Muziek

nALKMAARnATLANTIS (072-511 8390) Arjan Terpstra & Friends di 22u Highwayband wo 22u Mr. Slammer do 22u

DE VEST (072-5127344) De parelvissers (Staatsopera Rousse) vr 20u15 Eri Hayase (piano) zo 12u

AMSTERDAMnBEURS VAN BERLAGE (020-6270466) AGA ZAAL: Polo de Haas e.a. za 20u15 Vesko Eschkenazy (viool)/Ludmill Angelov (piano) zo 15u YAKULT ZAAL: Nederlands Kamerorkest olv Hartmut Haenchen vr za 20u15 Koor Nieuwe Muziek zo 15u

CONCERTGEBOUW (020-6718345) GROTE ZAAL: Nederlands Philharmonisch Orkest olv Olaf Henzold vr za 20u15 Radio Filharmonisch Orkest olv Lawrence Renes za 15u Nederlands Kamerorkest olv Hartmut Haenchen zo 14u15 Alfred Brendel (piano) zo 20u15 Midori/St Louis Symphony Orchestra ma 20u15 Nederlands Philharmonisch Orkest olv Olaf Henzold di 20u15 Koninklijk Concertgebouworkest olv Philippe Herreweghe wo 12u30 Staats Orkest Frankfurt olv Nikos Athinäos wo 20u15 Koninklijk Concertgebouworkest/Collegium Vocale Gent/La Chapelle Royale olv Philippe Herreweghe do 20u15 KLEINE ZAAL: Udo Reinemann (bariton) Willem Brons (piano) vr 20u15 Danel Kwartet za 20u15 Holland Windplayers olv Jeroen Weierink zo 11u Leden Koninklijk Concertgebouworkest olv Philippe Herreweghe zo 14u15 Wout Oosterkamp (bas/bariton)/Jan Willem Nelleke (piano) zo 20u15 Trio Cohen/Höbarth/Coin ma wo 20u15

CARRÉ (020-6225225) Rodelinda (Onafhankelijk Toneel & Combattimento Consort) zo 20u The Dubliners ma 20u

MELKWEG (020-6241777) Moloko / Hooverphonic vr 21u30 Fungus Of Light vr 22u Sugarhill Gang featuring Melle Mel zo 22u The Bintangs + Special Guests: The Brian Jones Tribute Project zo 21u Autopulver / Flowers For Breakfast wo 21u30 Orkest de Volharding wo 20u30 Stonelove Soundsystem featuringWeePow / Rory / Cancer wo 21u30

MOZESHUIS MOZES & AÄRONKERK (020-6221305) Huub ten Hacken vr 15u

MUIDERPOORTTHEATER (020-6681313) Rajesh Mehta Collective 3+ zo 20u30

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Il Ritorno D'Ulisse In Patria (De Nederlandse Opera) za di do 20u

PARADISO (020-6264521) London Calling vr 20u Ilse DeLange zo 21u Backyard Babies ma 22u Rufus Wainwright do 21u Lo Fidelity Allstars do 24u30

PLEINTHEATER (020-665456) Laurens van Rooyen vr 20u30 Charivari Trio za 20u30

TROPENINSTITUUT KLEINE ZAAL (020-5688500) Gonglian & Xiaolian do 20u30

SCHOUWBURG (026-4437343) GROTE ZAAL: Don Giovanni (De Nationale Reisopera) di 19u30

BREDAnCHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Staats Orkest Frankfurt & Floortje Schilt vr 20u30 Circle Percussion di 20u30 VENCO ZAAL: Dulce Pontes zo 20u René Froger di 20u

PARA (076-5218676) Solex + Gitbox! vr 22u

DEN HAAGnDR. ANTON PHILIPSZAAL (070-3609810) Philharmonisch Orkest van Frankfurt zo 20u15

DILIGENTIA (070-3651851) Else Krijgsma & Liesbeth Spits zo 11u30 Marco Rizzi (viool)/Alessandro Maffei (piano) zo 14u30

KORZO (070-3653737) Kurtág/Blast do 20u30

LUCENT DANSTHEATER (070-3604930) Circle Percussion vr 20u15 Orfeo ed Euridice en Cantate The Rime of the Ancient Mariner di wo 20u15

NEDERLANDS CONGRESGEBOUW (070-3548000) Rene Froger vr 20u15

PAARD (030-3601838) André Williams + Demolition Doll Rods + The Countdowns vr 20u30 Cosmic Psychos + Onyas za 21u Lichterlaaie, De Klos & Different Culture wo 21u Jazz Crusaders do 21u30

DORDRECHTnSCHOUWBURG KUNSTMIN (078-6136464) Vieja Trova Santiguera za 20u15

EINDHOVENnEFFENAAR (040-2448861) Delinquent Habits vr 20u30

MUZIEKCENTRUM FRITS PHILIPS (040-2655600) NN ZAAL: Het Brabants Orkest olv Marc Soustrot zo 14u15 Amsterdamse Bach Solisten wo 20u15 VSB ZAAL: Die Anarchistische Abendunterhaltung vr 20u15 Elaine Rodriguez (piano) za 20u15 Lagos Kwartet do 12u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) Don Giovanni (Nationale Reisopera) vr 19u30

GOUDAnSCHOUWBURG (0182-513750) GROTE ZAAL: Brigitte Kaandorp en band (cd opname) wo do 20u

AGNIETENKAPEL/GO JAZZ (0182-615698) Toïs zo 15u30

GRONINGENnDE OOSTERPOORT (050-3131044) GROTE ZAAL: Vieja Trova Santiguera vr 20u15 Marco Borsato zo ma 20u30 The Dubliners di 20u15 KLEINE ZAAL: Schönberg Ensemble olv Reinbert de Leeuw vr 20u15 Gustavo Toker za 20u15 Rubin Kwartet wo 20u15

HAARLEMnCONCERTGEBOUW (023-5121212) Stichting La Pellegrina zo 12u

PATRONAAT (023-5326010) Dave Hole vr 21u30 De Kift za 21u30

HILVERSUMnSCHOUWBURG GOOILAND (035-6292526) Four Ladies of Swing vr 20u De Parelvissers (Staatsopera van Rousse) za 20u

LEEUWARDENnSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) AEGON ZAAL: Don Giovanni (Nationale Reisopera) zo 15u Noord Nederlands Orkest do 20u15

THEATER ROMEIN (058-158215) Trio Tökeat vr 20u30

NIJMEGENnDOORNROOSJE (024-3559887) Anathema + Pure Breed zo 20u30

042 (024-3222045) Babis Tsertos & Kompania wo 20u30

DE VEREENIGING (024-3221100) The Dubliners zo 20u15

ROTTERDAMnDE DOELEN (010-2171717) GROTE ZAAL: Staatsphilharmonisches Orchester von Frankfurt a/d Oder olv Nikos Athinäos za 19u30 Geert Bierling (orgel) zo 17u José Manuel Hierro (gitaar)/Patricia Camara (zang, percussie) zo 21u Nederlands Blazers Ensemble ma 20u15 Rotterdams Philharmonisch Orkest olv Kurt Sanderling wo do 20u15 JURRIAANSE ZAAL: A Cappillo zo 11u

JAZZCAFÉ DIZZY (010-4773014) Beets/Van Den Dungen Quartet zo 22u Jazzmer di 22u

NIGHTTOWN (010-4363534) Kent zo 21u Foolmoonband zo 22u

ROTOWN (010-4362669) Tom Helsen za 22u

TILBURGnNOORDERLIGT (013-54322220) Death + Benediction + Pre Mortem vr 20u30 Hardcore Festival zo 17u

DE VORST (013-5446028) Kurtág/Blast wo 20u45

STADSSCHOUWBURG (030-2302023) DOUWE EGBERTS ZAAL: Rodelinda (Onafhankelijk Toneel & Combattimento Consort Amsterdam) vr 20u Die Entführung aus dem Serail (Opera Zuid) za 20u Boudewijn de Groot zo 20u Golden Earring di 20u

TIVOLI (030-2313499) Kent & Sway wo 20u30

VREDENBURG (030-2314544) GROTE ZAAL: Eels vr 20u15 Radio Kamerorkest/Groot Omroepkoor olv Ton Koopman za 20u15 Radio Symfonie Orkest olv Gabriel Chmura zo 15u Nederlands Philharmonisch Orkest olv Olaf Henzold ma 20u15 Dulce Pontes di 20u15 Escher Ensemble wo 12u45 Koninklijk Concertgebouworkest/Collegium Vocale Gent/Choeur de la Chapelle Royale olv Philippe Herreweghe wo 20u15 The Amsterdam Baroque Orchestra & Choir olv Ton Koopman do 20u15 KLEINE ZAAL: Soesja Citroen vr 20u15 Bud Shank/Pete Christlieb/Rein de Graaff Trio za 20u15 Combustian Chamber olv Rutger van Leyden zo 20u15 Sjostakovitsj Kwartet di 20u15 Naum Grubert (piano) wo 20u15 Bart van Lier/Ilya Reijngoud Kwintet do 21u

ZWOLLEnSCHOUWBURG ODEON (038-4218500) SCHOUWBURGZAAL: Das land des Lächelns (Hoofdstad Operette) za 20u DOMMERHOLTZAAL: Het Zonderling Gezelschap di 20u PAPENSTRAATTHEATER: Fling za 20u30