Peking

Great Britain's track cycling team member practice during a training session at the Laoshan Velodrome on August 6, 2008 in Beijing. The 2008 Beijing Olympic games track cycling competition will start on August 15. AFP PHOTO/JOE KLAMAR AFP

Selectie uit het programma van de Olympische Spelen.

Vandaag

Openingsceremonie

14.08 uur (acht over acht vanavond (Chinese tijd), op 08-08-2008)

Morgen

Hippische sport

0.30-04.30u / 13.15-16.40u: individuele eventing met Lips

Wielrennen

5.00u: wegwedstrijd (m)

met Terpstra, Clement , Gesink, Kroon en Ten Dam

Turnen

6.00-16.12u: kwal. (m en v), met Zonderland (rek), Harmes (vloer)

Judo

6.00-10.30u / 12.00-13.30u:

-60 kg (m) met Houkes, -48 kg (v)

Zeilen

7.00u: eerste race Yngling (v) met Bes, Mulder en Witteveen

7.00u: eerste race Finn (m) met Nieuwenhuis

Roeien

11.30-12.00u: voorronden vier zonder (m) met Nederland

Zwemmen

14.45-15.08u: series 100 m school (m) met Van Valkengoed

15.22-15.30u: series 4x100 m vrij (v) met Nederlandse estafetteploeg

Zondag

Hippische sport

0.30-04.30u: individuele eventing met Lips

Schermen

4.00-5.30u: voorronden degen (m) met Verwijlen

14.40u: finale degen (m)

Judo

6.00-10.30u / 10.00-13.30u:

-66 kg (m) met Elmont, -52 kg (v)

Wielrennen

8.00u: wegwedstrijd (v) met Vos, Melchers en Beltman

Roeien

10.10-10.30u: voorronden lichte vier zonder (m) met Nederland

11.20-11.40u: voorronden vrouwenacht met Nederland

11.40-12.00u: voorronden mannenacht met Nederland

Zwemmen

11.18u: finale 4x100 m vrij (v)

14.08-14.35u: series 100 m rug (m) met Driebergen

15.11-15.20u: series 4x100 m vrij (m) met Nederland

Voetbal

13.45u: groep B: Oranje-VS

Hockey

14.30u: Nederland-Zuid-Afrika (v)

Maandagochtend heel vroeg

Hippische sport

2.00-05.30u: individuele eventing met Lips

Schermen

4.00-5.30u: voorronde floret (v) met Angad-Gaur

Zwemmen

4.27u: finale 100 m school (m)

5.33u: finale 4x100 m vrij (m)

Judo

6.00-10.30u: -57 kg (v) met Gravenstijn

Waterpolo

7.00u: Hongarije-Nederland (v)

Zeilen

7.00-13.00u: eerste race 470 (v) met Berkhout / De Koning

7.00-13.00u: eerste race 470 (m) met Sven en Kalle Coster

De Spelen duren tot en met zondag 24 augustus