AGENDA

5 MEI BEVRIJDINGSDAG

Bevrijdingsfestivals worden in alle provincies gehouden.

Afgelastingen i.v.m mond- en klauwzeer zijn mogelijk.

www.4en5mei.nl/02bevrfest

Leeuwarden (Oldehoofster-kerkhof en Prinsentuin)

Podium Friese Poort: o.a.

Luie Hond, KGB, Centro-Matic, Trijntje Oosterhuis, Gülseren, Björn Again Podium Prinsentuin: The Flame, Le Reveil,

Lucas, Marejada, Romano Dromme, La Rouge

Groningen (Draf- en Renbaan) Main Stage: Coparck,

Levellers, Kane, Bela Fleck &

the Flecktones, Das Pop,

Green Hornet Park Stage: Groove Terminator, StAD,

Wyatt, A Pin's Fee, Luie Hond

Assen (Veemarktterrein)

o.a. Mellow Gray, Alliance Nord Sud, Jody Bernal, Trijntje Oosterhuis, Junkie XL

Zwolle (Turfmarkt) Podium Turfmarkt: o.a. Skik, Re-Play,

Erwin Nyhoff, Femmes Vattaal, Kane, Novastar, Levellers Tak-Podium: Brak, Amsterdam Klezmer Band, Omar Ka/Fula Band Podium Bagijnensingel: To Elysium, The Stiletto's, Ralph van Manen, Juke Joint Jumpin', The Firebirds

Wageningen (Centrum) Marktpodium: Is Ook Schitterend, Trijntje Oosterhuis, Van Dik Hout, De Sjonnies, Birgit, Circle Percussion, Dilana Smith, Henk Westbroek

Kabaal Am Gemaal:

Narrowminded, Serenade of Darkness, Scrum, Killer

Banazz, NEUK!, A5tro5oniq, Spitball, After Forever

Almere (Centrum) Grote Markt: Birgit, Twarres, Naomi, Incense, Re-Play, Allez Mama, L.E.O.G., Skik, Trijntje Oosterhuis, Wipneus & Pim

Haarlem (Haarlemmerhout) Houtpodium: Trijntje Oosterhuis, Centro-Matic, Gülserun, Bastiaan, Zita Swoon, Ivar, House-O-Flies, Ellen ten Damme, Tambours du Brazza, Slobberbone, Krezip Dreefpodium: Miss Universe, Silkstone, Tabasco's, That Haarlem Hip Hop Legacy, Speedfreax Soundsystem, Xerox, Scannerfunk, Lucien Foort, Evolution

Amsterdam (Museumplein) Hoofdpodium: Massada,

Dilana Smith, Yakkie Famirie, Bowdie, Project 2000, Kane, De Dijk GRAP Podium: o.a. Portland/Artery/Maartje Teussink, DJ Momo, Aputnik/Passion Flower, DJ Female Funk, Hi-Dramatic/De Hardheid, Tribal Countdown, DJ L-Dopa, End of April, King Shiloh Soundsystem

Utrecht (Smakkelaarsveld) De Amsterdam Klezmer Band, Milk, Skik, Imetlâa,

Oladom, Smalltown Romeo's, Sambala, Johan, Zuco 103

Rotterdam (Grotekerkplein) o.a. Jana Beranova,

Frederique Spigt, Americo

Brito, Chitra Gajadin

Vlissingen Bellamypark:

Zuco 103, Di-Rect, Slobber-bone, Laïs, Raccoon, Eboman, Postmen Arsenaaltheater:

Tiësto, Mike Bryant, David

Hollands, Herwin, Damon, Choque, Tommy

Den Bosch Parade: Kasbha, Les Tambours de Brazza, De Amsterdam Klezmer Band, Duke Town Cartel, Paul Schäfer Kwintet, Zuco 103, Salih Nour & Band, Bora Bora, Saoco

Roermond (Markt) Hoofdpodium: o.a. Kane, Leopoldo da Silveira & Magica, Twarres, Tröckener Kecks, Cats don't Bark Tweede Podium: o.a. DJ Jack Scagnetti, Silq, Full Flavor.