Speelschema

1ste speelronde: Roda JC-PSV (vr 15/8), RKC Waalwijk-ADO Den Haag, Willem II-AZ, FC Twente-RBC Roosendaal (za 16/8), FC Volendam-Heerenveen, FC Groningen-NAC Breda, Feyenoord-NEC, FC Utrecht-FC Zwolle en Vitesse-Ajax (zo 17/8).

2de speelronde: AZ-FC Twente (vr 22/8), ADO Den Haag-FC Utrecht, Heerenveen-Feyenoord, NAC Breda-Vitesse, PSV-Willem II, RBC Roosendaal Ajax (za 23/8), NEC-Roda JC, FC Zwolle-RKC Waalwijk en FC Volendam-FC Groningen (zo 24/8).

3de speelronde: Willem II-Heerenveen, Vitesse-AZ (vr 29/8), Roda JC-RBC Roosendaal, FC Twente-PSV (za 30/8), Feyenoord-NAC Breda, Ajax-FC Zwolle, FC Groningen-ADO Den Haag, FC Utrecht-NEC en RKC Waalwijk-FC Volendam (zo 31/8).

4de speelronde: ADO Den Haag-FC Volendam (vr 12/9), Ajax-RKC Waalwijk, Heerenveen-FC Groningen, FC Zwolle-Roda JC, RBC Roosendaal-Vitesse, PSV-FC Utrecht (za 13/9), AZ-Feyenoord, NAC Breda-Willem II en NEC-FC Twente (zo 14/9).

5de speelronde: FC Volendam-NEC (vr 19/9), FC Twente-RKC Waalwijk, Vitesse-Roda JC, AZ-Heerenveen, ADO Den Haag-RBC Roosendaal, Willem II-FC Zwolle (za 20/9), FC Groningen-FC Utrecht, Feyenoord-PSV en NAC Breda-Ajax (zo 21/9).

6de speelronde: PSV-AZ, RBC Roosendaal-FC Volendam, Heerenveen-FC Twente, Roda JC-FC Groningen (za 27/9), RKC Waalwijk-NAC Breda, Ajax-Willem II, FC Utrecht-Vitesse, FC Zwolle-Feyenoord en NEC-ADO Den Haag (zo 28/9).

7de speelronde: Vitesse-FC Twente (vr 3/10), AZ-NEC, ADO Den Haag-PSV, NAC Breda-FC Utrecht, Heerenveen-RKC Waalwijk, Willem II-Roda JC (za 4/10), Feyenoord-RBC Roosendaal, FC Groningen-Ajax en FC Volendam-FC Zwolle (zo 5/10).

8ste speelronde: Ajax-FC Volendam (vr 17/10), PSV-Heerenveen, RKC Waalwijk-Vitesse, RBC Roosendaal-Willem II (za 18/10), FC Twente-FC Groningen, Roda JC-Feyenoord, NEC-NAC Breda, FC Utrecht-AZ en FC Zwolle-ADO Den Haag (zo 19/10).

9de speelronde: FC Volendam-Roda JC (vr 24/10), Heerenveen-NEC, ADO Den Haag-NAC Breda, AZ-FC Zwolle (za 25/10), FC Groningen-Vitesse, Feyenoord-Willem II, FC Twente-FC Utrecht, RKC Waalwijk-RBC Roosendaal en PSV-Ajax (zo 26/10).

10de speelronde: Roda JC-ADO Den Haag (vr 31/10), Vitesse-FC Volendam, NAC Breda-PSV, RBC Roosendaal-NEC (za 1/11), Willem II-RKC Waalwijk, FC Zwolle-FC Twente, FC Utrecht-Heerenveen, Ajax-AZ en FC Groningen-Feyenoord (zo 2/11).

11de speelronde: Vitesse-Willem II (vr 7/11), Heerenveen-FC Zwolle, Roda JC-FC Twente, NAC Breda-AZ, PSV-RBC Roosendaal (za 8/11), ADO Den Haag-Ajax, FC Utrecht-RKC Waalwijk, NEC-FC Groningen en FC Volendam-Feyenoord (zo 9/11).

12de speelronde: RKC Waalwijk-FC Groningen (vr 21/11), AZ-Roda JC, FC Zwolle-NAC Breda, NEC-PSV, Willem II-FC Volendam (za 22/11), RBC Roosendaal-FC Utrecht, Feyenoord-Vitesse, FC Twente-ADO Den Haag en Ajax-Heerenveen (zo 23/11).

13de speelronde: FC Groningen-RBC Roosendaal (vr 28/11), ADO Den Haag-Vitesse, FC Twente-NAC Breda, FC Zwolle-PSV, Willem II-NEC (za 29/11), Ajax-Feyenoord, FC Utrecht-Roda JC en RKC Waalwijk-AZ (zo 30/11).

Heerenveen-ADO Den Haag, FC Volendam-FC Twente en AZ-FC Groningen (wo 3/12).

14de speelronde: Roda JC-Ajax (vr 5/12), Willem II-FC Utrecht, NEC-RKC Waalwijk, PSV-FC Volendam, Vitesse-FC Zwolle (za 6/12), RBC Roosendaal-AZ, NAC Breda-Heerenveen en Feyenoord-ADO Den Haag (zo 7/12).

15de speelronde: Roda JC-NAC Breda (vr 12/12), ADO Den Haag-Willem II, PSV-RKC Waalwijk, RBC Roosendaal-Heerenveen, FC Twente-Feyenoord (za 13/12), Ajax-FC Utrecht, NEC-Vitesse, FC Volendam-AZ en FC Zwolle-FC Groningen (zo 14/12).

16de speelronde: Heerenveen-Roda JC (vr 19/12), NEC-FC Zwolle, Vitesse-PSV, NAC Breda-RBC Roosendaal (za 20/12), FC Groningen-Willem II, FC Twente-Ajax, FC Utrecht-FC Volendam en RKC Waalwijk-Feyenoord (zo 21/12).

WINTERSTOP

17de speelronde: AZ-ADO Den Haag (vr 23/1), Roda JC-RKC Waalwijk, Willem II-FC Twente, NAC Breda-FC Volendam, FC Zwolle-RBC Roosendaal, Vitesse-Heerenveen (za 24/1), Feyenoord-FC Utrecht, Ajax-NEC en FC Groningen-PSV (zo 25/1).

18de speelronde: Heerenveen-Ajax, PSV-FC Zwolle, NEC-Feyenoord, NAC Breda-FC Groningen, ADO Den Haag-Roda JC, AZ-Willem II, FC Twente-Vitesse, FC Utrecht-RBC Roosendaal en FC Volendam-RKC Waalwijk (wo 28/1).

19de speelronde: Roda JC-AZ, RKC Waalwijk-NEC, PSV-Vitesse (za 31/1), Willem II-NAC Breda, Feyenoord-FC Twente, FC Zwolle-FC Utrecht, FC Groningen-FC Volendam en Ajax-ADO Den Haag (zo 1/2).

Twintigste speelronde: RBC Roosendaal-RKC Waalwijk (vr 6/2), AZ-FC Volendam, FC Twente-FC Zwolle, Heerenveen-NAC Breda (za 7/2), Willem II-ADO Den Haag, Ajax-PSV, FC Groningen-NEC en Vitesse-Feyenoord (zo 8/2).

ADO Den Haag-FC Groningen, Feyenoord-AZ, RKC Waalwijk-Heerenveen, RBC Roosendaal-Roda JC en FC Utrecht-Willem II (wo 11/2).

21ste speelronde: NAC Breda-Roda JC, Vitesse-RBC Roosendaal, PSV-FC Twente, Heerenveen-Willem II (za 14/2), ADO Den Haag-Feyenoord, RKC Waalwijk-FC Zwolle, FC Volendam-Ajax en NEC-FC Utrecht (zo 15/2).

22ste speelronde: Roda JC-FC Volendam (vr 20/2), Vitesse-FC Groningen, Heerenveen-PSV, AZ-RBC Roosendaal, FC Zwolle-NEC (za 21/2), FC Utrecht-NAC Breda en Ajax-FC Twente (zo 22/2).

23ste speelronde: FC Zwolle-Vitesse (vr 27/2), FC Twente-AZ, NEC-Heerenveen, RBC Roosendaal-NAC Breda, PSV-Roda JC (za 28/2), FC Utrecht-Ajax, FC Groningen-RKC Waalwijk, FC Volendam-ADO Den Haag en Willem II-Feyenoord (zo 29/2).

24ste speelronde: NAC Breda-FC Twente (vr 5/3), RKC Waalwijk-Ajax, Willem II-FC Groningen, Roda JC-FC Zwolle, ADO Den Haag-AZ (za 6/3), FC Utrecht-PSV, FC Volendam-Vitesse, Feyenoord-Heerenveen en NEC-RBC Roosendaal (zo 7/3).

25ste speelronde: FC Twente-NEC (vr 12/3), RBC Roosendaal-FC Groningen, Heerenveen-FC Volendam, NAC Breda-FC Zwolle (za 13/3), Ajax-Roda JC, AZ-FC Utrecht, PSV-Feyenoord, RKC Waalwijk-Willem II en Vitesse-ADO Den Haag (zo 14/3).

26ste speelronde: FC Groningen-Heerenveen (vr 19/3), NEC-AZ, PSV-NAC Breda, FC Zwolle-FC Volendam, Roda JC-Willem II (za 20/3), Ajax-Vitesse, RBC Roosendaal-ADO Den Haag, FC Utrecht-FC Twente en Feyenoord-RKC Waalwijk (zo 21/3).

27ste speelronde: ADO Den Haag-FC Zwolle (vr 26/3), NAC Breda-NEC, Heerenveen-RBC Roosendaal, Vitesse-RKC Waalwijk (za 27/3), AZ-Ajax, FC Groningen-FC Twente, FC Volendam-FC Utrecht, Feyenoord-Roda JC en Willem II-PSV (zo 28/3).

28ste speelronde: NEC-Willem II (vr 2/4), RBC Roosendaal-FC Zwolle, FC Twente-FC Volendam, RKC Waalwijk-PSV, Roda JC-Heerenveen, AZ-Vitesse (za 3/4), Ajax-FC Groningen, FC Utrecht-ADO Den Haag en NAC Breda-Feyenoord (zo 4/4).

29ste speelronde: Roda JC-NEC (vr 9/4), FC Zwolle-AZ, ADO Den Haag-RKC Waalwijk, FC Volendam-Willem II, PSV-FC Groningen, Heerenveen-FC Utrecht (za 10/4), Vitesse-NAC Breda, Feyenoord-Ajax en RBC Roosendaal-FC Twente (zo 11/4).

30ste speelronde: Willem II-Vitesse (vr 16/4), FC Zwolle-Heerenveen, PSV-NEC, ADO Den Haag-FC Twente, RKC Waalwijk-Roda JC (za 17/4), FC Volendam-NAC Breda, FC Groningen-AZ, Ajax-RBC Roosendaal en FC Utrecht-Feyenoord (zo 18/4).

31ste speelronde: Roda JC-FC Utrecht (vr 23/4), AZ-RKC Waalwijk, FC Twente-Willem II, RBC Roosendaal-PSV, Heerenveen-Vitesse (za 24/4), FC Groningen-FC Zwolle, NEC-Ajax, Feyenoord-FC Volendam en NAC Breda-ADO Den Haag (zo 25/4).

32ste speelronde: Willem II-RBC Roosendaal, ADO Den Haag-Heerenveen, AZ-NAC Breda, FC Twente-Roda JC (za 1/5), FC Volendam-PSV, RKC Waalwijk-FC Utrecht, FC Zwolle-Ajax, Feyenoord-FC Groningen en Vitesse-NEC (zo 2/5).

33ste speelronde: NEC-FC Volendam, RBC Roosendaal-Feyenoord, Ajax-NAC Breda, FC Zwolle-Willem II, Roda JC-Vitesse, RKC Waalwijk-FC Twente, Heerenveen-AZ, PSV-ADO Den Haag en FC Utrecht-FC Groningen (zo 9/5).

34ste speelronde: FC Twente-Heerenveen, Vitesse-FC Utrecht, NAC Breda-RKC Waalwijk, FC Volendam-RBC Roosendaal, FC Groningen-Roda JC, AZ-PSV, ADO Den Haag-NEC, Willem II-Ajax en Feyenoord-FC Zwolle (zo 16/5).