Programma

FC Twente-RKC vr 17/8, FC Den Bosch-SC Heerenveen za 18/8, FC Groningen-PSV za 18/8, NAC-FC Utrecht za 18/8, De Graafschap-AZ za 18/8, Willem II-NEC zo 19/8, Ajax-Roda JC zo 19/8, Feyenoord-Sparta zo 19/8, Fortuna-Vitesse zo 19/8.

NAC-FC Twente di 21/8, NEC-RKC wo 22/8, Sparta-FC Utrecht wo 22/8, Roda JC-Feyenoord wo 22/8, PSV-FC Den Bosch wo 22/8, FC Groningen-Willem II wo 22/8, Vitesse-AZ wo 22/8, Fortuna-De Graafschap wo 22/8.

SC Heerenveen-NAC vr 24/8, Willem II-PSV za 25/8, FC Twente-Roda JC za 25/8, Vitesse-FC Utrecht za 25/8, AZ-Sparta za 25/8, De Graafschap-NEC za 25/8, Feyenoord-Ajax zo 26/8, RKC-FC Groningen zo 26/8, FC Den Bosch- Fortuna zo 26/8.

SC Heerenveen-Vitesse vr 7/9, Roda JC-De Graafschap za 8/9, FC Twente-Ajax za 8/9, PSV-Fortuna za 8/9, AZ-NAC za 8/9, NEC-Feyenoord za 8/9, Sparta- RKC zo 9/9, Willem II-FC Den Bosch zo 9/9, FC Utrecht-FC Groningen zo 9/9.

Fortuna-Willem II vr 14/9, Vitesse-Sparta za 15/9, NAC-PSV za 15/9, RKC-SC Heerenveen zo 16/9, Ajax-AZ zo 16/9, FC Den Bosch-NEC zo 16/9, FC Groningen-FC Twente zo 16/9, Feyenoord-De Graafschap zo 16/9, FC Utrecht-Roda JC zo 16/9.

Roda JC-FC Den Bosch vr 21/9, FC Twente-Feyenoord za 22/9, RKC-Fortuna za 22/9, SC Heerenveen-PSV za 22/9, De Graafschap-Vitesse zo 23/9, Ajax-Sparta zo 23/9, AZ-FC Utrecht zo 23/9, NAC-Willem II zo 23/9, NEC-FC Groningen zo 23/9.

De Graafschap-NAC vr 28/9, Willem II-AZ za 29/9, PSV-Vitesse za 29/9, Fortuna-NEC za 29/9, FC Den Bosch-Feyenoord zo 30/9, FC Utrecht-RKC zo 30/9, Roda JC-SC Heerenveen zo 30/9, Sparta-FC Twente zo 30/9, FC Groningen-Ajax zo 30/9.

Sparta-FC Den Bosch zo 7/10, AZ-PSV di 9/10, NAC-Roda JC di 9/10, Ajax-NEC wo 10/10, RKC-De Graafschap wo 10/10, SC Heerenveen-FC Utrecht wo 10/10, FC Twente-Willem II wo 10/10, Feyenoord-Fortuna wo 10/10.

Roda JC-PSV vr 12/10, Fortuna-Sparta za 13/10, RKC- Ajax za 13/10, SC Heerenveen-AZ za 13/10, NEC-Vitesse zo 14/10, NAC-FC Den Bosch zo 14/10, Feyenoord-FC Groningen zo 14/10, FC Utrecht-Willem II zo 14/10, De Graafschap- FC Twente zo 14/10.

Vitesse-FC Groningen wo 17/10.

Ajax-Fortuna vr 19/10, Vitesse-NAC za 20/10, AZ-Feyenoord za 20/10, PSV-De Graafschap za 20/10, Sparta-Roda JC za 20/10, Willem II-RKC za 20/10, FC Den Bosch-FC Utrecht zo 21/10, FC Groningen-SC Heerenveen zo 21/10, NEC-FC Twente zo 21/10

Roda JC-NEC vr 26/10, SC Heerenveen-De Graafschap za 27/10, PSV-RKC za 27/10, AZ-Fortuna za 27/10, Feyenoord-FC Utrecht zo 28/10, Ajax-Willem II zo 28/10, FC Twente-Vitesse zo 28/10, FC Groningen-FC Den Bosch zo 28/10.

Sparta-NAC di 30/10.

Willem II-Vitesse vr 2/11, RKC-FC Den Bosch za 3/11, Sparta-PSV za 3/11, Roda JC-FC Groningen za 3/11, NEC-AZ za 3/11, Fortuna-SC Heerenveen zo 4/11, NAC-Feyenoord zo 4/11, De Graafschap-Ajax zo 4/11, FC Utrecht-FC Twente zo 4/11.

SC Heerenveen-Sparta vr 16/11, AZ-RKC za 17/11, FC Den Bosch-FC Twente za 17/11, PSV-NEC za 17/11, Vitesse-Feyenoord za 17/11, Willem II-Roda JC za 17/11, FC Utrecht-De Graafschap zo 18/11, Ajax-NAC zo 18/11, FC Groningen-Fortuna zo 18/11.

AZ-FC Den Bosch vr 23/11, De Graafschap-Sparta za 24/11, FC Twente-SC Heerenveen za 24/11, Feyenoord-Willem II za 24/11, Fortuna-RKC za 24/11, NAC-FC Groningen za 24/11, Vitesse-Roda JC zo 25/11, Ajax-PSV zo 25/11, NEC-FC Utrecht zo 25/11.

FC Groningen-AZ di 27/11, FC Den Bosch-De Graafschap di 27/11, FC Utrecht-PSV wo 28/11, Ajax-Vitesse wo 28/11, NEC-NAC wo 28/11, RKC-Feyenoord wo 28/11, Roda JC-Fortuna wo 28/11, Sparta-Willem II wo 28/11.

De Graafschap-FC Groningen vr 30/11, FC Twente-Fortuna za 1/12, PSV-AZ za 1/12, RKC-Roda JC za 1/12, SC Heerenveen-Feyenoord za 1/12, Willem II-NAC zo 2/12, FC Utrecht-Vitesse zo 2/12, Sparta-NEC zo 2/12.

Fortuna-FC Den Bosch do 6/12.

Vitesse-De Graafschap vr 7/12, Feyenoord-NEC za 8/12, NAC-RKC za 8/12, Willem II-SC Heerenveen za 8/12, PSV- FC Twente za 8/12, AZ-Roda JC zo 9/12, FC Den Bosch-Ajax zo 9/12, FC Groningen-Sparta zo 9/12.

Fortuna-NAC vr 14/12, FC Twente-AZ za 15/12, De Graafschap-Willem IIza 15/12, Roda JC-Ajax za 15/12, FC Den Bosch-Vitesse za 15/12, RKC-Sparta zo 16/12, Feyenoord-PSV zo 16/12, NEC-SC Heerenveen zo 16/12, FC Groningen-FC Utrecht zo 16/12

SC Heerenveen-FC Den Bosch wo 19/12, Fortuna-FC Utrecht wo 19/12, Ajax-FC Twente wo 19/12.

Sparta-AZ vr 21/12, NAC-SC Heerenveen za 22/12, PSV-FC Groningen za 22/12, Vitesse-RKC za 22/12, Willem II-FC Twente za 22/12, De Graafschap-Feyenoord zo 23/12, FC Utrecht-Ajax zo 23/12, NEC-Roda JC zo 23/12. SC Heerenveen-Ajax ma 31/12

WINTERSTOP

Sparta-SC Heerenveen vr 25/1, Roda JC-FC Twente za 26/1, PSV-NAC za 26/1, De Graafschap-Fortuna za 26/1, Vitesse-NEC zo 27/1, AZ-Ajax zo 27/1, FC Den Bosch-FC Groningen zo 27/1, FC Utrecht-Feyenoord zo 27/1, RKC- Willem II zo 27/1.

Fortuna-PSV vr 1/2, FC Den Bosch-RKC za 2/2, FC Twente-De Graafschap za 2/2, AZ-Vitesse za 2/2, Feyenoord-Roda JC za 2/2, NEC-Sparta za 2/2, FC Groningen-NAC zo 3/2, FC Utrecht-SC Heerenveen zo 3/2, Willem II-Ajax zo 3/2.

RKC-PSV di 5/2, NAC-Sparta wo 6/2, Willem II-FC Groningen wo 6/2, Roda JC-FC Utrecht wo 6/2.

Vitesse-Fortuna vr 8/2, AZ-SC Heerenveen za 9/2, Sparta-De Graafschap za 9/2, FC Twente-FC Den Bosch za 9/2, Ajax-RKC zo 10/2, FC Groningen-Feyenoord zo 10/2, FC Utrecht-NEC zo 10/2.

FC Den Bosch-Sparta vr 15/2, NEC-PSV za 16/2, SC Heerenveen-Willem II za 16/2, AZ-FC Groningen za 16/2, De Graafschap-Roda JC za 16/2, Feyenoord-Vitesse zo 17/2, FC Twente-NAC zo 17/2, Fortuna-Ajax zo 17/2.

NEC-De Graafschap vr 22/2, SC Heerenveen-Fortuna za 23/2, Roda JC-Willem II za 23/2, Vitesse-FC Den Bosch za 23/2, PSV-FC Utrecht za 23/2, NAC-Ajax zo 24/2, Feyenoord-FC Twente zo 24/2, RKC-AZ zo 24/2.

NAC-AZ vr 1/3, Roda JC-Vitesse za 2/3, De Graafschap-FC Den Bosch za 2/3, Willem II-FC Utrecht za 2/3, PSV-SC Heerenveen za 2/3, Sparta-Fortuna zo 3/3, FC Twente-NEC zo 3/3, FC Groningen-RKC zo 3/3, Ajax-Feyenoord zo 3/3.

FC Utrecht-Sparta vr 8/3, Fortuna-FC Groningen za 9/3, PSV-Roda JC za 9/3, Vitesse-FC Twente za 9/3, SC Heerenveen-RKC za 9/3, FC Den Bosch-NAC za 9/3, NEC-Willem II zo 10/3, Feyenoord-AZ zo 10/3, Ajax-De Graafschap zo 10/3.

Roda JC-NAC vr 15/3, Willem II-Sparta za 16/3, AZ-De Graafschap za 16/3, Feyenoord-FC Den Bosch za 16/3, Vitesse-PSV za 16/3, Ajax-SC Heerenveen zo 17/3, FC Twente-FC Groningen zo 17/3, RKC-NEC zo 17/3, FC Utrecht-Fortuna zo 17/3.

Fortuna-AZ vr 22/3, Sparta-Feyenoord za 23/3, FC Den Bosch-Willem II za 23/3, NAC-Vitesse za 23/3, SC Heerenveen-NEC za 23/3, PSV-Ajax zo 24/3, De Graafschap-FC Utrecht zo 24/3, RKC-FC Twente zo 24/3, FC Groningen-Roda JC zo 24/3.

SC Heerenveen-FC Groningen vr 29/3, NEC-Fortuna za 30/3, NAC-De Graafschap za 30/3, Roda JC-Sparta za 30/3, PSV-Willem II za 30/3, AZ-FC Twente za 30/3, Vitesse-Ajax zo 31/3, FC Utrecht-FC Den Bosch zo 31/3, Feyenoord-RKC zo 31/3.

FC Twente-Sparta vr 5/4, Willem II-Fortuna za 6/4, Roda JC-AZ za 6/4, FC Den Bosch-PSV za 6/4, De Graafschap-RKC za 6/4, Vitesse-SC Heerenveen za 6/4, Ajax-FC Utrecht zo 7/4, FC Groningen-NEC zo 7/4, Feyenoord-NAC zo 7/4.

FC Groningen-Vitesse vr 12/4, AZ-Willem II za 13/4, NAC-NEC za 13/4, FC Den Bosch-Roda JC za 13/4, De Graafschap-SC Heerenveen za 13/4, Fortuna-FC Twente za 13/4, RKC-FC Utrecht zo 14/4, Sparta-Ajax zo 14/4, PSV-Feyenoord zo 14/4.

Fortuna-Feyenoord vr 19/4, Willem II-De Graafschap za 20/4, Sparta-Vitesse za 20/4, FC Twente-PSV za 20/4, SC Heerenveen-Roda JC za 20/4, FC Utrecht-AZ zo 21/4, Ajax-FC Groningen zo 21/4, NEC-FC Den Bosch zo 21/4, RKC-NAC zo 21/4.

Vitesse-Willem II zo 28/4, FC Twente-FC Utrecht zo 28/4, Roda JC-RKC zo 28/4, AZ-NEC zo 28/4, FC Groningen-De Graafschap zo 28/4, NAC-Fortuna zo 28/4, Feyenoord-SC Heerenveen zo 28/4, Ajax-FC Den Bosch zo 28/4, PSV-Sparta zo 28/4.

Willem II-Feyenoord zo 5/5, De Graafschap-PSV zo 5/5, FC Den Bosch-AZ zo 5/5, FC Utrecht-NAC zo 5/5, Fortuna-Roda JC zo 5/5, NEC-Ajax zo 5/5, RKC-Vitesse zo 5/5, SC Heerenveen-FC Twente zo 5/5. Sparta-FC Groningen zo 5/5.