AGENDA

JUNI

31 mei-17 juni: Festival Mundial (Tilburg) Wereld-muziek. Tijdens slotweekeinde o.a. Baaba Maal, Mineyshu & Chewata, Anouk, Brainpower

www.festivalmundial.nl

2-4 juni: Pinkpop (Landgraaf) Dreadlock Pussy, Spearhead, Krezip, Concubine, Queens of the Stone Age, Within Temptation, Ellen ten Damme, Green

Lizard, Papa Roach, Zita Swoon, K's Choice, Das Pop, Brain-power, Outkast, St. Germain, Orbital, Sunna, Stereophonics, Postmen, The Offspring, Basement Jaxx, Semisonic, 3 Doors Down, Anouk, Manic Street Preachers, Limp Bizkit, Radiohead, JJ72, The Hives, Toploader,

Tindersticks, Tool

www.wanadoo.nl/pinkpop

7 juni: Braindrain Festival (Groningen) Caesar, Vicious Visjes, Jimmy Barock, Bluemenfield

www.braindrain2001.cjb.net

8-10 juni: Drum Rhythm Festival (Amsterdam) o.a. Red Snapper, Basement Jaxx, King Britt, Reprazent, Hefner, Amon Tobin

www.drumrhythm.com

9 juni: Beeckestijn Pop

(Velsen) o.a. Brainpower,

Heideroosjes

www.beeckestijnpop.nl

9 juni: Flowerpop

(Naaldwijk) o.a. Candy Dulfer, Def Rhymz, The Scene, Van Dik Hout

www.flowerpop.nl

10 juni: Visbakfestival

(Wijk aan Zee) Marble Green, theTourist, Stuurbaard Bakkebaard, Trembling Highburys, the Einzelgänger Collective, the-link

www.visbakfestival.com

15-24 juni: Amsterdam Roots (Amsterdam) 65 voorstellingen van artiesten uit meer dan 30 landen

www.amsterdamroots.nl

16 juni: Lentepop (Gouda) Bands uit regio Gouda

www.lentepop.nl

16 juni: Puddingpop

(Leusden) o.a. De Dijk, Beef, Skik, Dilana Smith

www.ijsbreker.nu

16-17 juni: Spectrumfestival (Schiedam) Wereldmuziek

www.dsv.nl/~ spectrm

22-24 juni: Betuws

Spektakel (Beusichem) Pater Moeskroen, Dilana Smith, Judith,

Volumia!, Birgit, Ilse DeLange

www.betuwsspektakel.nl

22 en 23 juni: Zoks (Venlo)

surf.to/zoks

24 juni: Parkpop (Den Haag) o.a. Fun Lovin' Criminals, Heideroosjes, Sonia Dada, George Thorogood & The Destroyers, Novastar, Wipneus & Pim

www.parkpop.nl

24 juni: Op de toffel

(Vierlingsbeek)

www.opdetoffel.nl

28-30 juni: Swingin'

Groningen (Groningen)

www.swinginggroningen.nl

30 juni: Wâldrock (Bergum) Suicidal Tendencies, Devin Townsend, Deftones, Biohazard, Opeth, Spirit 84, Fantômas,

Apocalyptica

www.waldrock.nl

JULI

1 juli: Metropolis (Rotterdam) o.a. Incense, Quick & Brite, Tha Apers, Oil, Luie Hond

www.metropolisfestival.nl

1 juli: Breda barst (Breda) o.a. Yinka, Beef!, Dyzack,

Racoon

www.bredabarst.nl

7 juli: Conincxpop (Elsloo)

www.conincxpop.nl

7 juli: Dwergpop

(Driebergen)

www.dwergpop.nl

8 juli: Zuurstok (Wervershoof)

home.wanadoo.nl/zuurstock

8 juli: Werfpop (Leiden) Zuco 103, Das Pop, Ellen ten Damme, Dreadlock Pussy, Ska D-Lite, Green Lizard, Xenomorph,

Ancient Scripters

www.werfpop.nl

13 en 14 juli: Bospop (Weert) o.a. Megadeth, Apocalyptica, The Black Crowes, Anouk, De Heideroosjes, Living Color

www.bospop.nl

13 en 14 juli: Woodrock en Wooddance (Houten)

www.houten.com/woodrock

14 juli: Vlietpop

(Leidschendam) o.a. Bastian

home.wxs.nl/~ spaceprof/vlietpop.htm