Koninklijke onderscheidingen Overig Groningen

Bedum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: H. Koopman; R. Hoogenberg.

De Marne

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: L.G. Havinga, Eenrum; T.J. Oldenhuis, Ulrum.

Eemsmond

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: H.M. Draijer, Zandeweer.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: B. Klinkhamer, Oldenzijl; F.E. Bosman, Zandeweer.

Groningen

Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw: prof.dr. E.R.M. Taverne, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen/lid van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen/voorzitter van de Sikkens Foundation.

Officier in de Orde van Oranje-Nassau: prof.dr. S.K. Kuipers, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen/lid van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen.

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: C.A.E. Volckmann, arts; D. Nieuwland; F.M.J. Alkema; ir. H.W. Schreuder, (adjunct) projectleider techniek bij het AGOR cyclotron; prof.dr. H.J.W. Drijvers, oud-hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen; prof.dr. J.J. Beintema, oud-hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen; prof.dr. W. Schönau; T.M. Korsten.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. Smit; G. Wijma, secretaris van de Raad van Beheer van het Pensioenfonds van de Vrije Evangelische Gemeenten in Nederland; K. van Smeden; K.W. Bosma; mevrouw A.E.H. Does-Pannekoek; mevrouw A.J.H.L. Stiksma-Klosser; mevrouw B. de Vries; mevrouw F.D. Levie-de Lange; mevrouw J. Straatemeier-van den Akker; mevrouw T.A. Blijham-Boer; mevrouw W. de Vries-Luiting, wedstrijdsecretaris van de Korfbalvereniging Nic. te Groningen.

Grootegast

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. Klaver; mevrouw A. Kok-Krijthe; R.G. Renkema.

Haren

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: A. Stenvert; B.J.I. Stagge; J.H. Vermeulen ra, president van de Atlanta Group B.V.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: D.R. Niewold; drs. J.A. Wierda; E.H. Hoving; J.W. Polman.

Hoogezand-Sappemeer

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J.H. Bartelds, bestuurslid cliëntenraad van de GGz Groningen, Westerbroek.

Leek

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw G. Diepstra-Hut, Oostwold; S. Veenstra.

Marum

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw H.K. de Boer-Pot, Niebert.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. Wijkstra; G. Ploegh, De Wilp; J.F. Tomasowa; mevrouw A. Gjaltema-Zijp; mevrouw A. Voolstra-Reitsema; mevrouw J. Tiekstra-Triezenberg; mevrouw J.IJ. Visser-Roeles.

Slochteren

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: F. Janssens.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: K. Westerdiep, Harkstede; L.P. Louters.

Ten Boer

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw J. Hazeveld-Maat, Garmerwolde; S. Lubberts, Woltersum.

Winsum

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J. Koetse, Den Andel.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: drs. H.B. Gerritsma; mevrouw L.D. Hogeveen-Kamphuis.

Zuidhorn

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: E. Visser.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A.J. Ritzema, Grijpskerk.