Op school

Op school Ik zit op de Vrije school in Leiden. En daar vormteken je heel veel. Hier heb ik er een gemaakt. Ze lijken makkelijk maar het is moeilijk. Deze is makkelijk voor mij. Op onze school vier je meer feesten. Bijvoorbeeld Sint-Maarten, Sinterklaas, kerstfeest met toneelstuk van de leraren, palmpasen, Pasen, carnaval, pinksterfeest en ga zo maar door. Bij ons hebben we meer verhalen. En de +sommen en de –sommen. En 'x' leren we op meer manieren. We hebben meer vakken op school. We hebben handarbeid, handwerken, gym, euritmie (soort dansbeweging), verven, tekenen, rekenen, Frans, Duits, Engels en andere dingen. Verder speel je veel toneel. Je leert heel net schrijven. En als je muziekles hebt en als je op een instrument speelt dan kun je in het schoolorkest. Verder is het best een moeilijke school maar niet een domme school. Schoolbericht van Sterre Mosseveld, 10 jaar, uit Voorhout Kindertekening

Ik zit op de Vrije school in Leiden. En daar vormteken je heel veel. Hier heb ik er een gemaakt. Ze lijken makkelijk maar het is moeilijk. Deze is makkelijk voor mij. Op onze school vier je meer feesten. Bijvoorbeeld Sint-Maarten, Sinterklaas, kerstfeest met toneelstuk van de leraren, palmpasen, Pasen, carnaval, pinksterfeest en ga zo maar door. Bij ons hebben we meer verhalen. En de +sommen en de –sommen. En 'x' leren we op meer manieren. We hebben meer vakken op school. We hebben handarbeid, handwerken, gym, euritmie (soort dansbeweging), verven, tekenen, rekenen, Frans, Duits, Engels en andere dingen. Verder speel je veel toneel. Je leert heel net schrijven. En als je muziekles hebt en als je op een instrument speelt dan kun je in het schoolorkest. Verder is het best een moeilijke school maar niet een domme school.

Schoolbericht van Sterre Mosseveld, 10 jaar, uit Voorhout