Koninklijke onderscheidingen Noord-Limburg

Beesel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A.L. Maass, secretaris van de Sportvereniging 'Hercules' te Reuver, Reuver; L.J.H. Boonen, Reuver; mevrouw J.H.M. Murmans-Driessen, lid, oud-bestuurslid van de Korfbalvereniging 'Roka Beesel'.

Bergen (L)

Officier in de Orde van Oranje-Nassau: drs. T.A.G. van Eupen.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw A. van der Zeeuw-Sip; W.J.J. Sijberts, Well.

Gennep

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: W.S. van Dinter.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw M.C.W. van Bergen-Roel, Ottersum.

Grubbenvorst

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: G.F. Verhaegh, voorzitter van de E.H.B.O.-vereniging, afdeling Grubbenvorst; J.P.J. Wijnen; mevrouw G.J.A. Bruijnen-Billekens, mantelzorgster; P.H. Lenssen, Lottum.

Helden

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J.M. Karis, Beringe.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A.M. Hanssen; G.J. Gerris; H. Dorssers; J.J.M. van Hal, Panningen; J.P.G. Bouten, Panningen; L.J. Stals; L.J.H.M. Smeets, Panningen; M.L.V. Vinken, Panningen; mevrouw J.P.J. Jacobs-Keijsers, vrijwilligster, Panningen.

Horst

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: B.A.M. Oolthuis.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: P.J.A. Poels, Griendtsveen; T.J.J. Seroo, vrijwilliger bij Verpleeghuis 'Elzenhorst' te Horst; W.H.A. Huijs; W.J. Jans-Beken, bestuursfuncties industriebond FNV, afdeling Horst e.o., bestuurslid van de historische dansgroep 'de Hakkenspits' te Venray en dirigent van diverse kerkkoren.

Kessel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: C.T. Niessen; G.J. Joosten.

Meijel

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: H.J.G. Crompvoets, dialectlexicoloog.

Sevenum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: H.H.M. Bovée, adviseur bij de Gehandicaptenvereniging Sevenum; H.W.J. Roeven; M.M.J. Minten; P.J.M. Baeten.

Tegelen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: H.J.H. Repping; mevrouw C.A.B.M. Thijssen-Swinkels, voorzitter van het Ziekentriduum te Steyl, Steyl; P.J. Billekens, priester, Steyl.

Venlo

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J.J. Verheul, voorheen adviseur van het Programma Uitzending Managers (PUM); mevrouw E.E.S. Kogeldans-Pinas; mevrouw M.H.G. Fleuren-Swinkels.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: J.J. van der Sluis; L.L. Beulen; mevrouw E.M.T.H. Smeets-Pereij; T.J.C. Aerdts.

Venray

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: B.A.M. Kruijsen.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: T.E. van Goinga.