Voetbalveld voor gevangenen

Voetbalveld voor gevangenen Ik zit op voetbal bij voetbalvereniging RVV Blijdorp. Nu heeft de gemeente plannen om op de plaats van onze voetbalvelden een nieuwe gevangenis te gaan bouwen en moeten wij dus vanaf 2010 ergens anders gaan voetballen. Maar liefst niet te ver weg, want dan kunnen we er niet meer met de fiets naartoe en liefst ook niet bij een andere vereniging. We willen graag ons eigen clubhuis. Onze jeugdafdeling is dit jaar erg gegroeid en het is erg leuk. Als we nog groter groeien (nog meer jongens en meisjes) kan de gemeente niet meer om ons heen. Voetbalnieuws van Isa van Loon, 9 jaar, uit Rotterdam
Voetbalveld voor gevangenen Ik zit op voetbal bij voetbalvereniging RVV Blijdorp. Nu heeft de gemeente plannen om op de plaats van onze voetbalvelden een nieuwe gevangenis te gaan bouwen en moeten wij dus vanaf 2010 ergens anders gaan voetballen. Maar liefst niet te ver weg, want dan kunnen we er niet meer met de fiets naartoe en liefst ook niet bij een andere vereniging. We willen graag ons eigen clubhuis. Onze jeugdafdeling is dit jaar erg gegroeid en het is erg leuk. Als we nog groter groeien (nog meer jongens en meisjes) kan de gemeente niet meer om ons heen. Voetbalnieuws van Isa van Loon, 9 jaar, uit Rotterdam

Ik zit op voetbal bij voetbalvereniging RVV Blijdorp. Nu heeft de gemeente plannen om op de plaats van onze voetbalvelden een nieuwe gevangenis te gaan bouwen en moeten wij dus vanaf 2010 ergens anders gaan voetballen. Maar liefst niet te ver weg, want dan kunnen we er niet meer met de fiets naartoe en liefst ook niet bij een andere vereniging. We willen graag ons eigen clubhuis. Onze jeugdafdeling is dit jaar erg gegroeid en het is erg leuk. Als we nog groter groeien (nog meer jongens en meisjes) kan de gemeente niet meer om ons heen.

Voetbalnieuws van Isa van Loon, 9 jaar, uit Rotterdam