Groningen

Appingedam

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

U.H. Hoorndijk

ing. M. van Maaren

mw. R. Menkema-Quarré , secretaris van de Buurtvereniging Opwierde 2

H. Raap

mw. K.T. Veenstra-van Dijk

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. G. Schuringa-Emmelkamp

Bedum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

K. Houwing

J. van der Veur

G.R. Wiersum

Bellingwedde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

S.G. Wiersema, vrijwilliger bij de Stichting De Zonnebloem, afdeling Winschoten Bellingwolde

De Marne

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. M.J. Mulder-Kolkena, Wehe-den Hoorn

J. Oostindiën, Leens

Delfzijl

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. J. Bos-Arends, Termunterzijl

M. Cramer

O. Pol, organist van de Hervormde Gemeente te Farmsum

H. Warris

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

H. Ottens, o.a. lid van de Raad van Voorzitters en lid van het algemeen bestuur van MKB-Nederland

J. Scheltens

Eemsmond

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

G. de Boer, Kantens

mw. N.C. Hofman-Meihuizen, Kantens

G.E. Moorlach, Uithuizermeeden

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

J. Sikkema, Warffum

Groningen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

D. van Dijk

W. van Duinen

H.C. Edskes

mw. A.E. Hazenberg-Elema

K. ten Kate

M. Klomp

H.T. Koning

D. van Mansom

G. Nienhuis

W.G. Pijl, basketballtrainer

J. van Ringen

mw. A.A. Runge, secretaris van de Volleybalvereniging Olympia

mw. H.G. Snoeijing

H.J.A. Spijkerman

J. Stevenhaagen

drs. D. van der Werff

Officier in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. prof. dr. B. Meyboom-de Jong, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen

prof. dr. W.D. Reitsma

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. F.G. Hellema

mw. dr. J.A. Kossmann-Putto

U.J. Molenhuis

ds. J. Plantinga

G. Tigchelaar

mr. J.H. de Veij Mestdagh

A.K. Wildeboer

Grootegast

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. W. Doornbosch-Berends, Niekerk

J. Gorter, Niekerk

J. Klamer, Niekerk

H. Wijma

Haren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. H.A. Blanksma-Koster

J.H. Damoiseaux

H. Poelstra

mw. S. Schoonbeek-Oegema

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

T.J.A. Schoffelmeer, bestuurslid Stichting Gezinsadoptie Jales te Haren

Hoogezand-Sappemeer

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

A. Blaak, Hoogezand

mw. F. Doornbos-Gras, Kropswolde

J.H. Fellinger, Hoogezand

E. Rozema, Sappemeer

K.A. Veen, Sappemeer

H.A. Woldhuis, Hoogezand

Leek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. A. De Boer-Honing

mw. R. Plenter-Bosma

J. Plenter

mw. M.M. Woldring-van Sintmaartensdijk, vrijwilligster bij het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Westerkwartier

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. S. de Jong, burgemeester van Leek, Tolbert

mw. M.N. Voogd-Vaandrager, Zevenhuizen

Loppersum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

T. Olthof, Westeremden

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

drs. J. Kingma, Zeerijp

mr. G.J.C. Schilthuis, Middelstum

J. Siertsema, 't Zandt

Marum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

C.J. Geers, Noordwijk

G. Greijdanus

mw. J. Kooistra-de Wit

K. Veenstra, penningmeester/secretaris bij de Vereniging Vrienden van Beatrixoord

Officier in de Orde van Oranje-Nassau:

drs. C.L. Baljé, oud-griffier van de Eerste Kamer der Staten-Generaal

Menterwolde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. A.E. Keizer-Til, vrijwilligster, Noordbroek

Pekela

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. A. Wierth-Jongman, vioollerares, Oude Pekela

Reiderland

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

H.A. Leontew, Nieuweschans

Scheemda

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

M. Drent, bestuurslid van de Voetbalvereniging Heiligerlee, Heiligerlee

mw. A. Reininga-Doedens, Heiligerlee

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

J.J. Groenbroek

Slochteren

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

H.A. Blaauw, Kolham

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

P.K. Werkman, Siddeburen

Stadskanaal

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. J. Hendriksen-Hansen

J. Pleiter

C.W. Prummel

Ten Boer

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

D.H. Oosterhuis, Woltersum

A.J. Smit

R.K. Stol, Garmerwolde

K.J. Vriesema

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

P.C. Das, arts-internist en hematoloog

Veendam

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

J.M.F. Drenth, Wildervank

mw. G.M. Wolsink-Baas

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

G.M. Kral, directeur en mede-eigenaar van Kral Beheer B.V.

Vlagtwedde

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. G. Alting-Hommes

T. Bosklopper, Ter Apel

H. Kuipers

H. van der Laan

S. Wesseling

Winschoten

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

J. Nicolaas

N. Rozema

H. Warners

Winsum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. R.A. Brouwer-Deemter, Sauwerd

mw. E.M. Dees-Polderman

mw. A.Z. van der Horn-Reitsema

mw. W. van der Veen-Visscher

F. Viersen, Ezinge

mw. A. Viersen-de Vries, Ezinge

D. de Vries

Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw:

prof. mr. dr. drs. D.J. Elzinga, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. L. Wijbenga-Keizer

Zuidhorn

Lid in de Orde van Oranje-Nassau:

mw. J.W. Flikweert-Sybenga

J. de Groot

K. Holtrop, Aduard

K. Kiemel, Aduard

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau:

P. Kremer, Oldehove

A.J. Maat, Grijpskerk

dr. J.H. Pompe

T. Wierstra, Grijpskerk