Theater

ALKMAARPROVADJA (072-5110136) De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) za 20u30

DE VEST (072-5127344) Scapino Ballet Rotterdam vr 20u15 Global life (Fact) di 20u15 S-miles cadeau (Tineke Schouten) di wo 20u15 Twee straten verder (Arthur Umbgrove) do 20u15

AMERSFOORTDE FLINT (033-47260945) Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) za 20u15 zo 14u30 Heerlijk duurt het langst (Jasperina de Jong) ma t/m do 20u15

DE LIEVE VROUW (033-4618865) Mama courage (Ola Mafaalani) vr 20u30 Tussen ons gezegd en gezwegen (Dood Paard) za 20u30 Closet case and other short stories (Thom Stuart's D.D.D.D. & Theater a/h Spui) do 20u30

AMSTERDAMBELLEVUE (020-6247248) GROTE ZAAL: Closet case and other short stories (Thom Stuart's D.D.D.D.) vr za 20u30 Trainspotting (Daniel Bossevain e.a.) di t/m do 20u30 KLEINE ZAAL: Water bij de vis (De Dulle Roeckers) vr za 20u30 Mijn leven als boom (Pieter Tiddens) di t/m do 20u30 PALONI ZAAL: Lens (Kim van Kooten) vr zo di t/m do 12u30

BRAKKE GROND (020-6266866) RODE ZAAL: Theo & Vincent (Handtheater) vr za 20u30 Ach deken! Deken ach! Mijn waarde Wolff! (Theatergroep Hollandia) di t/m do 20u30 EXPO ZAAL: Bérénice (De Tijd) vr za 20u30 Ja ja maar nee nee (Transquinquennall/Dito'Dito) wo do 20u30

CARRÉ (020-6225225) Waar waren we gebleven (Paul van Vliet) vr za di t/m do 20u Brasil Tropical ma 20u

DE ENGELENBAK (020-6266866(dag)/ 6263644 (avond) E.v.a. (Theater Het Hof i.s.m. Rank) vr za 20u30 Kwartet (Het Gezelschap) wo do 20u30

FRASCATI (020-6266866(dag)/ 6235723 (avond) ZAAL I: Solo (Katie Duck) vr za 20u30 Sevenup (Suver Nuver & Growing Up In Public) di t/m do 20u30 ZAAL II: Petra stuk/Helga drama (Deerikwardgeerlingsgroep) vr za 21u ZAAL III: Undressed (Nicole Beutler) di t/m do 21u

FIJNHOUTTHEATER (020-6853755) Doodemanskisten II/Avondland (Anton Groothuis) vr 21u De contrabas (Kim Soepnel) za 21u

GASTHUIS WERKPLAATS & THEATER (020-6168942) Party time (Monk en de buren) vr za 21u zo 15u

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Sop (Sanne Wallis de Vries) vr za di t/m do 20u15

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Assepoester (Het Nationale Ballet) za ma wo do 20u

PLEINTHEATER (020-665456) 27 wegen naar Utopia (Michiel van Lint) za 20u30

POLANENTHEATER (020-6821311) Four mensen die doodgaan (Seven-Arts) vr za 20u30 zo 14u

TROPENINSTITUUT KLEINE ZAAL (020-5688500) De wachtkamer wo do 20u30

STADSSCHOUWBURG (020-6242311) GROTE ZAAL: Zes personages op zoek (Toneelgroep Amsterdam) vr za 20u15 The familiar stranger (Galili Dance) zo 20u15 Vos/Kylian/Clarke/Van Manen (Nederlands Dans Theater III) ma 20u15 Jefta of semitische liefdes (Het Toneel Speelt) wo do 20u15 BOVENZAAL: Nijinski dagboeken (Johannes Kemkens) vr t/m zo 20u15 De contrabas (Kim Soepnel) di t/m do 20u15

TRANSFORMATORHUIS (020-6279070) Mensch, durf te leven (Kas & De Wolf) vr za 20u30

APELDOORNORPHEUS (055-5211899) RABOBANK ZAAL: The King and I (Koninklijk Ballet van Vlaanderen) di wo 19u30 WEGENER ARCADE ZAAL: Eiland do 20u30

ARNHEMTHEATER HET HOF (026-3514436) Geen Hamlet (Theater Het Hof) vr za wo do 20u

BREDACHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Vinger in de pap (De Ploeg) za 20u30 Nederlands Dans Theater III - Kylián, Van Manen, Vos di 20u30 Er zijn! (Theater Malpertuis) wo 20u30 ABN AMRO ZAAL: Jürgen Raymann & Norman van Geerke di 20u30 Hildegard von Bingen (De Kern) do 20u30

DELFTTHEATER DE VESTE (015-2121312) Klappen uit de Haagse school (Bral & Bontebal) vr 20u15

DEN BOSCHTHEATER BIS (073-6131363) Kunst (Teneeter) vr 21u Trainspotting (ZEP) za 21u

DEN HAAGAPPELTHEATER (070-3502200) Naakt en bloot (De Appel) vr za wo do 20u15

VSB CIRCUSTHEATER (070-3511242) Miss Saigon vr t/m zo di t/m do 20u zo ook 14u

DILIGENTIA (070-3651851) Changez (Plien & Bianca) vr 20u15

LITERAIR THEATER BRANOUL (070-3657285) David (De Lachende Wolf) vr za 20u30

LUCENT DANSTHEATER (070-3604930) NDT 1 do 20u15

THEATER PEPIJN (070-3460354) Wat nou (Job Schuring) vr za 20u30 De tijger en de wedloop (Dario Foo) wo do 20u30

THEATER A.H. SPUI (070-3465272) The strange case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde (Anglo-American Theatre Group) vr za 20u30 Liefde van zeven poppen (Theatergroep Laan van Poot) zo 14u30 Krazy krazy kat 2 (Theatergroep Bonheur) do 20u30

DORDRECHTSCHOUWBURG KUNSTMIN (078-6136464) Masterclass (Toneelgroep Amsterdam) za 20u15 Schiphol (Jetty Mathurin) za 20u30

EINDHOVENPLAZA FUTURA (040-2946840) Komosha (Speeltheater Gent) vr 20u30 My dinner with André (Cie. De Koe) za 20u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) De waker, de slaper en de dromer (Youp van 't Hek) vr 20u15 Romeo en Julia (Het Zuidelijk Toneel) za 20u15 Nederlands Dans Theater III - Kylián, Vos, Clarke, Van Manen wo 20u15

GLOBETHEATER: Deelder, Brood & Chabot vr 20u30 Funhouse (Rob van Houten) di 20u30 Dodendans 1 & 2 (Theater van het Oosten) do 20u15

ENSCHEDETWENTSE SCHOUWBURG (053-4858585) De waker, de slaper en de dromer (Youp van 't Hek) ma t/m do 20u

GOUDASCHOUWBURG (0182-513750) KLEINE ZAAL: The Fall (Truus Bronkhorst & Marien Jongewaard) wo 20u30

GRONINGENGRAND THEATRE (050-3140550) Leem (Douk Douk) vr 20u30 De moed (Mug Met de Gouden Tand) do 20u30

HET KRUITHUIS (050-3125444) Juana (Kathenka Woudenberg e.a.) vr 20u30 I remember blue (Claudia Trajano & Sergio Ulhoa) zo 20u30

DE OOSTERPOORT (050-3131044) MARTINIHAL: Hair za zo 20u15

HAARLEMSTADSSCHOUWBURG (023-5121212) Funhouse classics (Rob van Houten) za 20u15 Acrobaten uit Xian-Shaanxi China di 20u15 Aap noot mies (Intermezzo) wo 20u15 Jeans 8 (Jeans) do 20u15

HILVERSUMSCHOUWBURG GOOILAND (035-6292526) Hair vr 20u Plek zat (Kees Torn) & Fanfare! (Thomas van Luyn) di 20u Liefde half om half (Toneelgroep Comedia) wo 20u

LEEUWARDENSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) AEGON ZAAL: New York Roller Dance Company vr 20u15 Herman Finkers di t/m do 20u15

MAASTRICHTTHEATER A.H. VRIJTHOF (043-3505555) Nederlandse Dansdagen: The Chairman Dances za 13u30 14u30 15u30

TONEELACADEMIE (043-3505555) Ja ja maar nee nee (Dito Dito) di 19u30 Petra stuk/Helga drama (De Kist) do 20u30

THEATER HET VERVOLG (043-3505555) Cocu magnifique (Het Vervolg) vr 20u30

NIJMEGEN042 (024-3222045) Danny & Roberta (Muztheater) vr 20u30 Closet case and other short stories (Thom Stuart's D.D.D.D.) wo 20u30

STADSSCHOUWBURG (024-3221100) Split (Mini & Maxi) vr za 20u Annie, de musical (Nelly Frijda, Will van Selst e.a.) wo 15u 19u30 do 19u30

STEIGERTHEATER (024-3606346) Killer Joe (De Grens) vr 20u30 Long distance (Homo Ludens) za 20u30 Rasmus en de geluksvogel (Siert van den Berg) wo 15u

ROTTERDAMAHOY' (010-4104204) Riverdance vr 20u za 14u30 20u zo 14u30

BIBLIOTHEEKTHEATER (010-4338258) Federico (Tine Ruysschaert en Dirk van Esbroeck) za 20u30

LUXOR THEATER (010-4138326/ 4141715) Annie, de musical (Nelly Frijda, Will van Selst e.a.) vr za 19u30 zo 13u Ruwe pit (Theo Maassen) di t/m do 20u15

ROTTERDAMSE SCHOUWBURG (010-4118110) GROTE ZAAL: De sleutel (RO Theater) vr za wo do 20u15 KLEINE ZAAL: Rotjoch (Toneelschuurprodukties) vr za 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) ma di 20u30 Tussen ons gezegd en gezwegen (Dood Paard) wo 20u30 Komosha (Speeltheater Gent) do 20u30

THEATER ZUIDPLEIN (010-4815844) KLEINE ZAAL: Plek zat (Kees Torn) vr za 20u30 Een wondermiddel (Marcel Verreck) do 20u30

TILBURGDE VORST (013-5446028) De moed (Mug Met de Gouden Tand) vr 20u45 Comeback (Trudy Lute en Catherine Haverkamp) wo 20u45 Tussen ons gezegd en gezwegen (Dood Paard) do 20u45

UTRECHTRASA (030-2316040) Asian Dance Party: Badmarsh & Shri vr 20u30

STADSSCHOUWBURG (030-2302023) BLAUWE ZAAL: Dodendans 1 & 2 (Theater van het Oosten) vr za 20u30 De doorwerkers (Bert Klunder) di 20u30 Hamerliefde (Zwagerman & Giphart) wo 20u30 DOUWE EGBERTS ZAAL: Overdrijf (Lebbis en Jansen) zo ma 20u Kameleon (Karin Bloemen) wo 20u Nederlands Dans Theater III - Kylián, Van Manen, Vos en Clarke do 20u

TIVOLI (030-2313499) Crème passionelle (Crème Fraîche) do 20u30

HUIS A/D WERF (030-2315355) Global life (Fact/Mechtild Prins) vr za 20u30 Mensch durf te leven (Kas & de Wolf) do 20u30

WERFTHEATER (030-2315440) Bivak (Marcel Boon) vr za 20u30

ZWOLLESCHOUWBURG ODEON (038-4218500) SCHOUWBURGZAAL: Masterclass (Toneelgroep Amsterdam) do 20u PAPENSTRAATTHEATER: Lysistrata (Het Piccolo Theater Dario Fo) vr 20u30 Mijn leven als boom (Pieter Tiddens) za 20u30