Muziek

ALKMAARATLANTIS (072-511 8390) De Kift vr 22u Aves di 22u Pharmacy do 22u

DE VEST (072-5127344) Vocal Group Close Up za 20u15 zo 14u30 Nederlands Kamerkoor wo 20u15

AMSTERDAMBEURS VAN BERLAGE (020-6270466) AGA ZAAL: Philippe Entremont, István Párkányi e.a. zo 15u YAKULT ZAAL: Nederlands Kamerkoor olv Paul van Nevel za 20u15 Adilia Alieva (piano) zo 15u Symfonieorkest van het Koninklijk Conservatorium olv Jac van Steen wo 20u15

CONCERTGEBOUW (020-6718345) GROTE ZAAL: Koninklijk Concertgebouworkest/ Collegium Vocale Gent/La Chapelle Royale olv Philippe Herreweghe vr 20u15 zo 14u15 Radio Kamerorkest olv Peter Eötvös za 15u Nederlands Kamerorkest olv Philippe Herreweghe za di 20u15 Mattheus Ensemble zo 11u Hank Jones Trio/ Illinois Jacquet Big Band zo 20u15 Akademie für Alte Musik Berlin olv Andreas Scholl ma 20u15 Koninklijk Concertgebouworkest olv Carlo Maria Giulini wo do 20u15 KLEINE ZAAL: Zoran Dukic za 20u15 Ronald Snijders Acoustic Band zo 13u30 15u30 György Pauk (viool)/Jenö Jandó (piano) zo 20u15 Ensemble van het Brabants Conservatorium wo 12u30 Matt Haimovitz (cello)/Itamar Golan (piano) wo 20u15 Bettina Smith (mezzosopraan)/Jan Willem Nelleke (piano) do 20u15

ENGELSE KERK (020-6249665) Ensemble Schönbrunn za 20u15

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Babis Tsertos zo 20u15 Pia Beck ma 20u15

MELKWEG (020-6241777) Lee / Nubian / Andy Haze / John Paul Spliff / Flying Bryan / Laid / Back Luke / Steve Rachmad / Eric De Man / Estroe + MC Marxman vr 22u Rasmus / LHB dj's Laidback / Freewheelin' Franklin za 22u Ultimate P&X Talent Night Brothers of Showbizz / Raw Fuzion / Lekkerbek zo 20u Rocket From The Crypt / You Am I / Travoltas zo 21u

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Il Ritorno D'Ulisse in Patria (De Nederlandse Opera) zo 13u30 di 20u

OUDE LUTHERSE KERK (020-6231572) Pieter van Dijk & Rudi van Straaten zo 15u

OUDE KERK (036-5224856) Todd Fair (carillon) za 16u Koor Nieuwe Muziek, Nederlands Theater Koor, Ensemble Nieuwe Muziek olv Huub Kerstens za 20u

OSTADETHEATER (020-6795096) Geschichten aus dem Wienerwald (Nieuw Hoofdstad Operette) vr za 20u30

PARADISO (020-6264521) Bill Wyman & The Rhythm Kings zo 20u Shemekia Copeland ma 21u30 Ladysmith Black Mambazo ma 21u Proms: Ebony Band olv Alexander Ker en Werner Herbers di 20u30 Anthrax wo 21u

DE IJSBREKER (020-6681805) Johnny Reinhard & Dorien Verheyden di 20u30

TROPENINSTITUUT GROTE ZAAL (020-5688384) Nueva Manteca vr 20u30 Shivkumar Sharma en Rahul Sharma za 20u

ARNHEMMUSIS SACRUM (026-3510147) Van Dik Hout zo 20u15 Pavel Berman & Lazar Berman ma 20u15

BREDACHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Dutch Swing College Band & Mrs Einstein vr 20u30 ABN AMRO ZAAL: Marlies Helder wo 20u30 VENCO ZAAL: Nabucco (Opera Nova Bydgosczs) vr 20u Ladysmith Black Mambazo zo 20u Anatevka wo do 20u

PARA (076-5218676) Curfew di 21u

DELFTSYNAGOGE DELFT (015-2563371) Mariejan van Oort en Jacques Verheijen zo 15u

DEN HAAGDILIGENTIA (070-3651851) Babis Tsertos & Kompania za 20u15 The Deep River Quartet zo 14u30 Brigitte Kaandorp (CD Opname) di t/m do 20u15

KORZO (070-3653737) Kuljit Bhamra Band en Outcaste All Stars vr 21u Kuljit Bhamra en Badmarsh & Shri za 21u

PAARD (030-3601838) Badmarsh & Shri, Kuljit Bhamra Band e.a. za 21u Davey Arthur & Band + Hugo en Thijs do 21u

DORDRECHTSCHOUWBURG KUNSTMIN (078-6136464) Rob de Nijs vr 20u15 Jan Vayne en het Rockoco Quartet zo 14u

EINDHOVENEFFENAAR (040-2448861) Johnny Dowd, Alvin Youngblood Heart, T-Model Ford + Elmo Williams & Hezekiah Early do 19u30

MUZIEKCENTRUM FRITS PHILIPS (040-2655600) NN ZAAL: Het Brabants Orkest vr 20u15 Marco Borsato za zo 20u15 Eindhovens Gemengd Koor 'De Roostenzangers' wo 20u15 VSB ZAAL: Belcanto Strings vr 20u15 Fortepianotrio Florestan zo 12u Ab Libitum Kwartet wo 20u15 Dig d'Dizz do 12u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) De Parelvissers (Staatsopera Rousse) di 20u15 Nabucco (Opera Nova Bydgosczc) do 20u15

ENSCHEDEMUZIEKCENTRUM ENSCHEDE (053-4858500) Christa Pfeiler en Rudolf Jansen vr 20u New Mozart Ensemble za 20u Martijn en Staefan Blaak (piano) do 12u30

TWENTSE SCHOUWBURG (053-4858585) GROTE ZAAL: Anatevka vr za 20u zo 14u

GOUDASCHOUWBURG (0182-513750) GROTE ZAAL: Rabo-Concert: Noordhollands Philharmonisch Orkest olv Ernst van Tiel di 20u De Parelvissers (Staatsopera Rousse) wo 20u

AGNIETENKAPEL/GO JAZZ (0182-615698) Toïs zo 15u30

GRONINGENGRAND THEATRE (050-3140550) Kurtág/Blast za 20u30

DE OOSTERPOORT (050-3131044) GROTE ZAAL: Noord Nederlands Orkest olv Viktor Liberman za 20u15 West Coast Wailers za 20u30 Akademie für Alte Musik Berlin mmv Andreas Scholl (countertenor) zo 15u KLEINE ZAAL: Thies Roorda (fluit) Lodewijk Colette (piano) zo 11u

STADSSCHOUWBURG (050-3125645/46) Nabucco (Staatsopera Bydgosczc) za 20u15 HAARLEMCONCERTGEBOUW (023-5121212) Spaarndams Gemengd Koor za 20u15 The Dubliners zo 20u15

STADSSCHOUWBURG (023-5121212) De Parelvissers (Staatsopera Rousse) vr 20u15

LEEUWARDENSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) FIB ZAAL: Greetje Bijma za 20u30 AEGON ZAAL: Dulce Pontes za 20u15

THEATER ROMEIN (058-158215) Claudia Patacca en Frans Fiselier zo 16u Mondriaan Kwartet di 20u30

LEIDENCULTUREEL CENTRUM DE X (071-5123568) Ustad Zamir Ahmad Khan, Irshad Hussain Khan & De Gebroeders Camara za 21u

MAASTRICHTCONCERTZAAL CONSERVATORIUM (043-3250511) Ensemble Blast vr 20u15

THEATER A.H. VRIJTHOF (043-3505555) Limburgs Symphonie Orkest olv Roland Bader do 20u15

NIJMEGENDOORNROOSJE (024-3559887) Cannibal Corpse + Dark Funeral + Infernal Majesty vr 20u30 Autopulver + Solbakken zo 20u30 Johnny Dowd + Arab Strap + Bond Tegen Humor + Danny Plotnick wo 20u30 Die Anarchistische Abendunterhaltung + STUcK do 20u30

042 (024-3222045) Kurtág/Blast zo 20u30

DE VEREENIGING (024-3221100) Het Gelders Orkest olv Martin Sieghart za 20u15 Slagwerkgroep Den Haag zo 14u15 Pavel Berman (viool)/Lazar Berman (piano) di 20u15

ROTTERDAMAHOY' (010-4104204) Deep Purple ma 20u

DE DOELEN (010-2171717) GROTE ZAAL: Rotterdams Philharmonisch Orkest vr 20u15 Wibi Soerjadi (piano) za 20u15 De sfinx zo 11u Rotterdams Philharmonisch Orkest olv Kurt Sanderling mmv Michael Sanderling zo 14u15 JURRIAANSE ZAAL: Aniello Desiderio vr 20u15 Nueva Manteca met Luis Conte za 20u15 Julija Hartig en Eliot Lawson (viool)/Sander Sittig en Jill Lawson (piano) zo 11u Shivkumar Sharma zo 14u30 New Mozart Ensemble olv Melvyn Tan ma 20u15

DIZZY (010-4773014) Armando Cairo Quartet di 22u In Cahoots do 22u

LUXOR THEATER (010-4138326/ 4141715) Dulce Pontes ma 20u15

ROTOWN (010-4362669) Flowers For Breakfast za 22u Paint zo 22u The Handsome Family wo 22u

TILBURGNOORDERLIGT (013-54322220) Metal Package vr 19u

PARADOX (013-5432266) Aka Moon vr 21u

UTRECHTRASA (030-2316040) Eric Vaarzon Morel & Chanela za 20u30 Cheng Gongliang & Dai Xiaolian zo 20u30

TIVOLI (030-2313499) Arena & Rog Petterson zo 20u30

VREDENBURG (030-2314544) GROTE ZAAL: Residentie Orkest olv Sergiu Comissiona za 20u15 Metropole Orkest zo 11u Total Touch zo 20u15 René Froger ma 20u15 Symfonieorkest Koninklijk Conservatorium do 20u15 KLEINE ZAAL: Babis Tsertos & Kompanía vr 20u15 Ian Bostridge (tenor)/Graham Johnson (piano) za 20u15 Nueva Manteca zo 15u Utrecht String Quartet ma 20u15 Die Anarchistische Abendunterhaltung di 20u15 Aurelia Saxofoonkwartet wo 12u45 Michiel Braam (piano)/Calefax Rietkwintet wo 20u15 Wiro Mahieu Trio do 21u

ZWOLLEJ.C. HEDON (038-4231966/ 423) Holsappel vr 22u Wild Pumpkins At Midnight za 22u

SCHOUWBURG ODEON (038-4218500) SCHOUWBURGZAAL: Il Matrimonio Segreto (Trionfo) di 20u MANEGEZAAL: Orkest De Volharding do 20u