Dit is een artikel uit het NRC-archief
Bekijk hele krant

NRC Handelsblad

Zorg

Drenthe

Aa en Hunze

Ridder ON: J.D. Lafeber, Gasselte

Lid ON: G. Bazuin, Annen O. de Haan, Gasselte G. Kamping, Annen J.H. Knol, Rolde J.A. Mennen, Gasselternijveen

Assen

Lid ON: J. Bos-Hogeveen, bestuurslid van de Nederlandse Vereniging voor Blinden en Slechtzienenden, afdeling Drenthe R.A. Hastrich F.J. Kooi W. Speelman

Borger-Odoorn

Lid ON: W. Domburg, Nieuw-Buinen R. IJlenhave, Ees H. Poelman, 2de Exloërmond A.H. Smit-Ratgers, 2de Exloërmond G.E. Veldman, Drouwenerveen B.H. Zwiers-Hofman, Klijndijk

Coevorden

Ridder ON: W.M. Visser, Dalerveen, vrijwilliger bij het Programma Uitzending Managers, Memisa, Simavi en de Zeister Zending

Lid ON: A. Bos, bestuurslid van de Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden te Houten J.A. Helmantel, Sleen A. Stellinga-de Vries K.A. Wemmenhove, Wachtum

De Wolden

Lid ON: H. Spijkerman, De Wijk R. Wijkman, Ruinerwold J. Zomer-Joling, Alteveer

Emmen

Ridder ON: P.M. Leussink

Lid ON: J.H. Berends, Barger-Compascuum M. de Bruin-Roffel, Klazienaveen A. Drok-Rabbers, Nieuw-Amsterdam I.J. Heeres-Veldman, Nieuw-Weerdinge R.P. Jonkman-Zuur, penningmeester van de Nationale Vereniging De Zonnebloem, afdeling Emmer-Compascuum (gem. Emmen) M.E. Kaiser-Eckelhoff J.G. Lensink, Nieuw-Amsterdam, vrijwilliger bij Bureau Slachtofferhulp Emmen H. Lubben, Zwartemeer A.M.L. Nales-Veels H.F. Nijholt, Klazienaveen L.T. Pekelsma, Nieuw-Amsterdam B. Reurink J.H. Setz-Naber, Nieuw-Amsterdam H.J.I. Timmerman, Schoonebeek G. Vrieswijk-Kiers R. Weggemans-Hilbrands G. Wever-Brakels H. Wever M.G.J. Wildemors-Bolscher, Klazienaveen

Hoogeveen

Ridder ON: T.J. Boersma G.T. Poppema

Lid ON: W. Achterveld, Hollandscheveld W. de Boer, Noordscheschut E.J. Claus, Noordscheschut H. Elema-de Lange, Nieuwlande H. Guichelaar, Elim B. Knapper, competitieleider van het recreatievolleybal in Hoogeveen H. Kruizinga G.J. Leemkuil J. Looijen-Nijhuis J. Noorman J. Piersma-Slagter P. Prins-Schonewille, Noordscheschut H. Schonewille, Nieuwlande M. Smit-Kroezen, Hollandscheveld, bestuurslid van de Stichting Ouderenwerk Hollandsche-veld H. Stoter-Santing, Elim A. Veldkamp, Tiendeveen

Meppel

Lid ON: J. Dijkman, Nijeveen H. Heite, Nijeveen G.J.A. Lakke, vrijwilligster bij de Stichting Dr. Elisabeth Kübler-Ross E. Mastenbroek-Kuper H.N. Nederlof H. Prins, Nijeveen

Midden-Drenthe

Ridder ON: A.H.J. Bosscha, Beilen A. Voogt, Smilde, vice-voorzitter van VIANED

Lid ON: J. Maris-Kroon, Westerbork Z. Meinen-Berghuis, Beilen, leider van het Project Rijnmond-kinderen te Rotterdam I.H. Mellema, Westerbork B.M. Rietdijk-van der Wilden, Smilde J. Visscher, Hoogersmilde

Noordenveld

Ridder ON: R.A. Talens, Norg

Lid ON: J. Douwes, Roderwolde J. Heins, Peize H.J. Lubbers, Roden A.M. Warners-Dekker, Norg

Tynaarlo

Ridder NL: prof. dr. S. Daan, Paterswolde, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen

Lid ON: R. Beijert, Vries ir. A. Daae, Eelde H. Geerts, Donderen T.A. de Jager, Paterswolde M. Rona, Vries drs. C. Schaafsma, Eelde B. Timmer, Vries B. de Vries, Eelde H. Wietzes-Meter, Eelde

Westerveld

Lid ON: B. Algra, Diever A. Oostenbrink, Diever, op grond van de totaliteit van verdiensten op defensie- en andere terreinen