Koninklijke onderscheidingen Zuidoost-Zuid-Holland

Alblasserdam

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: P.A. van Genderen.

Dordrecht

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: drs. U.R. Quast, kaakchirurg in het Albert Schweitzer Ziekenhuis te Dordrecht.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: H.A. Bosman; J. den Haan; M. Lawende, vrijwilliger bij de Stichting Vakantiebesteding Zwijndrecht; mevrouw E.K. Heuseveldt-Halbmeijer; T.P.G. Tiebosch.

Giessenlanden

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw G. Slob-Vet, telefonisch steunpunt van de Nederlandse Vereniging voor Autisme, Giessenburg; mr. H.J. Keijer, directeur van de Metaalunie, Hoogblokland.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. van Mourik, Noordeloos; A.D. Donk, Giessenburg; C.M. Duijzer, Schelluinen; ir. A. Nijdam, Schelluinen; L. Donk, Giessenburg; L. Reijmerink, Arkel; mevrouw C. Bassa-van der Wiel, vrijwilligster; mevrouw E.J. Trappenburg-Terlouw, voorzitter van de E.H.B.O.-afdeling Noordeloos/Hoornaar/Hoogblokland, Noordeloos; mevrouw M. Schakel-Rietveld, mantelzorgster, Giessenburg; mevrouw S. Meijer-Schreuders, Arkel; N.G. van Ingen, Arkel.

Gorinchem

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: D.C. Pleyte; J. Romijn, o.a. voorzitter van de Industriële Kring Gorinchem en omstreken; M.T. van Gaalen, voormalig raadslid en wethouder van de gemeente Gorinchem.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: D.H. Dietz, lid van de gemeenteraad van Gorinchem; T. Koster.

Graafstroom

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: G.W. Abbring, Bleskensgraaf.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: J.D. van Drunen, voorzitter van de Voetbalvereniging 'De Alblas' te Oud-Alblas, Oud-Alblas.

Hardinxveld-Giessendam

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: H.A. de Kok.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: T. Bongen, onder andere lid, oud-bestuurslid van de Muziekvereniging 'Eendracht Maakt Sterk' te Hardinxveld-Giessendam.

Hendrik-Ido-Ambacht

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: C. Donker.

Leerdam

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: ing. H.J. Oldekamp.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. van Zee; mevrouw C.H.J. de Vries-Nicolai.

Liesveld

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: D. van Meerkerk, lid, oud-bestuurslid van de Muziekvereniging 'Oefening Kweekt Kunst' te Streefkerk, Streefkerk; mevrouw F. Bakker-van Helden, Nieuwpoort.

Nieuw-Lekkerland

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: J.H. Bentlage.

Papendrecht

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: A.W. van Dijk.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: F.W. Lingen.

Sliedrecht

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: G. de Widt; mevrouw M. Eichhorn-de Roo, vrijwilligster bij de Hervormde Vrouwenvereniging 'Ora et Labora' te Sliedrecht; mevrouw P. van de Bos-van Houwelingen, kaderinstructrice bij de E.H.B.O.-vereniging, afdeling Sliedrecht; mevrouw R.C. Zegelaar-Versloot; T. Groenewegen.

Vianen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: J.P. Middag; mevrouw A.G. van Hazendonk-Kaal, Everdingen.

Zederik

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: G.J. Doeland, Meerkerk; J. Wink, Meerkerk; J.C. van Bemmel, lid van de gemeenteraad van de gemeente Zederik, Leerbroek; K. van Zee, Nieuwland; M. Spek, Tienhoven; mevrouw G.N. Blom-de Jong, Tienhoven; mevrouw J.M. Labrujere-Groen, vrijwilligster bij de Stadsbibliotheek Ameide-Tienhoven, Ameide; mevrouw S. Hijkoop-Arendonk, Meerkerk; P. Kieboom, vrijwilliger, Meerkerk.

Zwijndrecht

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: K. Kraaijeveld, vrijwilliger; M.F. Brusse, vrijwilliger bij de Stichting Vakantiebesteding te Zwijndrecht; mevrouw C.J. Hoekman-Bode, mantelzorgster.