Selectie programma Olympische Spelen

Voor het volledige programma kijk op www.nocnsf.nl of www.sport.nl.

De Nederlandse tijden zijn hieronder aangegeven. In Griekenland is het een uur later.

Vrijdag 13 augustus

20.45-23.59 Openingsceremonie

Olympisch Stadion

Zaterdag 14 augustus

Badminton

1ste ronde

Enkel (v) (met Audina, Yao Jie)

Gemengd dubbel (met Bruil/Bruil)

Goudi Olympische Hal

Hockey

Voorronden

8.30-10.00 Nederland – Zuid-Afrika (v)

Olympisch Hockey Centrum

Roeien

Series

08.30-9.10 skiff (v) (met Dekker)

Schinias Olympisch Roei- en Kano Centrum

Schietsport

Kwalificaties

9.00-14.30 Kleiduiven, trap (m)

(met Dompeling, Van der Greef)

09.00-10.15 Luchtgeweer, 10m (v)

(met Boschman)

Markopoulo Olympisch Schietcentrum

Tafeltennis

1ste ronde

11.45-12.30 Dubbel (m)

(met Keen/Heister)

14.00-14.45 Enkel (m)

(met Keen, Heister)

Galatsi Olympische Hal

Zeilen

Finn , 470 (m) (met Coster/Coster)

470 (v) (met Matthijsse/Westerhof)

Yingling (v)

Aghios Kosmas Olympisch Zeilsport Centrum

Zwemmen

Series

10.31-10.54 100 m vlinder (v)

(met De Bruijn)

12.15-12.38 100 m school (m)

(Van Valkengoed)

12.42-13.00 4 x 100 m vrij (v)

(met Nederland)

Olympisch Watersport Centrum

Zondag 15 augustus

Hockey

Voorronden

20.30-22.00 Nederland – India (m)

Olympisch Hockey Centrum

Honkbal

Voorronde

19.30-22.30 Griekenland – Nederland (m)

Olympisch Honkbal Centrum

Paardensport

10.00-18.35 Dressuur, teams/individueel (met Nederland)

Markopoulo Olympisch Paardensport Centrum

Roeien

Series

08.30-09.00 Dubbeltwee (v) licht

(met Van der Kolk/Van Eupen)

09.40-10.10 Vier zonder (m) licht

(met Dormans, De Groot, Van der Linden, Snijders)

11.00-11.20 Acht (v) (met Nederland)

11.20-11.40 Acht (m) (met Nederland)

Schinias Olympisch Roei en Kano Centrum

Schermen

Kwalificaties

10.00-14.00 degen (v)

(met Tol)

Hellinikon Scherm Hal

Turnen

10.00-11.35 Voorronde (v)

(met Harmes)

Olympische Indoor Hal

Volleybal

Voorronde

11.00-12.30 Nederland – Rusland (m)

Vrede & Vriendschap Stadion

Zeilen

Mistral (m) (met Van Dijk)

Aghios Kosmas Olympisch Zeilsport Centrum

Zwemmen

Series

10.27-11.11200 m vrij (m)

(met Van den Hoogenband)

Olympisch Watersport Centrum

Maandag 16 augustus

Badminton

1ste ronde

Dubbel (v) (met Audina/Bruil)

Goudi Olympische Hal

Handboogsport

Voorronde

08.30-12.00 (m)

(met Van Alten, Custers, Van der Hoff)

Panathinaiko Stadion

Hockey

Voorronde

20.00-21.30 Zuid-Korea – Nederland (v)

Olympisch Hockey Centrum

Honkbal

Voorronde

18.30-21.30 Japan – Nederland

Olympisch Honkbal Centrum

Judo

Tot 57 kg (v) (met Gravenstijn)

Ano Liossia Olympische Hal

Dinsdag 17 augustus

Hockey

Voorronde

20.00-21.30 N. Zeeland – Nederland (m)

Olympisch Hockey Centrum

Honkbal

Voorronde

10.30-13.30 Nederland – Canada

Olympisch Honkbal Centrum

Judo

Tot 81 kg (m) (met Elmont)

Ano Liossia Olympische Hal

Kanovaren

1ste serie

10.00-10.40 slalom C1 (m)

(met Braat, Oud)

Olympisch Kano/Kayak Slalom Centrum

Volleybal

Voorronde

16.00-17.30 VS – Nederland (m)

Vrede & Vriendschap Stadion

Woensdag 18 augustus

Atletiek

Kwalificaties

08.30-09.30 kogelstoten (v)

(met Tunks-Koeman)

Olympia, historische stadion

Hockey

Voorronde

10.30-12.00 Nederland – Duitsland (v)

Olympisch Hockey Centrum

Honkbal

Voorronde

10.30-13.30 Nederland – Italië (m)

Olympisch Honkbal Centrum

Judo

Tot 90 kg (m) (met Huizinga)

Tot 70 kg (v) (met Bosch)

Ano Liossia Olympische Hal

baanWielrennen

13.00-14.10 Individuele tijdrit (v)

(met Hijgenaar)

15.00-18.30 Individuele tijdrit (m)

(met Theo Bos, Mulder)

Vouliagmeni Olympisch Centrum

Donderdag 19 augustus

Hockey

Voorronde

08.30-10.00 Nederland – Zuid-Afrika (m)

Olympisch Hockey Centrum

Judo

Tot 100 kg (m)

(met Elco van der Geest)

Tot 78 kg (v) (met Zwiers)

Ano Liossia Olympische Hal

Volleybal

Voorronde

11.00-12.30 Nederland – Brazilië (m)

Vrede & Vriendschap Stadion

Zeilen

Yngling (v)

(met Bes, De Jong, Thies)

Aghios Kosmas Olympisch Zeilsport Centrum

Zwemmen

Series

10.00-10.28 50 m vrij (m)

(met van den Hoogenband, Kenkhuis)

11.10-11.44 100 m vlinder (m) (met Keizer)

Olympisch Watersport Centrum

Vrijdag 20 augustus

Atletiek

1ste ronde

19.35-20.091.500 m (m)

(met Liefers)

Olympisch Stadion

Honkbal

Voorronde

19.30-22.30 Cuba – Nederland

Olympisch Honkbal Centrum

Judo

+100 kg (m)

(met Dennis van der Geest)

Ano Liossia Olympische Hal

Trampolinespringen

16.30-17.04 1ste routine (v)

(met Lenders)

Olympische Indoor Hal

Zaterdag 21 augustus

Atletiek

1ste ronde

22.10-22.49 3.000 m steeple (m)

(met Vroemen)

Olympisch Stadion

Hockey

Voorronde

18.30-20.00 Argentinië – Nederland (m)

Olympisch Hockey Centrum

Honkbal

Voorronde

18.30-21.30 Nederland – Australië

Olympisch Honkbal Centrum

Schietsport

Kwalificaties

10.00-15.00 Skeet (m)

(met Dompeling en Van der Greef)

Markopoulo Olympisch Schietcentrum

Trampolinespringen

16.30-17.04 1ste routine (m)

(met Villafuerte)

Olympische Indoor Hal

Volleybal

Voorronde

11.00-12.30 Italië – Nederland (m)

Vrede & Vriendschap Stadion

BAANWielrennen

Kwalificaties

16.30-16.50 Sprint teams (m)

(met Nederland)

Olympische Velodrome

Zeilen

Star (m)

(met Neeleman/Van Niekerk)

Tornado (m)

(met Booth/Dercksen)

Aghios Kosmas Olympisch Zeilsport Centrum

Zondag 22 augustus

Atletiek

18.00-22.00 Marathon (v)

Panathinaiko stadion

Hockey

Voorronde

20.00-21.30 Australië – Nederland (v)

Olympisch Hockey Centrum

Honkbal

Voorronde

10.30-13.30 Nederland – Taiwan

Olympisch Honkbal Centrum

Zeilen

Tornado (m)

(met Booth/Dercksen)

Aghios Kosmas Olympisch Zeilsport Centrum

Maandag 23 augustus

Atletiek

09.15-09.39 Tienkamp, 100 m

(met Martineau, Warners)

Olympisch Stadion

Hockey

20.30-22.00 Australië – Nederland

Olympisch Hockey Centrum

Synchroonzwemmen

Voorronde

19.30-21.10 Duet, technische routine,

(met Van der Velden/Van der Velden)

Olympisch Watersport Centrum

Volleybal

Voorronde (m)

14.00-15.30 Nederland – Australië

Vrede & Vriendschap Stadion

Dinsdag 24 augustus

Atletiek

09.05-09.37Tienkamp, 110 m horden

Olympisch Stadion

Synchroonzwemmen

Voorronde

19.30-21.38 Duet, vrije routine,

(met Van der Velden/Van der Velden)

Olympisch Watersport Centrum

Woensdag 25 augustus

Atletiek

Kwalificatie

19.45-23.00polsstokhoog (m) (met Blom)

21.05-21.54 800m (m), 1ste ronde

(met Som)

Olympisch Stadion

Honkbal

19.30-22.30 Finale

Olympisch Honkbal Centrum

Paardensport

15.30-18.25 Finale Dressuur

Grand Prix Freestyle

Markopoulo Olympisch Paardensport Centrum

Triatlon

10.00-12.20 (v)

(met Hoogzaad, Looze)

Vouliagmeni Olympisch Centrum

Donderdag 26 augustus

Hockey

20.30-22.00 Finale (v)

Olympisch Hockey Centrum

Vrijdag 27 augustus

Hockey

20.30-22.30 Finale (m)

Olympisch Hockey Centrum

Zaterdag 28 augustus

Taekwondo

Kwalificaties

09.00-10.58Tot 67 kg (v)

(met Sobers)

11.01-13.18Tot 80 kg (m)

(met Stevens)

Sports Pavilion

Voetbal

10.00-12.00 Finale (m)

Olympisch Stadion

Zondag 29 augustus

Atletiek

18.00-20.45 Marathon (m)

(met Krotwaar)

Panathinaiko Stadion

21.15-23.59 Sluitingsceremonie

Olympisch Stadion