Deelnemerslijst Tour de France 2008

Silence-Lotto

1. Cadel Evans (Aus), 2. Mario Aerts (Bel), 3. Christophe Brandt (Bel), 4. Dario Cioni (Ita), 5. Leif Hoste (Bel), 6. Robbie McEwen (Aus), 7. Jaroslav Popovitsj (Oek), 8. Johan Vansummeren (Bel), 9. Wim Vansevenant (Bel).

Team CSC

11. Carlos Sastre (Spa), 12. Kurt-Asle Arvesen (Noo), 13. Fabian Cancellara (Zwi), 14. Volodimir Goestov (Oek), 15. Stuart O'Grady (Aus), 16. Andy Schleck (Lux), 17. Frank Schleck (Lux), 18. Nicki Sörensen (Den), 19. Jens Voigt (Dui).

Euskaltel-Euskadi

21. Haimar Zubeldia (Spa), 22. Mikel Astarloza (Spa), 23. Inaki Isasi (Spa), 24. Egoi Martinez (Spa), 25. Juan Jose Oroz (Spa), 26. Ruben Perez (Spa), 27. Samuel Sanchez (Spa), 28. Amets Txurruka (Spa), 29. Gorka Verdugo (Spa).

Caisse d'Epargne

31. Alejandro Valverde (Spa), 32. David Arroyo (Spa), 33. Arnaud Coyot (Fra), 34. Vicente Garcia Acosta (Spa), 35. Jose Ivan Gutierrez (Spa), 36. David Lopez Garcia (Spa), 37. Oscar Pereiro Sio (Spa), 38. Nicolas Portal (Fra), 39. Luis-Leon Sanchez (Spa).

Team Columbia

41. Kim Kirchen (Lux), 42. Marcus Burghardt (Dui), 43. Mark Cavendish (GBr), 44. Gerald Ciolek (Dui), 45. Bernhard Eisel (Oos), 46. Adam Hansen (Oos), 47. George Hincapie (VSt), 48. Thomas Lövkvist (Zwe), 49. Konstantsin Sioetsoe (WRu).

Barloworld

51. Juan Mauricio Soler (Col), 52. John-Lee Augustyn (ZAf), 53. Félix Cardenas (Col), 54. Gianpaolo Cheula (Ita), 55. Baden Cooke (Aus), 56. Moises Duenas Nevado (Spa), 57. Christopher Froome (Ken), 58. Robert Hunter (ZAf), 59. Paolo Longo Borghini (Ita).

Liquigas

61. Filippo Pozzato (Ita), 62. Manuel Beltran (Spa), 63. Francesco Chicchi (Ita), 64. Murilo Fischer (Bra), 65. Roman Kreuziger (Tsj), 66. Aleksandr Koestsjinski (WRu), 67. Vincenzo Nibali (Ita), 68. Manuel Quinziato (Ita), 69. Frederik Willems (Bel).

Lampre

71. Damiano Cunego (Ita), 72. Alessandro Ballan (Ita), 73. Matteo Bono (Ita), 74. Marzio Bruseghin (Ita), 75. Marco Marzano (Ita), 76. Massimiliano Mori (Ita), 77. Daniele Righi (Ita), 78. Sylvester Szmyd (Pol), 79. Paolo Tiralongo (Ita).

Crédit Agricole

81. Thor Hushovd (Noo), 82. William Bonnet (Fra), 83. Aleksandr Botsjarov (Rus), 84. Jimmy Engoulvent (Fra), 85. Dmitri Fofonov (Kaz), 86. Simon Gerrans (Aus), 87. Christophe Le Mevel (Fra), 88. Rémi Pauriol (Fra), 89. Mark Renshaw (Aus).

Quick-Step

91. Stijn Devolder (Bel), 92. Carlos Barredo (Spa), 93. Matteo Carrara (Ita), 94. Steven de Jongh (Ned), 95. Mauro Facci (Ita), 96. Sebastien Rosseler (Bel), 97. Gert Steegmans (Bel), 98. Matteo Tosatto (Ita); 99. Jurgen van de Walle (Bel).

Ag2r-La Mondiale

101. Cyril Dessel (Fra), 102. Jose Luis Arrieta (Spa), 103. Hubert Dupont (Fra), 104. Vladimir Efimkin (Rus), 105. Martin Elmiger (Zwi), 106. John Gadret (Fra), 107. Stephane Goubert (Fra), 108. Christophe Riblon (Fra), 109. Tadej Valjavec (Slv).

Gerolsteiner

111. Stefan Schumacher (Dui), 112. Robert Förster (Dui), 113. Markus Fothen (Dui), 114. Heinrich Haussler (Dui), 115. Berhard Kohl (Oos), 116. Sven Krauss (Dui), 117. Sebastien Lang (Dui), 118. Ronny Scholz (Dui), 119. Fabian Wegmann (Dui).

Agritubel

121. Christophe Moreau (Fra), 122. Freddy Bichot (Fra), 123. Jimmy Casper (Fra), 124. Romain Feillu (Fra), 125. Eduardo Gonzalo Ramirez (Spa), 126. Nicolas Jalabert (Fra), 127. David Lelay (Fra), 128. Geoffroy Lequatre (Fra), 129. Nicolas Vogondy (Fra).

Rabobank

131. Denis Mentsjov (Rus), 132. Juan Antonio Flecha (Spa), 133. Oscar Freire (Spa), 134. Sébastian Langeveld (Ned), 135. Koos Moerenhout (Ned), 136. Joost Posthuma (Ned), 137. Bram Tankink (Ned), 138. Laurens ten Dam (Ned), 139. Pieter Weening (Ned).

Bouygues Telecom

141. Pierrick Fedrigo (Fra), 142. Stef Clement (Ned), 143. Xavier Florencio (Spa), 144. Laurent Lefevre (Fra), 145. Jerome Pineau (Fra), 146. Matthieu Sprick (Fra), 147. Joeri Trofimov (Rus), 148. Johann Tschopp (Zwi), 149. Thomas Voeckler (Fra).

Team Milram

151. Erik Zabel (Dui), 152. Ralf Grabsch (Dui), 153. Christian Knees (Dui), 154. Brett Daniel Lancaster (Aus), 155. Martin Müller (Dui), 156. Björn Schröder (Dui), 157. Niki Terpstra (Ned), 158. Peter Velits (Slw), 159. Marco Velo (Ita).

Francaise des Jeux

161. Sandy Casar (Fra), 162. Sebastien Chavanel (Fra), 163. Remy Di Gregorio (Fra), 164. Arnaud Gerard (Fra), 165. Philippe Gilbert (Bel), 166. Lilian Jegou (Fra), 167. Yoann Le Boulanger (Fra), 168. Jeremy Roy (Fra), 169. Benoit Vaugrenard (Fra).

Saunier Duval

171. Riccardo Ricco (Ita), 172. Rubens Bertogliati (Zwi), 173. Juan Jose Cobo Acebo (Spa), 174. David De La Fuente (Spa), 175. Jesus Del Nero (Spa), 176. Angel Gomez (Spa), 177. Josep Juffre Pou (Spa), 178. Aurélien Passeron (Fra), 179. Leonardo Piepoli (Ita).

Cofidis

181. Sylvain Chavanel (Fra), 182. Stéphane Auge (Fra), 183. Florent Brard (Fra), 184. Hervé Duclos-Lassalle (Fra), 185. Samuel Dumoulin (Fra), 186. Leonardo Duque (Col), 187. Amael Moinard (Fra), 188. David Moncoutié (Fra), 189. Maxime Monfort (Bel).

Garmin-Chipotle

191. Christian Vandevelde (VSt), 192. Magnus Backstedt (Zwe), 193. Julian Dean (NZl), 194. William Frischkorn (VSt), 195. Ryder Hesjedal (Can), 196. Trent Lowe (Aus), 197. Martijn Maaskant (Ned), 198. David Millar (GBr), 199. Danny Pate (VSt).