Theater

ALKMAARPROVADJA (072-5110136) Gluteus maximus (I Compani) vr 20u30 Frenesi (Helena Lizari) za 20u30

DE VEST (072-5127344) De nacht, de moeder van de dag (Toneelgroep De Appel) za 20u15 Shaanxi zo 14u30 Overdrijf (Lebbis & Jansen) di 20u15

AMERSFOORTDE LIEVE VROUW (033-4618865) Trainspotting (ZEP) do 20u30

AMSTERDAMBELLEVUE (020-6247248) GROTE ZAAL: Alleen in mijn gedichten kan ik wonen (De Gebroeders Flint) vr za 20u30 zo 15u Dodendans (Theater van het Oosten) di wo 20u30 Closet case and other short stories (Thom Stuart & Theater aan het Spui) do 20u30 KLEINE ZAAL: Een wondermiddel (Marcel Verreck) vr za 20u30 Water bij de vis (De Dulle Roeckers) di t/m do 20u30 PALONI ZAAL: Lens (Kim van Kooten) dag. beh za/ma 12u30

BRAKKE GROND (020-6266866) RODE ZAAL: De tolbrug (Ibycus) vr za 19u Theo & Vincent (Handtheater) di t/m do 20u30

CARRÉ (020-6225225) Waar waren we gebleven (Paul van Vliet) vr za di t/m do 20u

DE ENGELENBAK (020-6266866(dag)/ 6263644 (avond) Aristophanes & Dario Fo (Piccolotheater Noord) vr za 20u30 zo 14u30 E.v.a. (Theater Het Hof & Rank) wo do 20u30

FRASCATI (020-6266866(dag)/ 6235723 (avond) ZAAL I: V.O.O.D.O.O. (Made In Da Shade) vr za 20u30 ZAAL III: Global life (Fact) vr za 21u

FIJNHOUTTHEATER (020-6853755) De dwergen (Palingrot) vr t/m zo 21u

GASTHUIS WERKPLAATS & THEATER (020-6168942) To those who appreciate wistaria and sunshine (Amsterdam Chamber Theatre) vr 20u30 Party time (Monk en de Buren) di t/m do 21u

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Acda & De Munnik vr za 20u15 Sop (Sanne Wallis de Vries) di t/m do 20u15

MUIDERPOORTTHEATER (020-6681313) Africa 2000 za 21u

NIEUWE DE LA MAR THEATER (020-6233462) Erik Brey vr za 20u15 Scènes uit een huwelijk (Will van Kralingen & Edwin de Vries) di t/m do 20u15

OSTADETHEATER (020-6795096) Geschichten aus dem Wienerwald (Nieuw Hoofdstad Toneel) za 20u30 zo 14u30

POLANENTHEATER (020-6821311) David (De Lachende Wolf) vr za 20u30

STADSSCHOUWBURG (020-6242311) GROTE ZAAL: Zinsbegoocheling (Toneelgroep Amsterdam) vr za ma t/m wo 20u15 zo 14u Zes personages op zoek (Toneelgroep Amsterdam) do 20u15 BOVENZAAL: Nijinski dagboeken di t/m do 20u15 FOYER: Een hart van steen (Courage) vr za di wo 20u15

HET VEEM THEATER (020-6260112) Eeuwige lente (Annelies Herfst en Roy Peters) vr za 21u

WESTERGASFABRIEK (020-6279070) TRANSFORMATORHUIS: Mensch, durf te lezen (Kas & De Wolf) vr za ma t/m do 20u30

APELDOORNORPHEUS (055-5211899) RABOBANK ZAAL: Karin Bloemen wo 20u

ARNHEMTHEATER HET HOF (026-3514436) Geen Hamlet (Het Hof) vr za wo do 20u

SCHOUWBURG (026-4437343) GROTE ZAAL: Bach en vogue (Introdans) vr 20u15 CircusStances (Cloud Chamber) wo 20u15 Klavier live (Rogie & Company) do 20u15 KLEINE ZAAL: De wederafbraak (Pieter de Rijk) vr 20u30 Keefman (Zeenzucht) za 20u30 De drie mannen van Ypsilanti (De Stichting/Theatergroep Hollandia) wo 20u30

BREDACHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Acda & De Munnik wo 20u30 Total Touch do 20u30 ABN AMRO ZAAL: Taboe (Niet Schieten!) vr 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) za 20u30 OJ Othello (Cosmic) wo 20u30 VENCO ZAAL: Heerlijk duurt het langst vr za 20u

DEN BOSCHTHEATER BIS (073-6131363) Ach deken! Deken ach! Mijn waarde wollf! (Theatergroep Hollandia) vr 21u La Primavera za 21u Regen, anders dan thuis (Productiehuis Brabnat) wo do 21u

DEN HAAGAPPELTHEATER (070-3523344) Naakt en bloot (De Appel) wo do 20u15

VSB CIRCUSTHEATER (070-3511242) Miss Saigon vr t/m zo di t/m do 20u zo ook 14u

DILIGENTIA (070-3651851) Vinger in de pap (De Ploeg) vr za 20u15 Acda & De Munnik do 20u15

KORZO (070-3653737) Pandit Rajender Gangani za 20u30

LITERAIR THEATER BRANOUL (070-3657285) Vermoorde onschuld (Carola Arons) vr za 20u30 David (De Lachende Wolf) do 20u30

LUCENT DANSTHEATER (070-3604930) Bach en vogue (Introdans) za 20u15

NEDERLANDS CONGRESGEBOUW (070-3548000) Hair za 20u15 zo 14u

THEATER PEPIJN (070-3460354) KanonOren (Jaap Mulder) vr za 20u30 Nuria Manglona Garcia vr 20u30

THEATER A.H. SPUI (070-3465272) Scènes uit een huwelijk (Will van Kralingen & Edwin de Vries) vr za 20u30 Rotjoch (Toneelschuur Haarlem/Holland Festival/KunstenFESTIVALDesArts) di 20u30 The strange case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde (Anglo American Theatre Group) do 20u30

DORDRECHTSCHOUWBURG KUNSTMIN (078-6136464) CircusStances (Cloud Chamber) vr 20u15 De drie mannen van Ypsilanti (De Stichting/Hollandia) za 20u30 Heerlijk duurt het langst ma t/m wo 20u15

EINDHOVENPLAZA FUTURA (040-2946840) Kingcorn (Hollandia) vr 20u30 OJ Othello (Cosmic) za 20u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) De waker, de slaper & de dromer (Youp van 't Hek) di t/m do 20u15

GLOBETHEATER: Alles mag (Van Houts & De Ket) vr 20u30 String (Paul Clark) za 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) di 20u30 Tom waits for her (Léon Tol en Caroline Dokter) wo 20u30 Cabaretmania (Fred Florusse) do 20u30

GOUDASCHOUWBURG (0182-513750) GROTE ZAAL: De waker, de slaper en de dromer (Youp van 't Hek) vr 20u De ziel van de zwarte zee (Internationaal Danstheater) za 20u The journey (Sikulu) zo 20u Vinger in de pap (De Ploeg) di 20u KLEINE ZAAL: Kunst (Teneeter) vr 20u30 Jong geleerd...oud gedaan (Theater Ter Gouw) za 20u30

GRONINGENGRAND THEATRE (050-3140550) Rotjoch (Guy Cassiers) vr za 20u30 Brood, of het nut der dingen (Maart & Magne) do 20u30

HET KRUITHUIS (050-3125444) Mama courage (Ola Mafaalani) vr 20u30 Petra stuk/Helga drama (De Erik-Ward Geerlings Groep) za 20u30 Vol=vol (Najib Amhali) di 20u30 Alleen in mijn gedichten kan ik wonen (De Gebroeders Flint) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (050-3125645/46) Diez & Diez Danza vr 20u15 Nederlands Dans Theater III - Kylián, van Manen, Vos en Clarke di 20u15

MARTINIHAL: The journey (Sikulu) za 20u15

HAARLEMSTADSSCHOUWBURG (023-5121212) Vinger in de pap (De Ploeg) zo 20u15 S-miles kado (Tineke Schouten) di t/m do 20u15

TONEELSCHUUR (023-5312439) Bérénice (De Tijd) vr za 20u30

HILVERSUMSCHOUWBURG GOOILAND (035-6292526) Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) di 20u

LEEUWARDENSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) FIB ZAAL: De dea fan in handelsreizger (Tryater) di t/m do 20u30

THEATER ROMEIN (058-158215) Mama courage (Ola Mafaalani) di 20u30

MAASTRICHTTONEELACADEMIE (043-3505555) Alles mag (Van Houts & De Ket) di 20u30 Ach deken! deken ach! mijn waarde wolff! (Hollandia) do 20u30

NIJMEGEN042 (024-3222045) Nat. St. Theater Concours: De kale zangeres (Het Vijfde Plan) vr 20u30 Beeldtstar (Moeders Wanhoop) za 14u30 Kampioenrozen (De Koffer) za 20u30 E.v.a. (Rank) zo 14u De gladiolen (Luc van Esch/Ubbergen) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (024-3221100) Ruwe pit (Theo Maassen) vr za 20u Masterclass (Toneelgroep Amsterdam) di 20u Split (Mini & Maxi) wo do 20u

ROTTERDAMAHOY' (010-4104204) Riverdance vr di t/m do 20u zo 14u30 20u

BIBLIOTHEEKTHEATER (010-4338258) Nijinski dagboeken (Johannes Kemkens) vr 20u30 Bloed en bier (De Bloeiende Maagden) za 20u30

LANTAREN/VENSTER (010-4361311) De moed (Mug Met De Gouden Tand) za 21u

LUXOR THEATER (010-4138326/ 4141715) Annie, de musical (Will van Selst, Nelly Frijda e.a.) vr za do 19u30 zo 13u wo 15u 19u30

ROTTERDAMSE SCHOUWBURG (010-4118110) GROTE ZAAL: Kathleen (Scapino Ballet) vr za 20u15 zo 14u30 De sleutel (RO Theater) do 20u15 KLEINE ZAAL: De Rotterdamse Dansgroep vr za 20u30 Rotjoch (Herman Gilis) wo do 20u30

THEATER ZUIDPLEIN (010-4815844) KLEINE ZAAL: Comedy Explosion vr za 20u30

TILBURGDE VORST (013-5446028) De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) vr 20u45 My dinner with Andre (Cie. De Koe/Stan) do 20u45

UTRECHTRASA (030-2316040) Afgeprijsd (Jongerentheatergroep Dox) vr za 20u30 zo 15u Pandit Rajender Gangani & Ensemble do 20u30

STADSSCHOUWBURG (030-2302023) BLAUWE ZAAL: De wachtkamer (Attila Bellus, Victor Bottenbley e.a.) vr za 20u30 Kunst (Teneeter) di t/m do 20u30 DOUWE EGBERTS ZAAL: Kathleen/Frozen Handmarks/Fall (Scapino Ballet Rotterdam) wo 20u

HUIS A/D WERF(030-2315355) Ja ja maar nee nee (Transquinquennal & Dito'Dito/Rudi Bekaert) vr 20u30 Krazy krazy kat (Bonheur) za 20u30 De moed (Mug Met de Gouden Tand) wo do 20u30

WERFTHEATER (030-2315440) Klein blond leed (Hetty Feteris) vr za 20u30

ZWOLLESCHOUWBURG ODEON (038-4218500) SCHOUWBURGZAAL: Stairway to the stars (Het Groot Niet Te Vermijden) do 20u NIEUWE BUITENSOCIETEIT: The journey (Sikulu) do 20u DOMMERHOLTZAAL: The familiar stranger (Galili Dance) vr 20u Krazy krazy kat (Bonheur) do 20u PAPENSTRAATTHEATER: Ja daag! (Mark van de Veerdonk) vr 20u30 Ik heb de koning van Engeland bediend (Theater Zuidpool) di 20u