Koninklijke onderscheidingen Kop van Noord-Holland

Anna Paulowna

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw M. Hemke-Blaauboer, Wieringerwaard.

Den Helder

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. Siersma; F. Breed, vrijwilliger; F.J. Libosan, lid van de Judoclub 'Dun Hong' te Den Helder; M. Vermooten; mevrouw G.C. Veerman-van der Meer; P. Pols, op grond van de totaliteit van verdiensten op defensie- en andere terreinen.

Harenkarspel

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw C.M. Zutt-de Haan, Waarland; mevrouw J.A. Wit-Perrin, Dirkshorn; W.P. Dekker, lid van de Voetbalvereniging 'Dirkshorn' te Dirkshorn , Dirkshorn.

Hoorn

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: W.F.G.L. Veenhof, Blokker.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: F.J. Kilian; L. van der Linden; mevrouw T.C. Sonneveld.

Medemblik

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: C.C.M. Kerckhaert; mevrouw J. Fransen, leidster Dierenbescherming, afdeling Medemblik.

Niedorp

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw A.A.M. van der Zon-van der Bijl, Lutjewinkel; mevrouw C. van Zoonen-Twint, directeur van het Nederlands Parfumflessen Museum te Winkel, Winkel.

Noorder-Koggenland

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw O. van der Sluis-Dijkhuis, Abbekerk.

Obdam

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. de Wit, Hensbroek; J.M. Bankras; mevrouw J. Kee-van Leijen, Hensbroek.

Opmeer

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: A. Rooker, Hoogwoud.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: G. Kuipers, Spanbroek; J. Koomen, Spanbroek; M. Nieuweboer, Aartswoud; mevrouw N. Kuipers-de Jong, Spanbroek

Schagen

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: A. Bogerd; P.N. van Etten.

Stede Broec

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: mevrouw W.M. Rood, Bovenkarspel.

Texel

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J.C. Graaf, De Cocksdorp.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: C.W. Hin, Oudeschild; K. Druif, Den Burg; mevrouw M. Goeman-Smit, De Waal.

Venhuizen

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: Z. Homan.

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: J. ten Oever; P. Roodhuijzen, Schellinkhout.

Wognum

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: C.W.M. Hoogland, Nibbixwoud.

Zijpe

Lid in de Orde van Oranje-Nassau: W.N. Kramer, Burgerbrug.