Friesland

Achtkarspelen

Lid ON • mw. A. Dijkstra-de Vries, Kootstertille • G. Postma, Twijzelerheide • D.M. Visser, Surhuisterveen

Ameland

Lid ON • mw. A.A. Blokker-Appelman, Ballum • mw. C.M. Kooiker-Molenaar, vrijwilligster, Buren • I. Polet, Hollum

Boarnsterhim

Lid ON • A. Bijlsma, Terherne • A. Dijkstra, Wergea • mw. T. Dijkstra-Rinzema, Wergea • IJ. Dotinga, Sibrandabuorren • P.W. Hofkamp, Aldeboarn • drs. H.A. Jonkers, Grou • S.P. Roodbergen, Akkrum • J. Roorda, gemeenteraadslid van Boarnsterhim, Akkrum • drs. G. van de Weg, Reduzum • D. Yntema, Grou

Bolsward

Lid ON • E.J.M. Brandsma • S.S.M. Huitema • J.P. van der Weide

Dantumadeel

Ridder ON • J. Debreczeni, Damwoude

Lid ON • J. Bergsma, Zwaagwesteinde • F. de Jong, Damwoude • S. de Jong, gemeenteraadslid van Dantumadeel, Veenwouden • mw. J. Klopstra-Eisenga, Zwaagwesteinde • B. Reitsma, Zwaagwesteinde

Dongeradeel

Lid ON • H.G. Hardholt, lid van de vrijwillige brandweer van Dongeradeel, Dokkum • J.P. Hiemstra, Dokkum • H. Hoekstra, lid van de vrijwillige brandweer van Dongeradeel, Ternaard • J. Miedema, lid van de vrijwillige brandweer van Dongeradeel, Ternaard • mw. J. Miedema, Engwierum • mw. A. Poortman-Meinsma, Dokkum • A. Talstra, Ee • T. Visser, lid van de vrijwillige brandweer van Dongeradeel, Anjum

Ferwerderadiel

Ridder ON • J. Kingma, Ferwert

Lid ON • A.W. van den Berg, lid van de vrijwillige brandweer van Ferwerderadiel, Hallum • A. de Boer, Ferwert • J. Hilverda, Ferwert

Franekeradeel

Lid ON • J. Deelstra, Franeker • A. Swart, Sexbierum

Gaasterlân-Sleat

Lid ON • mw. K. Dijkstra-Posthumus, Balk • T. Hepkema, gemeenteraadslid van Gaasterlân-Sleat, Sloten • J. Leegstra, Sloten • D. Tuinier, Ruigahuizen • G. Visch, Oudemirdum

Harlingen

Lid ON • J.N. Vermeulen

Heerenveen

Ridder ON • F. Bouwers, Mildam

Lid ON • mw. F. Bakker-Bos • W.P. Boerop, Oudehorne • mw. A. Bouma-Veenstra • mr. A.J. Brink • mw. J.E. Koopmans-van Dam, Hoornsterzwaag • J.E. Laan, Hoornsterzwaag • J. Nauta • mw. E. Puister-Funke, De Knipe • J.F. Schuchard • B.T.J. Visser, Mildam

het Bildt

Lid ON • P. Plat, Sint Annaparochie • J. Schaaf, wethouder van de gemeente Het Bildt, Oudebildtzijl • J. Talsma, Oudebildtzijl

Kollumerland en Nieuwkruisland

Ridder ON • H.L. Groot, kunstschilder, Kollum

Lid ON • P.A.A. den Heijer, Munnekezijl • mw. J. Hendriks geboren Zwart, Kollum • mw. A. Holman, Burum • B. van der Meer, Kollum • E. Zuidersma, Munnekezijl

Leeuwarden

Ridder ON • G. Hofman • R.G. Kuipers

Lid ON • D.C. van Basten • S. Boonstra, Wirdum • mw. F.C. Bruining-van der Meulen, Lekkum • mw. J. Dijkstra-Hilbink • G.R. Fokkema • W. Hofma • J. Holwerda • mw. E.T. Jorna (zuster M. Desirée • J. Nammensma • mw. G. Schumacher-Vergonet • mw. F.J. van Ulzen-Hakker, gemeenteraadslid van Leeuwarden, Goutum • H. Wiersma

Leeuwarderadeel

Lid ON • J. van der Goot, Stiens • J.C. ter Heegde, Stiens

Lemsterland

Lid ON • N.E.C.J. Spannenburg, Lemmer

Littenseradiel

Lid ON • H. Bootsma, Kûbaard • U. Zwaga, Mantgum

Menaldumadeel

Lid ON • J.S. de Boer, Dronrijp • B. Dijkstra, Beetgumermolen • B. Houtsma, Menaldum • G. Venema, Dronrijp

Nijefurd

Lid ON • T.A. Janssen, Molkwerum • R.H. Pel, Koudum

Ooststellingwerf

Lid ON • mw. J.A. Feitsma-Wibbens, Oosterwolde

Opsterland

Ridder ON • J. de Jong, Ureterp

Lid ON • mw. S. Dijkstra, Nij Beets • K. Jellema, Gorredijk • mw. M.J. Jellema geboren Erkelens, Gorredijk • mw. V. Kooi-de Jong, Nij Beets • T. Popma, bestuurslid en trainer bij de Korfbalclub WWMD, Beetsterzwaag • H. van der Velde, Beetsterzwaag

Schiermonnikoog

Lid ON • mw. A.W. van der Meulen

Skarsterlân

Ridder ON • drs. A. Nolles, Joure

Lid ON • P. Bultsma, Oudehaske • P.D. Dijkstra, Teroele • H. Eising, Oudehaske • G. de Heij, bestuurslid van de Ouderensoos Sint Johannesga, Rotsterhaule en Rottum e.o., Sintjohannesga • J. Heijda, Joure • mw. N. Jacobs-Plomp, Sint Nicolaasga • J. Knijpstra, secretaris van de Voetbalvereniging DWP, Sintjohannesga • mw. S.M. Kraak-Haantjes, Langweer • T.H. Mulder, Joure • A. Nijmeijer, penningmeester van het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Skarsterlân, Joure • R. Thierry, Joure • D. Zwanenburg, Joure

Smallingerland

Ridder ON • drs. A.A.J.S. van de Gevel, Drachten

Lid ON • G. Bergstra, organist van de Doopsgezinde Gemeente Leeuwarden, tevens dirigent van het Doopsgezind Kerkkoor, Drachten • G. Damstra, vrijwilliger bij de Voetbalvereniging Drachten, Drachten • H. Jellema, Drachten • G. Kijlstra, Drachten • mw. G. Nijenhuis-de Wit, Drachten • H.A. van der Ploeg, Drachten • mw. J. Sietsma-van der Wijk, Opeinde

Sneek

Ridder ON • A. Onclin

Lid ON • mw. E.L.M. Edens-van den Berg • C.H. Grootveld • mw. A. Jelmersma-Buding, vrijwilligster • mw. W. Nota-Osinga • G. Oldenbeuving • C.H.W. Silvius • mw. W. Terpstra-Dijkstra • A.J. van Velthuijsen, gemeenteraadslid van Sneek • mw. A.S. Veraar-de Vries, vrijwilligster bij de Wandelvereniging DES

Tytsjerksteradiel

Ridder ON • J. Douma, Hurdegaryp • H. Kinderman, Burgum

Lid ON • S. Algra, Garyp • mw. G.J. Dam-Paapst, Burgum • J. Deinum, Garyp • mw. G. Dijkstra-Tjoelker, Noardburgum • mw. K. Knippenberg-Steunenberg, Oentsjerk • J. Koopmans, Garyp • P. Reitsma, Oentsjerk

Vlieland

Lid ON • J.J. Kuiper • mw. H.H. Molenaar, mantelzorgster

Weststellingwerf

Lid ON • G. Ketellapper, Wolvega • W. Plekkenpol, Noordwolde • H.J. Roeles, Boijl • J. van der Veen, Noordwolde • mw. G. van der Voort, (kerk)organist, Blesdijke

Wûnseradiel

Ridder ON • T.O. Hettinga, Kimswerd

Lid ON • F.J. Pel, Makkum • F. Postma, organist van de Nederlandse Hervormde Kerk, Parrega • S.G. Tromp, Makkum • T.E. Witteveen, Makkum

Wymbritseradiel

Lid ON • mw. I. Haanstra-Speerstra, leider van de Gymnastiekvereniging SSS Heeg, Heeg • P.J.M. Hoogeveen, IJlst • mw. F. Veldhuis-van Kalsbeek, Heeg