Dit is een artikel uit het NRC-archief De artikelen in het archief zijn met behulp van geautomatiseerde technieken voorzien van metadata die de inhoud beschrijven. De resultaten van deze technieken zijn niet altijd correct, we werken aan verbetering. Meer informatie.

Jazz

Selectie Radio

O.V.T. In de serie `De gedroomde eeuw' aandacht voor de ontzuiling na de Tweede Wereldoorlog. Radio 1, 10.04-12.00u.

Jazz op 4. Nieuwe cd's van Nederlandse big bands: Boy's Big Band, The Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Tetzepi en Big Bent Braam. Radio 4, 23.00-0.00u.

De Radio 5 Documentaire. Onder meer een alchemist en de eigenaar van de Bibliotheca Philosophica Hermetica praten over kernfusie. Morgen, Radio 5, 13.05-13.50u.

Ophef en Vertier. O.a. een gesprek met regisseur Peter Tuinman over het toneelstuk Kopenhagen. Verder aandacht voor het 25-jarige bestaan van het Bimhuis. Morgen, Radio 5, 14.02-16.00u.

Boven het Dal. Interview met seksuologe Willeke Bezemer. Morgen, Radio 5, 16.02-16.45u.