AGENDA

VERVOLG JULI

14 juli: Dijkpop (Andijk) o.a. Peter Pan Speedrock, Green

Lizard, Dreadlock Pussy, Rich Wyman, Skik

www.dijkpop.nl

14 juli: Zomersplotszfestival (Roelofarendsveen) Green Lizard, Laberinto, Beef, Spitball

www.splotsz.nl

21 juli: Extrema (Eindhoven) dance www.extrema.nl

25 juli: Peacedog (Ede) o.a. Brandtson, This Beautiful Mess, Onetruth, Big Muff, Soul Junk www.peacedog.org

28 juli: Weitjerock

(IJzendijke)

www.weitjerock.com

28 en 29 juli: Oerkracht (Hengelo Gld.)

www.oerkracht.nl

AUGUSTUS

4 aug: Dance Valley (Spaarnwoude) dance

www.dancevalley.nl

4 aug: African Music Festival (Delft) Muziek uit Afrika

4 aug: Schollenpop (Scheveningen)

www.schollenpop.nl

11 aug: Shine (Eindhoven) dance www.shine.nl

11 aug: FFWD Heineken Dance Parade (Rotterdam) www.ffwdheinekendanceparade.nl

11 en 12 aug: Waiker en Kempener Pop (Waalre)

www.dse.nl/kempenerpop

18 aug: Reggae Sundance (Eindhoven) o.a. Headmix

Collective, Everton Blender, Frankie Paul www.panic.nl

18 aug: Waterpop

(Wateringen) o.a. Das Pop,

Bastian, 16 Down

www.waterpop.nl

18 aug: Mosselrock

(Yerseke) o.a. United Forces, The Bandox, Till Dawn, Trippin

www.mosselrock.nl

18 aug: Racism Beat It (Spaarnwoude)

www.mixt.nl

18 aug: Wallenpop

(Hellevoetsluis)

www.wallenpop.nl

18 en 19 aug: Dias Latinos (Amersfoort) Latijns-Amerikaans

www.diaslatinos.nl

24-26 aug: Lowlands

(Biddinghuizen) o.a. Ash, Beef, Dropkick Murphys, Eels, De

Heideroosjes, The Hives, Ignite, Incense, The Living End,

Madrugada, Tom McRae, Mo Solid Gold, Mogwai, My Vitriol

www.lowlands.nl

31 aug en 1 sept: Westerpop (Delft)

www.westerpop.nl

31 aug en 1 sept: Huntenpop (Varsselder) o.a. Kane, Within Temptation, Green Lizard, Parlour

www.huntenpop.nl

SEPTEMBER

1 sept: Rietpop (Emmen)

www.rietpop.nl

7 en 8 sept: Appelpop (Tiel) o.a. De Kast

www.appelpop.nl

28 sept-6 okt: Schanspop (Siddeburen) o.a. Normaal, Rowwen Hèze, Jody Bernal

www.schanspop.nl

BUITENLAND

23 en 24 juni: Hurricane (Scheessel, D) o.a. Deftones, Faithless, Iggy Pop, Krezip,

The Offspring, Placebo

www.hurricane.de

28 juni-1 juli: Roskilde

(Roskilde, DK) o.a. Basement Jaxx, Beck, Nick Cave, The

Cure, Bob Dylan, Deftones, Faithless, Grandaddy, Khaled, P.J. Harvey, Neil Young

www.roskilde-festival.dk

29 juni-1 juli: Rock Werchter (Werchter, B) o.a. St. Germain, Zita Swoon, Deftones, Tool, Fun Lovin Criminals, Basement Jaxx, Kosheen, Krezip

www.werchter.myweb.nl

6-8 juli: Summerjam

(Keulen, D) reggae, ska enz. www.summerjam.de

17-19 aug: Bizarre (Weeze, D) o.a. Queens of the Stone Age, Feeder, Apocalyptica

www.bizarre.de

24-25 aug: Pukkelpop (Hasselt, B)

www.pukkelpop.be