Jeugdtheater

nAMSTERDAMnAMSTELVEENS POPPENTHEATER (020-6450439) De vuurvogel (Vandenbulck!) za 14u30 Liedje van verlangen (Majeur Plus) 6+ zo 14u30

BRAKKE GROND (020-6266866) RODE ZAAL: Liddy (Froe Froe) 7+ zo 14u CONCERTGEBOUW (020-6718345) KLEINE ZAAL: Ronald Snijders Acoustic Band a.l. zo 13u30 15u30

DIRIDAS (020-6621588) Melodietje (Diridas) 5+ za zo 15u Fliedel en Fladdel (peuters en kleuters) zo 11u

ELLEBOOG (020-6269370) Bizarro 4+ zo 15u

KOOS KNEUS POPPENTHEATER (020-6686045) De knollentuin van Arabarabiereboer (Poppenkast Koos Kneus) peuters zo 11u Over heksen en paddestoelen 4-13 jr zo 12u Kastelen kunnen vliegen 4-13 jr zo 13u Het geheim van de schatkist 4-13 jr zo 14u Kale Truus 4-13 jr za wo 14u Flip en Flap 4-13 jr za wo 15u

JEUGDTHEATER DE KRAKELING (020-6245123) De dochter van de boevenkoning (Wederzijds) 8+ vr za 20u

MEERVAART (IN DE SCHIPPERSSCHOOL) (020-6107498) Latina dinamica (Samba Salad) 6+ wo 14u

MUIDERPOORTTHEATER (020-668 1313) Bharata - over vriendshap wo 14u30

OSTADETHEATER (020-6795096) Kwaaie moeders (Tamar) 5+ wo 14u15

PANTIJN (020-6279188) Stadse fratsen 4+ zo 14u

PLEINTHEATER (020-6654568) Schrijntijd (Danstheater Aya) 12+ vr 20u Voor de leeuwen! 6+ zo 14u30

ARNHEMnSCHOUWBURG ARNHEM (026-4437343) Drijfijs (Huis Aan De Amstel) 8+ zo 13u30

BREDAnCHASSÉ THEATER (076-5303132) ABN AMRO ZAAL: Lichtjes uit de zee (Virgo Lipman) 4+ zo 15u

DEN HAAGnPOPPENTHEATER GUIDO VAN DETH (070-3280208) Jessie en de grijze koning 4+ za 14u30

POPPENTHEATER FRANK KOOMAN (070-3559305) Egeltje punaise 5-11 jr za 14u30 De pantoffels van koning Koukleum 5-11 jr wo 14u30

THEATER A/H SPUI (070-3465272) De goochelaar (Peter Zegveld) 6+ wo do 19u30

WEENS MINITHEATER (070-3648743) Clown Foppo 3+ za 14u15 Hoofd in de wolken (Antonia's Meespeeltheater) 4+ wo 14u15

JEUGDTHEATER PIERROT (070-3933348) Roodkapje en de boze wolf (Rijn en Trijn) 4+ za 14u

EINDHOVENnGLOBETHEATER: De goochelaar (Peter Zegveld) 6+ zo 14u30

PLAZA FUTURA (040-2946840) Komosha (Speeltheater Gent) 14+ vr HAARLEMnSTADSSCHOUWBURG (023-5121212) Smoesje (Hakim) 4+ zo 13u30

ROTTERDAMnJEUGDTHEATER HOFPLEIN (010-4662044) Piggelmee 10+ vr za 19u zo 14u

ROTTERDAMSE SCHOUWBURG (010-4118110) KLEINE ZAAL: Drang! (Burrp!) 10+ zo 15u

UTRECHTnSTADSSCHOUWBURG (030-2302023) BLAUWE ZAAL: Flessenpost (Jeugdtheater Sonnevanck) 8+ zo 15u

WERFTHEATER (030-2315440) Karel kat (Rik Rikken) 2-6 jr wo 14u30

ZWOLLEnSCHOUWBURG ODEON (038-4218500) PAPENSTRAATTHEATER: De koning is een clown (Arno Huibers) 4+ za 14u DOMMERHOLTZAAL: Ferdinand (Sander de Heer) 7+ zo 13u30