Speelschema

1ste speelronde: Roda JC-Vitesse 1 (vr 13/8), RBC-PSV, NAC-FC Utrecht, NEC-Willem II, AZ-SC Heerenveen (za 14/8), FC Den Bosch-ADO Den Haag, FC Twente-Ajax, Feyenoord-De Graafschap en FC Groningen-RKC (zo 15/8).

2de speelronde: Vitesse-FC Groningen (vr 20/8), PSV-AZ, SC Heerenveen-Roda JC, RKC-FC Twente, ADO Den Haag-NEC (za 21/8), Ajax-NAC, De Graafschap-FC Den Bosch, FC Utrecht-RBC en Willem II-Feyenoord (zo 22/8).

3de speelronde: FC Den Bosch-Willem II (vr 27/8), Roda JC-De Graafschap, FC Twente-SC Heerenveen, NEC-AZ, NAC-PSV (za 28/8), Vitesse-Feyenoord, Ajax-FC Utrecht, RBC-FC Groningen en RKC-ADO Den Haag (zo 29/8).

4de speelronde: AZ - FC Den Bosch (vr 10/9), RBC-Vitesse, SC Heerenveen-De Graafschap, ADO Den Haag-Ajax, PSV-RKC (za 11/9), Willem II-Roda JC, FC Groningen-NAC, Feyenoord-FC Twente en FC Utrecht-NEC (zo 12/9).

5de speelronde: ADO Den Haag-Vitesse (vr 17/9), De Graafschap-FC Groningen, RKC-RBC, FC Twente-Willem II, NEC-PSV (za 18/9), Feyenoord-FC Utrecht, FC Den Bosch-Ajax, Roda JC-AZ en SC Heerenveen-NAC (zo 19/9).

6de speelronde: PSV-SC Heerenveen (vr 24/9), Vitesse-FC Den Bosch, AZ-Willem II, RBC-Feyenoord (za 25/9), NAC-RKC, Ajax-Roda JC, De Graafschap-FC Twente, FC Groningen-NEC en FC Utrecht-ADO Den Haag (zo 26/9).

7de speelronde: NEC-RBC (vr 1/10), FC Twente-Roda JC, PSV-FC Groningen, NAC-De Graafschap, Willem II-Vitesse (za 2/10), SC Heerenveen-ADO Den Haag, Feyenoord-FC Den Bosch, FC Utrecht-RKC en AZ-Ajax (zo 3/10).

8ste speelronde: De Graafschap-AZ (vr 15/10), ADO Den Haag-PSV, Ajax-SC Heerenveen, FC Den Bosch-RBC (za 16/10), FC Groningen-FC Utrecht, Vitesse-NAC, RKC-NEC en Roda JC-Feyenoord (zo 17/10).

9de speelronde: Willem II-FC Groningen (vr 22/10), RBC-FC Twente, SC Heerenveen-FC Utrecht, Vitesse-AZ, NEC-NAC (za 23/10), PSV-Ajax, Roda JC-FC Den Bosch, Feyenoord-RKC en De Graafschap-ADO Den Haag (zo 24/10).

ADO Den Haag-FC Twente, De Graafschap-Willem II en NAC-Roda JC (wo 27/10).

10de speelronde: FC Utrecht-PSV (vr 29/10), Willem II-RBC, FC Twente-Vitesse, Roda JC-RKC (za 30/10), FC Groningen-ADO Den Haag, FC Den Bosch-SC Heerenveen, Ajax-NEC en AZ-Feyenoord (zo 31/10).

11de speelronde: RBC-De Graafschap (vr 5/11), RKC-SC Heerenveen (za 6/11), Vitesse-NEC, Willem II-Ajax, AZ-FC Utrecht, FC Den Bosch-PSV, Feyenoord-NAC en FC Twente-FC Groningen (zo 7/11).

12de speelronde: ADO Den Haag-RBC (vr 12/11), PSV-Willem II, NEC-FC Twente, NAC-AZ, SC Heerenveen-Vitesse (za 13/11), FC Utrecht-Roda JC, RKC-De Graafschap, FC Groningen-FC Den Bosch en Ajax-Feyenoord (zo 14/11).

13de speelronde: Roda JC-ADO Den Haag (vr 19/11), AZ-RKC, De Graafschap-Ajax, RBC-SC Heerenveen (za 20/11), Vitesse-PSV, Willem II-NAC, FC Den Bosch-NEC, FC Twente-FC Utrecht en Feyenoord-FC Groningen (zo 21/11).

14de speelronde: RKC-Vitesse (vr 26/11), SC Heerenveen-Feyenoord, ADO Den Haag-Willem II, NEC-Roda JC, PSV - FC Twente (za 27/11), Ajax-RBC, FC Groningen-AZ, FC Utrecht-De Graafschap en NAC-FC Den Bosch (zo 28/11).

15de speelronde: RKC-Ajax (vr 3/12), Roda JC-FC Groningen, FC Twente-FC Den Bosch, De Graafschap-PSV, RBC-NAC (za 4/12), AZ-ADO Den Haag, Willem II-SC Heerenveen, Vitesse-FC Utrecht en Feyenoord-NEC (zo 5/12).

16de speelronde: SC Heerenveen-FC Groningen (vr 10/12), AZ-FC Twente, FC Den Bosch-RKC, Roda JC-RBC, Willem II-FC Utrecht (za 11/12), NAC-ADO Den Haag, Ajax-Vitesse, Feyenoord-PSV en De Graafschap-NEC (zo 12/12).

17e speelronde: FC Twente-NAC (vr 17/12), PSV-Roda JC, Vitesse-De Graafschap, RBC-AZ, RKC-Willem II (za 18/12), NEC-SC Heerenveen, FC Utrecht-FC Den Bosch, FC Groningen-Ajax en ADO Den Haag-Feyenoord (zo 19/12).

18e speelronde: AZ-NEC (vr 21/12), PSV-NAC, SC Heerenveen-FC Den Bosch, Willem II-FC Twente, De Graafschap-Roda JC (za 22/12), ADO Den Haag-FC Groningen, RBC-RKC, Feyenoord-Vitesse en FC Utrecht-Ajax (zo 23/12).

WINTERSTOP

19e speelronde: Roda JC-Willem II (vr 28/1), FC Den Bosch-AZ, NAC-SC Heerenveen, Vitesse-RBC, FC Twente-Feyenoord (za 29/1), Ajax-ADO Den Haag, FC Groningen-De Graafschap, NEC-FC Utrecht en RKC-PSV (zo 30/1).

20ste speelronde: PSV-RBC (wo 2/2), Willem II-NEC (vr 4/2), ADO Den Haag-FC Den Bosch, De Graafschap-Feyenoord, SC Heerenveen-AZ (za 5/2), Vitesse-Roda JC, Ajax-FC Twente, FC Utrecht-NAC, RKC-FC Groningen (zo 6/2).

21ste speelronde: FC Groningen-Vitesse (vr 11/2), FC Twente-RKC, Roda JC-SC Heerenveen, AZ-PSV, RBC-FC Utrecht (za 12/2), NEC-ADO Den Haag, FC Den Bosch-De Graafschap, Feyenoord-Willem II en NAC-Ajax (zo 13/2).

22ste speelronde: RBC-Willem II (vr 18/2), AZ-Roda JC, De Graafschap-SC Heerenveen, PSV-NEC (19/2), Ajax-FC Den Bosch, FC Groningen-FC Twente, FC Utrecht-Feyenoord, RKC-NAC en Vitesse-ADO Den Haag (zo 20/12).

23ste speelronde: NEC-RKC (vr 25/2), NAC-FC Groningen, SC Heerenveen-PSV, Willem II-AZ, FC Twente-De Graafschap (za 26/2), ADO Den Haag-FC Utrecht, FC Den Bosch-Vitesse, Feyenoord-RBC en Roda JC-Ajax (zo 27/2).

24ste speelronde: De Graafschap-NAC (vr 4/3), RKC-FC Utrecht, FC Groningen-PSV, ADO Den Haag-SC Heerenveen (za 5/3), FC Den Bosch-Feyenoord, Ajax-AZ, RBC-NEC, Roda JC-FC Twente (zo 6/3) en Vitesse-Willem II (ma 7/3).

25ste speelronde: FC Twente-RBC (vr 11/3), AZ-De Graafschap, NAC-Vitesse, SC Heerenveen-RKC, Willem II-FC Den Bosch (za 12/3), NEC-Ajax, PSV-ADO Den Haag, FC Utrecht-FC Groningen en Feyenoord-Roda JC (zo 13/3).

26ste speelronde: FC Den Bosch-Roda JC (vr 18/3), AZ-Vitesse, De Graafschap-RBC, NAC-NEC, RKC-Feyenoord (za 19/3), FC Utrecht-SC Heerenveen, FC Groningen-Willem II, Ajax-PSV en FC Twente-ADO Den Haag (zo 20/3).

27ste speelronde: Vitesse-FC Twente (vr 1/4), PSV-FC Utrecht, SC Heerenveen-Ajax, Willem II-De Graafschap, ADO Den Haag-RKC (za 2/4), Feyenoord-AZ, NEC-FC Groningen, RBC-FC Den Bosch en Roda JC-NAC(zo 3/4).

28ste speelronde: FC Utrecht-AZ (vr 8/4), SC Heerenveen-FC Twente, ADO Den Haag-De Graafschap, PSV-FC Den Bosch (za 9/4), Ajax-Willem II, FC Groningen-RBC, NAC-Feyenoord, NEC-Vitesse en RKC-Roda JC (zo 10/4).

29ste speelronde: Roda JC-FC Utrecht (vr 15/4), Vitesse-SC Heerenveen, AZ-NAC, RBC-ADO Den Haag, De Graafschap-RKC (za 16/4), FC Twente-NEC, Feyenoord-Ajax, Willem II-PSV en FC Den Bosch-FC Groningen (zo 17/4).

30ste speelronde: SC Heerenveen-RBC (vr 22/4), ADO Den Haag-Roda JC, RKC-AZ, PSV-Vitesse (za 23/4), Ajax-De Graafschap, NAC-Willem II, FC Utrecht-FC Twente, FC Groningen-Feyenoord en NEC-FC Den Bosch (zo 24/4).

31ste speelronde: Roda JC-NEC (vr 29/4), FC Twente-PSV, Vitesse-RKC, RBC-Ajax (za 30/4), AZ-FC Groningen, Willem II-ADO Den Haag, Feyenoord-SC Heerenveen, FC Den Bosch-NAC en De Graafschap-FC Utrecht (zo 1/5).

32ste speelronde: NAC-RBC (vr 6/5), ADO Den Haag-AZ, FC Den Bosch-FC Twente, PSV-De Graafschap, SC Heerenveen-Willem II (za 7/5), NEC-Feyenoord, Ajax-RKC, FC Groningen-Roda JC en FC Utrecht-Vitesse (zo 8/5).

33ste speelronde: NEC-De Graafschap, RBC-Roda JC, RKC-FC Den Bosch, Vitesse-Ajax, ADO Den Haag-NAC, FC Groningen-SC Heerenveen, FC Twente-AZ, PSV-Feyenoord en FC Utrecht-Willem II (zo 15/5).

34ste speelronde: Ajax-FC Groningen, Willem II-RKC, AZ-RBC, De Graafschap-Vitesse, FC Den Bosch-FC Utrecht, Feyenoord-ADO Den Haag, NAC-FC Twente, Roda JC-PSV en SC Heerenveen-NEC (zo 22/5).