Programma Spelen

Zaterdag 9 augustus

Hippische sport

13.15-16.40u: individuele eventing met Lips

Turnen

6.00-16.30u: kwal. (m), met Zonderland (rek)

Judo

6.00-11.30u / 12.00-14.30u:

-60 kg (m) met Houkes, -48 kg (v)

Zeilen

7.00u: eerste race Yngling (v) met Bes, Mulder en Witteveen

7.00u: eerste race Finn (m) met Nieuwenhuis

Roeien

11.30-12.00u: voorronden vier zonder (m) met Nederland

Zwemmen

13.00-13.18: serie 100 m vlinderslag (v) met Groot en Dekker

14.20-14.50u: series 100 m school (m) met Van Valkengoed

14.50-15.05u: series 4x100 m vrij (v) met Nederlandse estafetteploeg

Zondag 10 augustus

Hippische sport

0.30-04.30u: individuele eventing met Lips

Turnen

4.00-15.00u: kwal. (v), met Harmes (vloer)

Schermen

4.00-5.30u: voorronden degen (m) met Verwijlen

14.40u: finale degen (m)

Judo

6.00-10.30u / 10.00-13.30u:

-66 kg (m) met Elmont, -52 kg (v)

Wielrennen

8.00u: wegwedstrijd (v) met Vos, Melchers en Beltman

Roeien

10.00-10.30u: voorronden lichte vier zonder (m) met Nederland

11.20-11.40u: voorronden vrouwenacht met Nederland

11.40-12.00u: voorronden mannenacht met Nederland

Zwemmen

05.18u: finale 4x100 m vrij (v)

14.08-14.35u: series 100 m rug (m) met Driebergen

15.11-15.20u: series 4x100 m vrij (m) met Nederland

Voetbal

13.45u: groep B: Oranje-VS

Hockey

14.30u: Nederland-Zuid-Afrika (v)

Maandag 11 augustus

Hippische sport

2.00-05.30u: individuele eventing met Lips

Schermen

4.00-5.30u: voorronde floret (v) met Angad-Gaur

14.40u: finale floret (v)

Zwemmen

4.21u: finale 100 m vlinderslag (v)

4.27u: finale 100 m school (m)

5.23u: finale 4x100 m vrij (m)

12.30-13.04u: series 200 m vrij (v) met Dekker

Judo

6.00-10.30u / 12.00-13.30u: -73 kg (m), -57 kg (v) met Gravenstijn

Waterpolo

7.00u: Hongarije-Nederland (v)

Zeilen

7.00-13.00u: eerste race 470 (v) met Berkhout / De Koning

7.00-13.00u: eerste race 470 (m) met Sven en Kalle Coster

Kano/kayak

9.00-12.42u: voorronde slalom (m) met Bouten

Hockey

15.00u: Nederland-Zd-Afrika (m)

Dit is een selectie uit het olympische programma tot en met maandag, met de Nederlandse tijden.

Bekijk het volledige programma op de officiële site van de Olympische Spelen en.beijing2008.cn