Lintjesregen 2001

OOST-ZUID-HOLLAND

Alphen aan den Rijn

Officier ON: ing. C. Slingerland; Ridder ON: A. Paats; C.N. den Uijl; Lid ON: J. Baks; J.C.G. Veenswijk, Aarlanderveen; J.J.W. van Egmond, Aarlanderveen; P. Kraak;

Bergambacht

Lid ON: J. Honkoop, Berkenwoude; mw. M.C. van Dorp-Gautier, Berkenwoude; P. de Langen;

Bodegraven

Lid ON: G. Bleijenburg, werkzaam bij de Stichting Welzijn Ouderen; J. van Briemen; T.J. van Schaik;

Boskoop

Ridder ON: B.B.C. Rosbergen; J.A. Hooftman; Lid ON: G. Ramp; mw. J. van der Tol-Petrick;

Gouda

Officier ON: prof.dr. E.J. Bomhoff; Ridder ON: C. Huisman; ir. J.A.M. Löwik; J.C. Verkaik, bestuurslid van de koepelorganisatie E.H.B.O. Nederland; mw. drs. I.R.A. Cremer; Lid ON: A.N.M. van Os; B.G. Frieling, bestuurslid van de Voetbalvereniging Donk; E.J.M. van Rossum; G.J. Schinkel; J. den Ouden; J.A. Oostveen; J.W. de Landmeter; mw. C.E.J. van Amen; mw. G. Paans; mw. G.J.M. de Frankrijker, lid van de Zwem en Poloclub Assuron Donk; mw. H.J. de Vos, huisbewaarder van de Oud- katholieke parochiegemeenschap H. Johannes de Doper; mw. M.A.C. van den Bos, vrijwilligster; mw. M.C. Smit, teamleidster bij Scouting de Jan van Hoof-Groep; mw. M.J. Groenendijk; P.N. Britsemmer, lid, oud-bestuurslid van de Wandelsportvereniging Door Eendracht Sterk; S.M. van Eijk; W.K.J. Keij;

Jacobswoude

Lid ON: mw. T. Wester-Westra, Woubrugge; P. de Graaf, Woubrugge;

Liemeer

Lid ON: T. Baas, Zevenhoven;

Moordrecht

Lid ON: A. van Meeteren; H. de Bruin; mw. C. Stoutjesdijk-van der Burg; P. Vink;

Nieuwkoop

Ridder ON: H.J.M. Scheerder; Lid ON: A.J. Visser, Woerdense Verlaat; P.J. de Keizer; W.N. Eijs, penningmeester van de Buurtvereniging De Bruggebuurt;

Reeuwijk

Ridder ON: J.G. van de Bunt, voorzitter van de Reeuwijkse Plassenloop; mw. E.M.G.G. van de Bunt-Heemskerk; Lid ON: G. Heij; J.L. Treur, Waarder; J.P.M. de Keuning; mw. C. IJ. Verbrugge;

Rijnwoude

Lid ON: A.H. van Oosterhout, algemeen bestuurslid Woningbouwvereniging Volksbelang, Hazerswoude-Dorp; E.H.A. Löwensteijn, voorzitter Woningbouwvereniging Algemeen Belang, Benthuizen; G.J. van Meurs, Hazerswoude-Dorp; J.A. Hassefras, Hazerswoude-Dorp; L.J. van der Krabben, Hazerswoude-Dorp; mw. A. Lekx- van Zwieten, Koudekerk aan den Rijn; mw. A.E. de Lange-Duiker, Koudekerk aan den Rijn; mw. C. Rademaker-Schellingerhout, Koudekerk aan den Rijn; mw. E.S. van der Mark-Luteijn, Benthuizen; mw. P.A. Schreuders-van Harskamp, Hazerswoude-Dorp; P. van de Werken, Hazerswoude-Dorp; T.C.N. Wesselingh, Hazerswoude-Rijndijk; W.C. Roorda, Hazerswoude-Rijndijk;

Schoonhoven

Lid ON: A. Trompetter; W.C.R. Wilmes;

Ter Aar

Lid ON: mw. E.A. van der Pijl-Brozius;

Vlist

Lid ON: J. Mulder, Haastrecht; M.L. Koolwijk, Haastrecht; W. van der Graaf, Haastrecht;

Waddinxveen

Lid ON: C. Stellaard; D. de Leeuw; mw. J.C. Kersbergen-Bezoen; T. Bijlsma;

Zevenhuizen-Moerkapelle

Ridder ON: D. Peters, Moerkapelle; Lid ON: P.J. de Leeuw, Zevenhuizen.