Programma

Eerste speelronde (16/17/18 aug): RBC Roosendaal-FC Zwolle (16/8), AZ-Heerenveen, Excelsior-PSV, NAC-Roda JC, FC Twente-Willem II (17/8), Ajax-FC Utrecht, Feyenoord-NEC, FC Groningen-Vitesse en RKC Waalwijk-Graafschap (18/8).

Tweede speelronde (23/24/25 aug): NEC-AZ (23/8), Roda JC-Feyenoord, Heerenveen-RKC Waalwijk, FC Zwolle-Excelsior, Graafschap-RBC Roosendaal, PSV-FC Groningen (24/8), Vitesse-Ajax, Willem II-NAC en FC Twente-FC Utrecht (25/8).

Derde speelronde (30/31 aug/01 sept): RKC Waalwijk-FC Twente (30/8), NAC-NEC, Roda JC-Willem II, FC Zwolle-Vitesse (31/8), FC Utrecht-Graafschap, FC Groningen-Ajax en RBC Roosendaal-Heerenveen (1/9).

Inhaalduels: AZ-PSV en Feyenoord-Excelsior (10/9).

Vierde speelronde (13/14/15 sept): Vitesse-RBC Roosendaal (13/9), Excelsior-FC Groningen, Willem II-FC Utrecht, FC Twente-Feyenoord, Heerenveen-NAC, PSV-RKC Waalwijk (14/9), Ajax-FC Zwolle, NEC-Roda JC en Graafschap-AZ (15/9).

Vijfde speelronde (20/21/22 sept): Excelsior-AZ (20/9), Willem II-NEC, NAC-FC Twente, FC Zwolle-PSV, RBC Roosendaal-Ajax (21/9), Feyenoord-Graafschap, Vitesse-RKC Waalwijk, Roda JC-Heerenveen en FC Groningen-FC Utrecht (22/9).

Zesde speelronde (27/28/29 sept): AZ-FC Groningen (27/9), Willem II-FC Zwolle, FC Twente-Roda JC, PSV-Graafschap, RBC Roosendaal-Feyenoord (28/9), Ajax-NAC, NEC-Heerenveen, FC Utrecht-Vitesse en RKC Waalwijk-Excelsior (29/9).

Inhaalduel: NEC-FC Groningen (2/10).

Zevende speelronde (4/5/6 okt): RKC Waalwijk-FC Zwolle (4/10), NAC-PSV, Roda JC-Excelsior, Graafschap-FC Twente (5/10), AZ-Vitesse, Feyenoord-Ajax, Heerenveen-Willem II en FC Utrecht-RBC Roosendaal (6/10).

Achtste speelronde (18/19/20 okt): Graafschap-NEC (18/10), Ajax-AZ, Vitesse-Feyenoord, Willem II-RBC Roosendaal, FC Twente-Heerenveen, PSV-Roda JC (19/10), Excelsior-FC Utrecht, FC Zwolle-NAC en FC Groningen-RKC Waalwijk (20/10).

Inhaalduel: Vitesse-Roda JC (22/10).

Negende speelronde (25/26/27 okt): NAC-Vitesse (25/10), AZ-FC Twente, NEC-PSV, Roda JC-Graafschap, Heerenveen-Excelsior, RKC Waalwijk-Ajax (26/10), Feyenoord-Willem II, FC Utrecht-FC Zwolle en RBC Roosendaal-FC Groningen (27/10).

Tiende speelronde (1/2/3 nov): FC Zwolle-AZ (1/11), Excelsior-NEC, FC Twente-PSV, RBC Roosendaal-RKC Waalwijk (2/11), Ajax-Willem II, Heerenveen-Graafschap, FC Utrecht-NAC en FC Groningen-Feyenoord (3/11).

Elfde speelronde (8/9/10 nov): Roda JC-Ajax (8/11), AZ-RBC Roosendaal, Willem II-Vitesse, NAC-FC Groningen, PSV-Heerenveen (9/11), Feyenoord-FC Zwolle, NEC-FC Twente en RKC Waalwijk-FC Utrecht (10/11).

Twaalfde speelronde (15/16/17 nov): Willem II-RKC Waalwijk (15/11), Vitesse-Heerenveen, FC Groningen-Graafschap, RBC Roosendaal-Roda JC (16/11), Ajax-NEC, Excelsior-NAC, FC Zwolle-FC Twente, FC Utrecht-AZ en PSV-Feyenoord (17/11).

Dertiende speelronde (22/23/24 nov): Excelsior-Willem II (22/11), FC Twente-Vitesse, Roda JC-AZ, Heerenveen-Ajax, Graafschap-NAC, RBC Roosendaal-PSV (23/11), FC Zwolle-FC Groningen, FC Utrecht-NEC en RKC Waalwijk-Feyenoord (24/11).

Veertiende speelronde (29/30 nov/1 dec): Roda JC-FC Zwolle (29/11), AZ-RKC Waalwijk, Vitesse-Excelsior, NAC-RBC Roosendaal, PSV-Willem II (30/11), Ajax-FC Twente, Feyenoord-FC Utrecht en FC Groningen-Heerenveen (1/12).

Vijftiende speelronde (6/7/8 dec): RBC Roosendaal-Excelsior (6/12), Willem II-AZ, Heerenveen-Feyenoord, Graafschap-Ajax (7/12), NEC-Vitesse, FC Twente-FC Groningen en RKC Waalwijk-Roda JC (8/12).

Zestiende speelronde (13/14/15 dec): FC Groningen-Roda JC (13/12), Excelsior-FC Twente, NAC-RKC Waalwijk, FC Zwolle-NEC, Graafschap-Willem II (14/12), Ajax-PSV, Feyenoord-AZ en Heerenveen-FC Utrecht (15/12).

Inhaalduels: NEC-RBC Roosendaal (17/12), AZ-NAC, Vitesse-Graafschap, Heerenveen-FC Zwolle en FC Utrecht-PSV (18/12).

Zeventiende speelronde (20/21/22 dec): FC Twente-RBC Roosendaal (20/12), Willem II-FC Groningen, NEC-RKC Waalwijk, Graafschap-FC Zwolle, PSV-Vitesse (21/12), Excelsior-Ajax, NAC-Feyenoord en Roda JC-FC Utrecht (22/12).

WINTERSTOP

Achttiende speelronde (31 jan/1/2 febr): PSV-RBC Roosendaal (31/1), AZ-NEC, Vitesse-FC Zwolle, Excelsior-Roda JC, NAC-Heerenveen (1/2), Feyenoord-FC Twente, Willem II-Ajax, Graafschap-FC Utrecht en RKC Waalwijk-FC Groningen (2/2).

Negentiende speelronde (7/8/9 febr): Roda JC-Vitesse (7/2), Heerenveen-AZ, FC Zwolle-Willem II, RKC Waalwijk-PSV, RBC Roosendaal-Graafschap (8/2), Ajax-Feyenoord, NEC-NAC, FC Utrecht-Excelsior en FC Groningen-FC Twente (9/2).

Twintigste speelronde (14/15/16 febr): RBC Roosendaal-FC Utrecht (14/2), AZ-Feyenoord, Willem II-Roda JC, NAC-Excelsior, Graafschap-Heerenveen, PSV-FC Zwolle (15/2), Ajax-FC Groningen, FC Twente-NEC en RKC Waalwijk-Vitesse (16/2).

21ste speelronde (21/22/23 febr): NEC-Graafschap (21/2), Vitesse-AZ, Excelsior-RBC Roosendaal, Roda JC-FC Twente, PSV-NAC (22/2), Feyenoord-FC Groningen, FC Zwolle-RKC Waalwijk en FC Utrecht-Ajax (23/2).

Inhaalduels: NEC-Willem II (25/2) en FC Utrecht-Heerenveen (26/2).

22ste speelronde (28 febr/1/2 mrt): RBC Roosendaal-Willem II (28/2), Excelsior-RKC Waalwijk, FC Twente-AZ, Heerenveen-PSV, Graafschap-Roda JC (1/3), Ajax-Vitesse, Feyenoord-NAC en FC Groningen-FC Zwolle (2/3).

23ste speelronde (7/8/9 mrt): AZ-Roda JC (7/3), Excelsior-Feyenoord, Willem II-FC Twente, NAC-Graafschap, PSV-NEC (8/3), Vitesse-FC Utrecht, FC Zwolle-Ajax, FC Groningen-RBC Roosendaal en RKC Waalwijk-Heerenveen (9/3).

24ste speelronde (14/15/16 mrt): Graafschap-RKC Waalwijk (14/3), Vitesse-PSV, Roda JC-NAC, Heerenveen-FC Twente, FC Zwolle-RBC Roosendaal (15/3), Ajax-Excelsior, AZ-FC Utrecht, NEC-Feyenoord en FC Groningen-Willem II (16/3).

25ste speelronde (21/22/23 mrt): Excelsior-FC Zwolle (21/3), AZ-Graafschap, Feyenoord-Heerenveen, FC Twente-RKC Waalwijk, Roda JC-NEC, RBC Roosendaal-Vitesse (22/3), NAC-Willem II, FC Utrecht-FC Groningen en PSV-Ajax.

26ste speelronde (4/5/6 apr): NEC-Excelsior (4/4), Vitesse-FC Groningen, FC Twente-NAC, Heerenveen-Roda JC, Graafschap-Feyenoord (5/4), Ajax-RBC Roosendaal, Willem II-PSV, FC Zwolle-FC Utrecht en RKC Waalwijk-AZ (6/4).

27ste speelronde (11/12/13 apr): Roda JC-PSV (11/4), AZ-FC Zwolle, Feyenoord-Vitesse, FC Twente-Graafschap, Heerenveen-NEC (12/4), NAC-Ajax, FC Utrecht-Willem II, FC Groningen-Excelsior en RKC Waalwijk-RBC Roosendaal (13/4).

28ste speelronde (18/19/20 apr): FC Utrecht-RKC Waalwijk (18/4), Ajax-Roda JC, Excelsior-Heerenveen, Willem II-Graafschap, PSV-FC Twente, RBC Roosendaal-AZ (19/4), Vitesse-NEC, FC Zwolle-Feyenoord en FC Groningen-NAC (20/4).

29ste speelronde (25/26/27 apr): RKC Waalwijk-Willem II (25/4), NAC-FC Zwolle, FC Twente-Excelsior, Roda JC-FC Groningen, Heerenveen-Vitesse, Graafschap-PSV (26/4), AZ-Ajax, Feyenoord-RBC Roosendaal en NEC-FC Utrecht (27/4).

30ste speelronde (2/3/4 mei): Excelsior-Graafschap (2/5), Ajax-RKC Waalwijk, Vitesse-NAC, Willem II-Heerenveen, FC Zwolle-Roda JC, PSV-AZ (3/5), FC Utrecht-Feyenoord, FC Groningen-NEC en RBC Roosendaal-FC Twente (4/5).

31ste speelronde (9/10/11 mei): Heerenveen-FC Groningen (9/5), NAC-FC Utrecht, FC Twente-FC Zwolle, Roda JC-RBC Roosendaal, PSV-Excelsior (10/5), AZ-Willem II, Feyenoord-RKC Waalwijk, NEC-Ajax en Graafschap-Vitesse (11/5).

32ste speelronde (16/17/18 mei): FC Utrecht-Roda JC (16/5), Vitesse-FC Twente, Willem II-Excelsior, FC Zwolle-Heerenveen, RBC Roosendaal-NEC (17/5), Feyenoord-PSV, FC Groningen-AZ en RKC Waalwijk-NAC (18/5).

33ste speelronde (25 mei): Excelsior-Vitesse, Willem II-Feyenoord, NAC-AZ, NEC-FC Zwolle, FC Twente-Ajax, Roda JC-RKC Waalwijk, Heerenveen-RBC Roosendaal, Graafschap-FC Groningen en PSV-FC Utrecht.

34ste en laatste speelronde (29 mei): Ajax-Heerenveen, AZ-Excelsior, Feyenoord-Roda JC, Vitesse-Willem II, FC Zwolle-Graafschap, FC Utrecht-FC Twente, FC Groningen-PSV, RKC Waalwijk-NEC en RBC Roosendaal-NAC.