Dit is een artikel uit het NRC-archief
Bekijk hele krant

NRC Handelsblad

Economie

Overijssel

Almelo

Ridder ON: A.A.M. van Gessel G.G. Vermeulen

Lid ON: J. Harzevoort A.A. Jongsma J.J. Lammerts, lid, oud-voorzitter van de Voetbalclub Heracles G.A. Pigge, Bornerbroek G. Pijlman M.J. Slot-Ganzeboom, vrijwilligster J. Wolthuis, secretaris van de Voetbal Club Heracles

Borne

Ridder ON: D.E.C. de Leeuw J.J.M. Post

Lid ON: A. Duursma, voorzitter van de Enschede Wandelsport Bond G.A.W. Harmsen J. Kleinman G.C. Krouwel G. van Munster J.H. Wensink

Dalfsen

Ridder ON: L.V. Elfers, burgemeester van Dalfsen

Lid ON: K. Dijk, Nieuwleusen K. Koopman, Nieuwleusen S.F.J. Kuiper-Vrijmoeth A. Kuiper E.J.M. van der Vegt-Olthuis

Deventer

Ridder ON: G. Bits L.H.M.J. Gelissen J. Schepers, Schalkhaar R. Veld, Diepenveen, bestuurder van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie H. Veldwachter

Lid ON: D. Bos-Kolkman, Diepenveen, lid, oud-bestuurslid vande Diepenveense Sport Club H.M.M. Breuker-Lemmerman A.H. Godlieb C.G.O. van Herwijnen, Bathmen P.J. Jonker, jeugdarts R. Minis-Schreuder L. Nusman, penningmeester van de Stichting Double Dutch Open B. Teunis, wijkverpleegkundige A.J. Westerbeek, Lettele

Dinkelland

Lid ON: W.A. Leusenkamp, Deurningen R.E. Severijn-Bredewold, Denekamp H.J. Thijert, Deurningen, bestuurslid van de Harmonie St. Plechelmus A.E.M. Weierink-Steggink, Ootmarsum, mantelzorgster, vrijwilligster bij de Zonnebloem, afdeling Ootmarsum

Enschede

Ridder ON: P.D. Baake-van der Ven, voorzitter van het Dierensteunpunt Oost Twente B.H. Bel, Boekelo N. Gerzee Jonkheer ir. R.A. RÖell

Lid ON: F.J. Assink-Lammers J.J.M. Brantjes M.T.J. Hardiek-Workel, vrijwilligster G. Oldehinkel-Meinen A.L. Rolevink J.H. Schiffel A. Steen J.A. Tuller, vrijwilliger bij de Stichting Zorgpalet

Haaksbergen

Lid ON: G.H.H. Lichtenberg P.Th.M. Niekus-Heuwekemeijer M. Scholte in 't Hoff-Buursink, mantelzorgster

Hardenberg

Ridder ON: G.M. Schrijver-Hagemeijer, Lutten

Lid ON: A.J. Huisman-Meinders, Dedemsvaart E. ten Kate, Balkbrug A. Klunder, Dedemsvaart E.H.M. Maathuis-Oude Reimer H.F.P. Postma, Slagharen

Hellendoorn

Lid ON: J.T. Besselink, Nijverdal J. Dommerholt, Nijverdal F.E.M. Kelder-Averdijk, Nijverdal G. van der Laan-Bakker, Daarlerveen R.J.F. Mondeel, Nijverdal J.M. Plasmans, Nijverdal E.F. Ruhof, Nijverdal J.G.M. Thien, Haarle J.M. Westerink-Huitema, Nijverdal

Hengelo (O.)

Ridder ON: J.B. Hembrecht

Lid ON: H.M. Haverkate W. Kootstra, vrijwilliger bij de Voetbalclub SV Wilhelminaschool G.J. Peezenkamp

Hof van Twente

Ridder ON: J.H. de Leeuw, Delden J.C.J. Weber, Delden, oud-gemeenteraadslid en oud-wethouder van Hof van Twente

Lid ON: H. Haan, Diepenheim J.W. Kruitbosch, Goor G.H. van Ommen, Delden, amateur-historicus

Kampen

Ridder ON: J.A. Liefting G.J. Lindeboom, IJsselmuiden E.H.H. Schelhaas

Lid ON: G.R.J. van den Akker, vice-voorzitter van de Kamper Junioren Lawn Tennis Club J.T. Alferink-van der Geld E. Berger A. van Dam, IJsselmuiden J. de Groot, s-Heerenbroek A. Habekotté, voorzitter van het Steunfonds voor verstandelijk gehandicapten G.K. Jansma drs. R.R.J. Kuipers-Kloosterhuis B.W. Regelmeijer P. de Rooij W.A. Schrijer

Losser

Ridder ON: J.H. Koopmans

Lid ON: B.G.M. Bonte-de Bruijn, vrijwilligster A.B. Bosch, De Lutte D. Buld J. Eernst-Riemsdijk C.M. Neefjes, Overdinkel H.N. Nusmeier J.H.A. Poorthuis H.T. Swennenhuis, De Lutte

Oldenzaal

Lid ON: J.A. Ameloh T.J.M. Bootsma Y. Engin C.G.J. Kleinhaarhuis T.W.E.P.M. Padberg

Olst-Wijhe

Ridder ON: mr. L. Kostering, Olst

Lid ON: W.G. Bijsterbosch, Welsum A.H. Homringhausen-van Rossum, Wijhe, vrijwilligster J.H. Leusink, Olst

Ommen

Lid ON: J.E. Damman-Kulenkamp Lemmers A.R. Wolters

Raalte

Lid ON: mr. F.M. Borgman M.M.A. Heuzels-Obdeijn, Heeten, vrijwilligster A.M. Hoornhorst-Wolfkamp M.M. Jansman, Luttenberg G.H. van der Linde, Laag Zuthem J.H.M. Meulman-Kortstee, Heino G. Schouten-Hoekman G.H. Tuten, Heeten

Rijssen-Holten

Ridder ON: mr. H.A.A. Kienhuis, Holten W.T.H. Visscher, Holten

Lid ON: A.J. Nijland, Rijssen H.M.B. Rozemuller, Rijssen G.D. Scheppink, Rijssen E. Westhoff-Roddenhof, Rijssen, vrijwilliger en voormalig secretaris van de Dierenbescherming Rijssen

Staphorst

Ridder ON: K. van Maanen

Lid ON: F.G.A. Drost A. Mijnheer-Visscher, Rouveen H. Mussche-Bloemhof A. Spijkerman

Steenwijkerland

Lid ON: W.J. Boelsma, Oldemarkt T.J.M. Bult-Elshof, Oldemarkt H. Smit, Belt-Schutsloot J.J. van Valen, Steenwijk E.F. de Vries-Ensing, Kuinre W. de Vries, Vollenhove

Tubbergen

Lid ON: C.J.M. Bertels-de Koning, Langeveen J.G.J. Bertels, Langeveen H.L. Booijink, Fleringen J.M.M. Grootelaar-Kemna, Manderveen J.G. Groothuis, Mariaparochie H.G.J. Leemhuis M.A. Oude Avenhuis-Weerink, Harbrinkhoek

Twenterand

Lid ON: H.J. Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk P. Borsje, Vriezenveen J. Fokke, Vriezenveen H. Hallink, Den Ham J. Kikkert, Westerhaar, vrijwilliger K. Molenkamp, Westerhaar-Vriezenveensewijk H. Mondeel-Kelder, Den Ham Ov J.G. Post-Hilberink, Vriezenveen J.J. Schoppink, Den Ham G. van der Voet, Den Ham W.H. Wermink, Den Ham

Wierden

Lid ON: J. Gierveld, o.m. lid van het hoofdbestuur van de Voetbalvereniging SVZW E.C. van Heijst-Bruijs, mantelzorgster J.H. Holsappel

Zwartewaterland

Ridder ON: H. Boers, Zwartsluis H. Heutink, Genemuiden

Officier ON: prof. dr. J.C. van Dalen, Hasselt

Lid ON: W. Beens, Genemuiden, lid van de vrijwillige brandweer van Zwartewaterland E. van Dijk, Genemuiden H.C. van Dijk, Genemuiden P. van Eerde, Zwartsluis J. Kisjes, Zwartsluis H.J. van der Kolk, Hasselt, lid van de vrijwillige brandweer van Zwartewaterland K. Koppers, Zwartsluis J. Naberman, Genemuiden A. van Ommeren, Hasselt A. Pekkeriet, Hasselt, lid van de vrijwillige brandweer van Zwartewaterland R.K. van de Pol, Genemuiden E. van Rees, Genemuiden J. Schelhaas, Hasselt, lid van de vrijwillige brandweer van Zwartewaterland

Zwolle

Ridder ON: J. Boer, topkok mr. D. Klein

Lid ON: B.C. Blom K. Corée L. Dam W. Dieperink E.J. Nauta-Meulenkamp, bestuurslid van het Rode Kruis, afdeling Zwolle drs. J.C. van Schaik A. Stam R. Tillema-Hanf D. Visser