Lintjesregen 2002 KOP VAN NOORDHOLLAND

Andijk

Lid ON Mw. B. Kuin-Groenewoud

Anna Paulowna

Lid ON F. Bunt, Breezand M. Markerink, Breezand Mw. M.L.J.A. Baljeu-Bijvoet, hoofdleidster/bestuurslid van de St. Peuterspeelzaal Kleine Sluis Ridder ON J.C. Vermaire, Breezand

Den Helder

Lid ON C. Wiegman J. Dop J. Smits M. Berreboom Mw. G.H. Bouwman-Geerlofs Mw. H.L.J. Algra-Korporaal Mw. T. van der Wenden-Hartman Mw. W. Nierop-van de Berg, bestuurslid van de S.V. Watervogels P. Boogaard R. Boersma W.G. Pols W.H. Veldhuijsen, lid, oud-voorzitter van de Wandelsport Vereniging De Razende Bol Ridder ON J.C. Trap J.H. Petter, o.a. voorzitter van de Helderse Ondernemersvereniging (HOV) L.R. Deugd mr. A.M. Schenk P.R. Wouters vice-admiraal L.L. Buffart, op grond van de totaliteit van verdiensten op defensieterrein

Drechterland

Officier ON J.O. Schaafsma, Westwoud Ridder ON G.M. Broens, Hoogkarspel Mw. M.M.L. Beerepoot-Bakker, Westwoud Mw. T. Praasma-Kool, bestuurslid van de Landelijke Vereniging Ypsilon, Hoogkarspel

Enkhuizen

Officier ON Mw. prof.dr. C.M.A. Frederiks

Harenkarspel

Lid ON B.M. Swart, Waarland T. Smit, Warmenhuizen

Hoorn

Lid ON H.R. Kluizenaar, voorheen directeur/thans adviseur van 'Wij Special Media B.V.' J.A. de Lange, Zwaag J.L. Manshanden, Blokker L. Visser Mw. M. Krijgsman-Schermerhorn Ridder ON G.J.M. van Ophem

Medemblik

Lid ON P.J. van 't Hoff, terreinmeester en K.N.V.B.-consul van de Voetbalvereniging M.F.C.

Niedorp

Lid ON C. Groet, Kolhorn G.H.I. van Waesberghe, 't Veld L. Siepel, Kolhorn

Noorder-Koggeland

Lid ON H. Koopmans, vrijwilliger Stichting over Grenzen J.C. Donker, Twisk Mw. N.E. Koopmans-de Regt, vrijwilligster Stichting over Grenzen P.J. Butter, Hauwert Officier ON dr. P.C.G. Hubach, orthopedisch chirurg, Twisk

Obdam

Lid ON J. Ulle T.B. Bankras

Opmeer

Lid ON J.M. Klaver, Spanbroek

Schagen

Lid ON J.P. Louter, lid van de vrijwillige brandweer Mw. C. Benningshof Mw. J.C. Staverman-Vermeulen Mw. P. Aker-Pauw, kader-instructeur bij de E.H.B.O.-vereniging R.J.M. Staverman W. Schaap Ridder ON J.H.G. van de Langenberg

Stede Broec

Lid ON S.P.M. Laan, Lutjebroek Ridder ON W.B. Gazan, Bovenkarspel

Texel

Lid ON J. Zegers, Oudeschild Mw. J.M.C. Nieuwenhuizen-Kortekaas, Den Hoorn Mw. M.D. Geus-Beckermann, Den Burg W. Loning, Den Burg

Lintjesregen 2002 KOP VAN NOORD- HOLLAND (vervolg)

Venhuizen

Lid ON J. van Meulem, Wijdenes J.W. Mol, Schellinkhout Mw. A.T.M. Laan-Bleeker Mw. C.A. Buij-Rolle, Wijdenes

Wester-Koggenland

Lid ON Mw. A.C. Vriend-Koopman, bestuurslid van De Zonnebloem, afdeling Zuidermeer, Zuidermeer Ridder ON C.H. Keuning, Ursem Mw. J.D.M. van Leerdam-Plaizier, bestuurslid van de Afasie Vereniging Nederland, regio West-Friesland, Berkhout

Wieringen

Lid ON A. Lont, Hippolytushoef

Wieringermeer

Lid ON A.I.M. van der Veldt, Middenmeer S. Veenstra, Wieringerwerf

Wognum

Lid ON C.J. Beerepoot, Nibbixwoud N. op den Kelder, Nibbixwoud Ridder ON Mw. C.C. Broekhuizen-Slot

Zijpe

Lid ON G. Rademaker, lid, oud-bestuurslid van de E.H.B.O.-vereniging, afdeling Petten-Burgerbrug, Petten J. Timmerman, Callantsoog secretaris-penningmeester station Callantsoog bij Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij te IJmuiden J. Zweeris, 't Zand T.W. Volkers, 't Zand W.J. Krul, Burgerbrug Ridder ON J. Dekker, Sint Maartensbrug