Lintjesregen 2002 ZUID-LIMBURG

Beek

Lid ON H.M.A. Curvers J.H.W.M. Haagmans L.J. Gabriël, Spaubeek Mw. E.G.A. Schoffeleers-Janssens Mw. J.J.M.H. Huurdeman-Vankan W.J.G.M. Buskens, Spaubeek Ridder ON S. Mostert W.L.J. Ubaghs

Brunssum

Lid ON A.J. Stoffels, lid, oud-bestuurslid van de Gymnastiekvereniging D.O.C. E.F.M. Joosten H. Schobben J. Aldewereld J. Faassen J.A. Meesters, voorzitter van de Damvereniging De Ridder J.A.G. de Ruijter J.H. Cremers J.H.M. Schielen L.G. Theunissen L.J.C. Meevers Scholte L.J.E. Vissers L.J.G. van Eeghem M.M.A.A. Haggenmiller Mw. A.M.A. Nijsten-Meessen, mantelzorgster Mw. C.M.G. Roos-Teeuwen Mw. H.B. de Rouw-Penders Mw. H.M. Quaedvlieg-Mertens Mw. H.M.I. Hoefman-Mom Mw. H.M.M. Bron-Scheeren, vrijwilligster bij de Stichting Ouderenwelzijn Brunssum Mw. T. Graus-Arzt R.A.E. Dijkstra W.A. Janssen W.H.G. Roeselers, secretaris van de Gymnastiekvereniging D.O.C. Ridder ON drs. A.A.M. Jacobs T. Raets

Eijsden

Lid ON A. Wolfs, bestuurslid van de Biljartvereniging Op de Klos H.J.A. Devue, Gronsveld J.J.L. Vaessens, Gronsveld J.M.J. Warnier M.H.P. van Aubel N.J.G. Spons

Gulpen-Wittem

Lid ON J.H.J. Sevarts, Eys L.H.J. Huppertz, vrijwilliger, Wittem Mw. R.A.J. Lustermans-Kreutzer, Slenaken P.W. Loneus, Eys W.J.H.B. Degens, Eys

Heerlen

Lid ON F.T.A. Vermeer, Hoensbroek G.J.H. Kruissen, Hoensbroek H.G. Triepels ing. J.J. Debie K.C. Bauling, lid, oud-bestuurslid van de Voetbalvereniging E.H.C./Norad te Hoensbroek L.J.M.L. Habets, Hoensbroek mr. F.E.M. Steinbusch Mw. A. Merx, vrijwilligster in het Dienstencentrum D'r Cook Mw. H.C. Bettink, vrijwilligster Mw. J.W. Maenen-Pluijm Mw. M.H.J. Triepels-Beuken Mw. M.J. Geilen-Raats, Hoensbroek Mw. S.H. Roemkens-Steinbusch Mw. T.M.P. Aretz P. Rijvers W.P.J.M. Vaessen Ridder ON ing. H.J.L. Janssen, Hoensbroek P.C.H. Louppen

Kerkrade

Lid ON A.B. Reusken (broeder Ignatius) J.H.J. Hermans J.P.N. Crombach Mw. H.E. Paffen-Kochen P.J. Wouters Ridder ON J.C.M. Jongen, Eijgelshoven P.W.H. Savelsbergh

Landgraaf

Lid ON J.A.G. Storms J.H.J. Vrancken Mw. M.M.J.A. Heinrichs-de Kroon P. Siemensma Ridder ON J.H.J. Schiffelers J.M. Jaminon T. Middeldorp

Maastricht

Lid ON A.J. Willems F.K. Emons F.L.C. Hermens G.P. Hartmann J.G.H. Jacobs J.G.H. Moens J.G.H. Sleebe J.J. Vriezelaar J.L.W. Biesmans J.M. Bemelmans, erevoorzitter van de Voetbalvereniging Scharn J.S. Ploum, hoofdbestuurslid van de Voetbalvereniging R.K.A.S.V. M.M.A.G. Castermans M.P.G. Paulissen Mw. C.H.W. Terburg, vrijwilligster Mw. M.A.J.C. Benders-Schmitz, vrijwilligster bij de Stichting Service Médical N.G.J. Hogenboom P.A. Bastiaens P.J. Huijsmans R.T.H.M. Geraerts Officier ON B. Wesly Mw. dr. M.A. Bremer-Schulte, psychotherapeut Ridder NL André L.M.N. Rieu, violist/dirigent Ridder ON drs. W.M.J. Wintjens mr. H.A.M.J. Paulussen

Margraten

Lid ON H.J.G. Bendermacher, Banholt Mw. A. Sieljes (Zuster Everharda), Cadier en Keer Mw. C.H. Alberts-Wolfs, Eckelrade

Meerssen

Lid ON H.J.F.P. Dolmans, Bunde H.M.H. Ramakers J.L.H. Lemmens, bestuurslid van de Buurtvereniging Raar J.M.J. Thewissen, bestuurslid van Hengelsportvereniging Geduld Overwint L.G. Smoorenburg, Geulle M.G. Bischoff, vrijwilliger bij de Voetbalvereniging RVU te Rothem Officier ON prof.dr. J. Troost, Bunde Ridder ON ir. L.G.M. Brekelmans, Bunde P.H. Thewissen W.H.G. Brass, Ulestraten

Nuth

Lid ON A.L.W. Embrechts E.M. Steins, Wijnandsrade H.J. Raats, lid, oud-bestuurslid van de Stichting Speeltuin Klavertje Vier te Schimmert J.H.J. Bemelmans, Wijnandsrade L.J.M. Gijzen, voorzitter van de Buurtvereniging 't Klinkerke te Wijnandsrade Mw. A.M.A. Limpens-Hilkens, voorzitter van de Sportvereniging de Mijnstreek te Hulsberg Mw. M.B.A.H. Embrechts-Wijckmans Mw. M.E.H. Muijs-Mantelaers, secretaris van de Katholieke Bond van Ouderen R. Evers Ridder ON P.M. Tekstra, Hulsberg

Onderbanken

Lid ON J.A. Severens, Schinveld J.J.A. Gabriël, Schinveld J.R. Valkenberg, Schinveld L. Peters, Merkelbeek Mw. M.H. Clear-Peters, vrijwilligster, Schinveld Mw. M.J.H. Canisius-Smeets, vrijwillig leidster bij de Peuterspeelzaal te Schinveld Mw. P.J.M. Baten-Hijdendaal, vrijwillig hoofdleidster bij de Peuterspeelzaal te Schinveld P.J.K. Bloebaum, Merkelbeek

Schinnen

Lid ON A.G. Kuijpers, Oirsbeek G. Kouwenberg, Amstenrade H.M.G. Stevens, Puth J. Haerden, bestuurslid van de Katholieke Bond van Ouderen J.W. Stevens, Puth Mw. G.W.M.M. Broekema-van den Boogaart, mantelzorgster, Oirsbeek Mw. H.A. Goffin, mantelzorgster, Doenrade Mw. H.H.G. Pomm-Lahaye, pleegouder, Amstenrade Mw. H.P.L.J. van Hoorn-Hanssen, Sweikhuizen P.H. Leunissen, Puth Ridder ON J.M. Lindelauf, bestuurslid van De Zonnebloem, afdeling Amstenrade

Simpelveld

Lid ON F.J. Schepers, Bocholtz H.J. Lommen, vrijwilliger bij het Nederlandse Rode Kruis, afdeling Bocholtz/Simpelveld, Bocholtz J.H. Jorissen J.J.G. de Koning, Bocholtz J.W.H. de Boer, lid, oud-bestuurslid van de Krachtsportvereniging Helios L.J.M.R. Jongen Mw. G.A. Hodiamont-Grond, Bocholtz Mw. T.C.H.M. de Koning-van den Broek, Bocholtz W.H.J. Neelis, bestuurslid van de R.K. Oranje-Nassau Sportvereniging te Landgraaf, Bocholtz

Sittard-Geleen

Lid ON A.F.S. van der Loo, Holtum H.A. Stapelvoort, bestuurslid van de Scoutinggroep Christiaan de Wet H.F. Rudge, Geleen H.M.C. Esser, Limbricht J.L. Lemmens, Obbicht L.J.W.G.M. Derks, Munstergeleen M. Schepers, op grond van de totaliteit van verdiensten op defensieterrein, Geleen M.C.W. van Tilburg, Sittard M.J.G.H. Smit, Sittard Mw. A.M. Knoors-Hanckmann, Obbicht Mw. A.M.G. Slangen Mw. J.H. Kempkens-Prieckaerts, Sittard Mw. M. van Beek-Huibregtse, secretaris van de Vrouwenvormingsgroep Sittard Mw. M.A.J. Lemmens-Pernot, Obbicht Mw. M.J.B.B. Notten-Philips, lid, vrijwilligster van de Tennisvereniging Ready te Geleen, Geleen W.A.G. Hendrix, Geleen Ridder ON H.J. Bovendeaard, Sittard H.J. Op den Kamp, Munstergeleen J.J.E. Kuijpers, Geleen J.P.L.G. Offermans, Sittard

Stein

Lid ON H.J. Spronkmans, Elsloo J.P.M. Schmitz, Urmond Mw. A.J.M. Mller-Janssen, voorzitter van het Kindervakantiewerk in Stein, Meers, Berg en Kerensheide Mw. H.J. Coenen-Cremers, Urmond Mw. M.J. Pol-Lankreijer, Urmond P.W.J.J. Sniekers, Elsloo Ridder ON W.C.R. Hoogstraten, Urmond

Susteren

Lid ON J.H. Custers M.A. Sanders M.A.M. Dols, Nieuwstadt T.J.M. Schulpen, Dieteren-Susteren Ridder ON J.G.M. Gigase

Valkenburg aan de Geul

Lid ON G. Meli, Berg en Terblijt G.M.J. Huntjens, Schin op Geul J.A.G. Senden, Berg en Terblijt J.J.N. Eurlings J.M. Swillens, Schin op Geul L.J.W. Loozen Mw. E.H. de Ruijter-Heemskerk Mw. M.P.L. Eurlings-Prevoo

Voerendaal

Lid ON J.G. Beugels, o.a. bestuurslid van de Zwemvereniging SVG De Mijnstreek, Klimmen M. Koenen, Klimmen