Speelschema eredivisie seizoen 2006/2007

1ste speelronde Sparta Rotterdam - Vitesse (18/08), Willem II - FC Utrecht, ADO Den Haag - SC Heerenveen, Excelsior - Roda JC (19/08), AZ - NAC Breda, Ajax - RKC Waalwijk PSV - NEC Heracles Almelo - FC Twente FC Groningen - Feyenoord (20/08).

2de speelronde Roda JC - ADO Den Haag, SC Heerenveen - Willem II (25/08), FC Utrecht - Sparta Rotterdam, RKC Waalwijk - Excelsior, Vitesse - AZ (26/08), Feyenoord - Heracles Almelo, NAC Breda - Ajax, FC Twente - PSV, NEC - FC Groningen (27/08).

3de speelronde FC Twente - Roda JC, ADO Den Haag - NAC Breda (08/09), Willem II - PSV, Excelsior - SC Heerenveen (09/09), FC Utrecht - RKC Waalwijk, Sparta Rotterdam - Feyenoord, Ajax - Vitesse, NEC - AZ, FC Groningen - Heracles Almelo (10/09).

4de speelronde RKC Waalwijk - ADO Den Haag (15/09), Excelsior - Willem II, Heracles Almelo - FC Utrecht, Vitesse - NAC Breda (16/09), SC Heerenveen - NEC, Sparta Rotterdam - FC Groningen, AZ - FC Twente, PSV - Feyenoord, Roda JC - Ajax (17/09).

5de speelronde NAC Breda - Willem II (22/09), FC Twente - Sparta Rotterdam, ADO Den Haag - PSV, Vitesse - Heracles Almelo (23/09), FC Utrecht - SC Heerenveen, Feyenoord - Excelsior, Ajax - NEC, Roda JC - AZ, FC Groningen - RKC Waalwijk (24/09).

6de speelronde NEC - Heracles Almelo (29/09), Willem II - Roda JC, FC Twente - RKC Waalwijk, Excelsior - Sparta Rotterdam (30/09), SC Heerenveen - PSV, FC Utrecht - Ajax, Feyenoord - NAC Breda, AZ - ADO Den Haag, FC Groningen - Vitesse (01/10).

7de speelronde ADO Den Haag - FC Twente (13/10), Sparta Rotterdam - AZ, NAC Breda - NEC, Ajax - FC Groningen, Vitesse - Willem II (14/10), RKC Waalwijk - Feyenoord, PSV - Roda JC, Excelsior - FC Utrecht, Heracles Almelo - SC Heerenveen (15/10).

8ste speelronde Willem II - Heracles Almelo (20/10), RKC Waalwijk - NAC Breda, FC Twente - Excelsior, Roda JC - Sparta Rotterdam (21/10), SC Heerenveen - FC Groningen, FC Utrecht - ADO Den Haag, Feyenoord - Ajax, AZ - PSV, NEC - Vitesse (22/10).

9de speelronde Ajax - ADO Den Haag, PSV - Sparta Rotterdam, Heracles Almelo - RKC Waalwijk, Vitesse - SC Heerenveen, NEC - Roda JC, FC Groningen - Excelsior (25/10), Feyenoord - FC Twente, NAC Breda - FC Utrecht, Willem II - AZ (26/10).

10de speelronde SC Heerenveen - Ajax, RKC Waalwijk - PSV, ADO Den Haag - Heracles Almelo, Excelsior - Vitesse (28/10), Sparta Rotterdam - Willem II, AZ - FC Utrecht, NAC Breda - FC Groningen, FC Twente - NEC, Roda JC - Feyenoord (29/10).

11de speelronde NEC - Willem II (03/11), SC Heerenveen - Sparta Rotterdam, PSV - NAC Breda, ADO Den Haag - Excelsior (04/11), FC Utrecht - FC Twente Feyenoord - Vitesse RKC Waalwijk - AZ Heracles Almelo - Ajax FC Groningen - Roda JC (05/11).

12de speelronde Excelsior - NEC (10/11), AZ - Heracles Almelo, NAC Breda - SC Heerenveen, Roda JC - RKC Waalwijk (11/11), Sparta Rotterdam - ADO Den Haag, Willem II - Feyenoord, FC Twente - FC Groningen, Ajax - PSV, Vitesse - FC Utrecht (12/11).

13de speelronde Heracles Almelo - NAC Breda (17/11), Feyenoord - AZ, RKC Waalwijk - SC Heerenveen, PSV - Excelsior (18/11), FC Utrecht - Roda JC, Ajax - FC Twente, ADO Den Haag - Vitesse, NEC - Sparta Rotterdam, FC Groningen - Willem II (19/11).

14de speelronde FC Twente - Vitesse (24/11), SC Heerenveen - AZ, Willem II - RKC Waalwijk, PSV - FC Utrecht, Excelsior - Heracles Almelo (25/11), Sparta Rotterdam - Ajax, NEC - Feyenoord, Roda JC - NAC Breda, FC Groningen - ADO Den Haag (26/11).

15de speelronde RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam (01/12), ADO Den Haag - NEC, Heracles Almelo - Roda JC, Vitesse - PSV (02/12), FC Utrecht - FC Groningen, Feyenoord - SC Heerenveen, AZ - Excelsior, NAC Breda - FC Twente, Ajax - Willem II (03/12).

16de speelronde SC Heerenveen - Roda JC (08/12), NAC Breda - Excelsior, Heracles Almelo - Sparta Rotterdam, NEC - FC Utrecht, FC Groningen - PSV (09/12), Feyenoord - ADO Den Haag, Willem II - FC Twente, Ajax - AZ, Vitesse - RKC Waalwijk (10/12).

17de speelronde PSV - Heracles Almelo (15/12), Sparta Rotterdam - NAC Breda, AZ - FC Groningen, ADO Den Haag - Willem II, Roda JC - Vitesse (16/12), FC Utrecht - Feyenoord, RKC Waalwijk - NEC, FC Twente - SC Heerenveen, Excelsior - Ajax (17/12).

18de speelronde Heracles Almelo - FC Groningen (22/12), SC Heerenveen - Excelsior, Feyenoord - Sparta Rotterdam, NAC Breda - ADO Den Haag, PSV - Willem II (23/12), AZ - NEC, RKC Waalwijk - FC Utrecht, Vitesse - Ajax, Roda JC - FC Twente (24/12).

19de speelronde Feyenoord - PSV, Willem II - Excelsior, FC Groningen - Sparta Rotterdam (26/12), FC Utrecht - Heracles Almelo, NAC Breda - Vitesse, FC Twente - AZ, Ajax - Roda JC, ADO Den Haag - RKC Waalwijk, NEC - SC Heerenveen (27/12).

20ste speelronde Excelsior - Feyenoord (29/12), SC Heerenveen - FC Utrecht, Sparta Rotterdam - FC Twente, RKC Waalwijk - FC Groningen, PSV - ADO Den Haag (30/12), AZ - Roda JC, Willem II - NAC Breda, Heracles Almelo - Vitesse, NEC - Ajax (31/12).

WINTERSTOP

21ste speelronde ADO Den Haag - AZ (19/01), RKC Waalwijk - FC Twente, PSV - SC Heerenveen, Heracles Almelo - NEC, Roda JC - Willem II (20/01), Sparta Rotterdam - Excelsior, NAC Breda - Feyenoord, Ajax - FC Utrecht, Vitesse - FC Groningen (21/01).

22ste speelronde AZ - Sparta Rotterdam (26/01), SC Heerenveen - Heracles Almelo, FC Utrecht - Excelsior, Willem II - Vitesse, NEC - NAC Breda (27/01), Feyenoord - RKC Waalwijk, FC Twente - ADO Den Haag, Roda JC - PSV, FC Groningen - Ajax (28/01).

23ste speelronde FC Groningen - SC Heerenveen (02/02), NAC Breda - RKC Waalwijk, PSV - AZ, Excelsior - FC Twente, Heracles Almelo - Willem II (03/02), Sparta Rotterdam - Roda JC, Ajax - Feyenoord, ADO Den Haag - FC Utrecht, Vitesse - NEC (04/02).

24ste speelronde Excelsior - FC Groningen (09/02), SC Heerenveen - Vitesse, AZ - Willem II, RKC Waalwijk - Heracles Almelo, Roda JC - NEC (10/02), FC Utrecht - NAC Breda, Sparta Rotterdam - PSV, FC Twente - Feyenoord, ADO Den Haag - Ajax (11/02).

25ste speelronde NAC Breda - Sparta Rotterdam, Willem II - ADO Den Haag (16/02), Heracles Almelo - PSV, Vitesse - Roda JC, NEC - RKC Waalwijk (17/02), SC Heerenveen - FC Twente, Feyenoord - FC Utrecht, Ajax - Excelsior, FC Groningen - AZ (18/02).

26ste speelronde FC Utrecht - NEC (23/02), Sparta Rotterdam - Heracles Almelo, FC Twente - Willem II, PSV - FC Groningen, Roda JC - SC Heerenveen (24/02), AZ - Ajax, RKC Waalwijk - Vitesse, ADO Den Haag - Feyenoord, Excelsior - NAC Breda (25/02).

27ste speelronde FC Groningen - NAC Breda (02/03), Willem II - Sparta Rotterdam, PSV - RKC Waalwijk, Vitesse - Excelsior, NEC - FC Twente (03/03), FC Utrecht - AZ, Feyenoord - Roda JC, Ajax - SC Heerenveen, Heracles Almelo - ADO Den Haag (04/03).

28ste speelronde Roda JC - FC Utrecht (09/03), SC Heerenveen - RKC Waalwijk, Sparta Rotterdam - NEC, NAC Breda - Heracles Almelo, Willem II - FC Groningen (10/03), AZ - Feyenoord, FC Twente - Ajax, Excelsior - PSV, Vitesse - ADO Den Haag (11/03).

29ste speelronde RKC Waalwijk - Roda JC (16/03), SC Heerenveen - NAC Breda, ADO Den Haag - Sparta Rotterdam, Heracles Almelo - AZ, NEC - Excelsior (17/03), FC Utrecht - Vitesse, Feyenoord - Willem II, PSV - Ajax, FC Groningen - FC Twente (18/03).

30ste speelronde Willem II - NEC (30/03), AZ - RKC Waalwijk, NAC Breda - PSV, Roda JC - FC Groningen (31/03), Sparta Rotterdam - SC Heerenveen, FC Twente - FC Utrecht, Ajax - Heracles Almelo, Excelsior - ADO Den Haag, Vitesse - Feyenoord (01/04).

31ste speelronde Vitesse - Sparta Rotterdam (06/04), SC Heerenveen - ADO Den Haag, RKC Waalwijk - Ajax, NEC - PSV, Roda JC - Excelsior (07/04), FC Utrecht - Willem II, Feyenoord - FC Groningen, NAC Breda - AZ, FC Twente - Heracles Almelo (08/04).

32ste speelronde Sparta Rotterdam - FC Utrecht (13/04), AZ - Vitesse, PSV - FC Twente, ADO Den Haag - Roda JC, Excelsior - RKC Waalwijk (14/04), Willem II - SC Heerenveen, Ajax - NAC Breda, Heracles Almelo - Feyenoord, FC Groningen - NEC (15/04).

33ste speelronde FC Utrecht - PSV, Feyenoord - NEC, AZ - SC Heerenveen, NAC Breda - Roda JC, RKC Waalwijk - Willem II, Ajax - Sparta Rotterdam, ADO Den Haag - FC Groningen, Heracles Almelo - Excelsior, Vitesse - FC Twente (22/04).

34ste speelronde SC Heerenveen - Feyenoord, Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk, Willem II - Ajax, FC Twente - NAC Breda, PSV - Vitesse, Excelsior - AZ, NEC - ADO Den Haag, Roda JC -Heracles Almelo, FC Groningen - FC Utrecht (29/04).