Eredivisie seizoen 2005-2006

1ste speelronde: AZ-Sparta (12/8), Vitesse-Heerenveen, Willem II-RKC Waalwijk, Roda JC-FC Twente, Heracles-PSV (13/8), FC Groningen-RBC Roosendaal, Feyenoord-NAC, Ajax-ADO Den Haag, NEC-FC Utrecht (14/8).

2de speelronde: NAC-Willem II (19/8), ADO Den Haag-Heracles, RBC Roosendaal-Ajax, FC Twente-NEC, Heerenveen-Roda JC (20/8), FC Utrecht-AZ, RKC Waalwijk-FC Groningen, PSV-Vitesse, Sparta-Feyenoord (21/8).

3de speelronde: ADO Den Haag-Heerenveen (26/8), Sparta-NAC, Vitesse-AZ, NEC-RKC Waalwijk (27/8), Ajax-Feyenoord, FC Utrecht-FC Twente, Roda JC-PSV, RBC Roosendaal-Willem II, Heracles-FC Groningen (28/8).

4de speelronde: RKC Waalwijk-Roda JC (9/9), PSV-FC Utrecht, Heerenveen-Heracles, AZ-RBC Roosendaal, Willem II-Ajax (10/9), NAC-ADO Den Haag, Feyenoord-NEC, FC Twente-Vitesse, FC Groningen-Sparta (11/9).

5de speelronde: ADO Den Haag-FC Twente (16/9), Heracles-RKC Waalwijk, RBC Roosendaal-Sparta, NEC-NAC (17/9), FC Groningen-PSV, Roda JC-Willem II, FC Utrecht-Vitesse, Feyenoord-Heerenveen, AZ-Ajax (18/9).

6de speelronde: Heerenveen-NEC (23/9), PSV-RBC Roosendaal, RKC Waalwijk-FC Utrecht, Vitesse-FC Groningen, Willem II-ADO Den Haag (24/9), Sparta-Heracles, NAC-AZ, Ajax-Roda JC, FC Twente-Feyenoord (25/9).

7de speelronde: RBC Roosendaal-NAC (30/9), Roda JC-Vitesse, ADO Den Haag-RKC Waalwijk (1/10), Sparta-Ajax, AZ-NEC, Heerenveen-PSV, FC Utrecht-Feyenoord, Heracles-FC Twente, FC Groningen-Willem II (2/10).

8ste speelronde: Willem II-Sparta (14/10), NAC-Heerenveen, PSV-AZ, FC Twente-RKC Waalwijk, NEC-RBC Roosendaal (15/10), Roda JC-FC Utrecht, Ajax-Heracles, Vitesse-ADO Den Haag, Feyenoord-FC Groningen (16/10).

9de speelronde: Heracles-NEC (21/10), RBC Roosendaal-Vitesse, NAC-FC Twente, Sparta-Roda JC (22/10), AZ-Willem II, PSV-Ajax, FC Groningen-ADO Den Haag, RKC Waalwijk-Feyenoord, Heerenveen-FC Utrecht (23/10).

10de speelronde: Ajax-Heerenveen (28/10), Vitesse-Heracles, ADO Den Haag-AZ, FC Twente-PSV, RKC Waalwijk-NAC( 29/10), FC Groningen-Roda JC, FC Utrecht-RBC Roosendaal, Willem II-Feyenoord, NEC-Sparta (30/10).

11de speelronde: RBC Roosendaal-RKC Waalwijk (4/11), Roda JC-NAC, PSV-Sparta (5/11), FC Twente-Willem II, FC Utrecht-ADO Den Haag, Heerenveen-FC Groningen, AZ-Heracles, Feyenoord-Vitesse, NEC-Ajax (6/11).

12de speelronde: Willem II-Vitesse (18/11), ADO Den Haag-NEC, NAC-FC Utrecht, RKC Waalwijk-PSV (19/11), Heracles-RBC Roosendaal, FC Groningen-AZ, Roda JC-Feyenoord, Sparta-Heerenveen, Ajax-FC Twente (20/11).

13de speelronde: NAC-FC Groningen (25/11), Vitesse-RKC Waalwijk, FC Twente-Sparta (26/11), Heerenveen-RBC Roosendaal, FC Utrecht-Ajax, PSV-ADO Den Haag, AZ-Roda JC, Feyenoord-Heracles, NEC-Willem II (27/11).

14de speelronde: Heracles-Roda JC (2/12), PSV-NAC, AZ-Heerenveen, Willem II-FC Utrecht (3/12), Sparta-ADO Den Haag, Ajax-RKC Waalwijk, RBC Roosendaal-Feyenoord, FC Groningen-FC Twente, NEC-Vitesse (4/12).

15de speelronde: Roda JC-NEC (9/12), FC Twente-AZ, Heerenveen-Willem II, NAC-Heracles, ADO Den Haag-RBC Roosendaal (10/12), Vitesse-Ajax, Feyenoord-PSV, FC Utrecht-FC Groningen, RKC Waalwijk-Sparta (11/12).

16de speelronde: Sparta-Vitesse (16/12), AZ-RKC Waalwijk, RBC Roosendaal-Roda JC, PSV-Willem II, Heerenveen-FC Twente (17/12), FC Groningen-NEC, Heracles-FC Utrecht, NAC-Ajax, ADO Den Haag-Feyenoord (18/12).

17de speelronde: Willem II-Heracles, Feyenoord-AZ, FC Utrecht-Sparta, FC Twente-RBC Roosendaal, NEC-PSV (26/12), Roda JC-ADO Den Haag, RKC Waalwijk-Heerenveen, Vitesse-NAC, Ajax-FC Groningen (27/12).

18de speelronde: RBC Roosendaal-FC Utrecht, Feyenoord-Willem II, PSV-FC Twente (29/12), Heracles-Vitesse, Roda JC-FC Groningen, Heerenveen-Ajax, AZ-ADO Den Haag, NAC-RKC Waalwijk, Sparta-NEC (30/12).

WINTERSTOP

19de speelronde: FC Groningen-Heerenveen (13/1), RKC Waalwijk-RBC Roosendaal, Heracles-AZ, NAC-Roda JC (14/1), Sparta-PSV, Willem II-FC Twente, ADO Den Haag-FC Utrecht, Ajax-NEC, Vitesse-Feyenoord (15/1).

20ste speelronde: PSV-RKC Waalwijk (20/1), Heerenveen-Sparta, Vitesse-Willem II, RBC Roosendaal-Heracles, AZ-FC Groningen (21/1), Feyenoord-Roda JC, FC Utrecht-NAC, FC Twente-Ajax, NEC-ADO Den Haag (22/1).

21ste speelronde: Roda JC-AZ (27/1), RBC Roosendaal-Heerenveen, Willem II-NEC, Sparta-FC Twente (28/1), ADO Den Haag-PSV, Ajax-FC Utrecht, RKC Waalwijk-Vitesse, FC Groningen-NAC, Heracles-Feyenoord (29/1).

22ste speelronde: FC Groningen-Heracles (3/2), PSV-Roda JC, AZ-Vitesse, Willem II-RBC Roosendaal, NAC-Sparta (4/2), Feyenoord-Ajax, RKC Waalwijk-NEC, FC Twente-FC Utrecht, Heerenveen-ADO Den Haag (5/2).

23ste speelronde: RBC Roosendaal-AZ, Sparta-FC Groningen (7/2), NEC-Feyenoord, ADO Den Haag-NAC, Vitesse-FC Twente, Ajax-Willem II, Heracles-Heerenveen, FC Utrecht-PSV, Roda JC-RKC Waalwijk (8/2).

24ste speelronde: Sparta-AZ (10/2), Heerenveen-Vitesse, FC Twente-Roda JC, RKC Waalwijk-Willem II, PSV-Heracles (11/2), FC Utrecht-NEC, ADO Den Haag-Ajax, NAC-Feyenoord, RBC Roosendaal-FC Groningen (12/2).

25ste speelronde: NEC-FC Twente (17/2), Vitesse-PSV, Roda JC-Heerenveen, FC Groningen-RKC Waalwijk (18/2), Heracles-ADO Den Haag, Feyenoord-Sparta, Ajax-RBC Roosendaal, AZ-FC Utrecht, Willem II-NAC (19/2).

26ste speelronde: RKC Waalwijk-FC Twente, RBC Roosendaal-NEC (24/2), Heerenveen-NAC, ADO Den Haag-Vitesse, Sparta-Willem II (25/2), AZ-PSV, FC Utrecht-Roda JC, Heracles-Ajax, FC Groningen-Feyenoord (26/2).

27ste speelronde: NEC-AZ (3/3), NAC-RBC Roosendaal, Willem II-FC Groningen, Vitesse-Roda JC, PSV-Heerenveen (4/3), RKC Waalwijk-ADO Den Haag, FC Twente-Heracles, Feyenoord-FC Utrecht, Ajax-Sparta (5/3).

28ste speelronde: FC Utrecht-Heerenveen (10/3), Roda JC-Sparta, FC Twente-NAC, NEC-Heracles, ADO Den Haag-FC Groningen (11/3), Vitesse-RBC Roosendaal, Willem II-AZ, Ajax-PSV, Feyenoord-RKC Waalwijk (12/3).

29ste speelronde: NAC-Vitesse (17/3), ADO Den Haag-Roda JC, Heerenveen-RKC Waalwijk, PSV-NEC, Heracles-Willem II (18/3), RBC Roosendaal-FC Twente, FC Groningen-Ajax, Sparta-FC Utrecht, AZ-Feyenoord (19/3).

30ste speelronde: Vitesse-Sparta (24/3), Willem II-PSV, Roda JC-RBC Roosendaal, FC Twente-Heerenveen, NEC-FC Groningen (25/3), FC Utrecht-Heracles, RKC Waalwijk-AZ, Feyenoord-ADO Den Haag, Ajax-NAC (26/3).

31ste speelronde: AZ-NAC (31/3), RBC Roosendaal-PSV, ADO Den Haag-Willem II, Heracles-Sparta, NEC-Heerenveen (1/4), FC Groningen-Vitesse, FC Utrecht-RKC Waalwijk, Roda JC-Ajax, Feyenoord-FC Twente (2/4).

32ste speelronde: Heerenveen-Feyenoord (7/4), PSV-FC Groningen, RKC Waalwijk-Heracles, Sparta-RBC Roosendaal, NAC-NEC (8/4), Willem II-Roda JC, Vitesse-FC Utrecht, FC Twente-ADO Den Haag, Ajax-AZ (9/4).

33ste speelronde: Heracles-NAC, RBC Roosendaal-ADO Den Haag, FC Groningen-FC Utrecht, PSV-Feyenoord, Ajax-Vitesse, AZ-FC Twente, Willem II-Heerenveen, Sparta-RKC Waalwijk, NEC-Roda JC (12/4).

34ste speelronde: NAC-PSV, ADO Den Haag-Sparta, Vitesse-NEC, Feyenoord-RBC Roosendaal, RKC Waalwijk-Ajax, FC Twente-FC Groningen, Heerenveen-AZ, Roda JC-Heracles, FC Utrecht-Willem II (16/4).

Play-offs (promotie/degradatie en om deelname UEFA Cup 2006-2007): 11 april tot en met 13 mei 2006.