham (Aus) 537,95 punten, 2. Zhou Luxin (Chn) 533,15, 3. Galperin (Rus) 525,80.

Synchroonzwemmen

Landenteams, finale: 1. Rusland 99,500 punten, 2. Spanje 98,251, 3. China 97,334.

Taekwondo

Boven 80 kg, finale: Cha Dong-min (ZKo) w.v. Nikolaidis (Gri). Om de derde plaats: Tsjilmanov (Kaz) w.v. Matos (Cub), Yagazie Chukwumerije (Nig) w.v. Irgasjev (Oez).

Vrouwen, boven 67 kg, finale: Del Rosario Espinoza (Mex) w.v. Solheim (Noo). Om de derde plaats: Falavigna (Bra) w.v. Kedzierska (Zwe), Stevenson (GB) w.v. Abdrabo (Egy).

Turnen

Ritmische gymnastiek, meerkamp: 1. Kanajeva (Rus) 75,500, 2. Zjoekova (WRu) 71,925, 3. Bessonova (Oek) 71,875. Landenteams: 1. Rusland 35,550, 2. China 35,225, 3. Wit-Rusland 34,900.

Voetbal

Finale: Argentinië-Nigeria 1-0. 58. Di Maria 1-0.

Volleybal

Finale: Verenigde Staten-Brazilië 3-1 (20-25 25-22 25-21 25-23). Om de derde plaats: Rusland-Italië 3-0 (25-22 25-19 25-23).

Vrouwen, finale: Brazilië-Verenigde Staten 3-1 (25-15 18-25 25-13 25-21). Om de derde plaats: China-Cuba 3-1 (25-16 21-25 25-13 25-20).

Waterpolo

Finale: Hongarije-Verenigde Staten 14-10 (6-4 3-4 2-1 3-1). Om de derde plaats: Servië-Montenegro 6-4 (2-0 2-1 2-1 0-2). Om de vijfde plaats: Spanje-Kroatië 11-9 (0-2 5-3 3-1 3-3). Om de zevende plaats: Griekenland-Australië 9-8 (3-2 2-2 1-3 3-1). Om de negende plaats: Italië-Duitsland 10-8 (4-3 1-1 1-1 4-3).