Theater

ALKMAARDE VEST (072-5127344) Crème passionnel (Crème Fraîche) wo 20u15 Masterclass (Toneelgroep Amsterdam) wo 20u15

AMERSFOORTDE LIEVE VROUW (033-4618865) De doorwerkers (Bert Klunder) vr 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) za 20u30

AMSTERDAMDE BALIE (020-6232904) Kingcorn of zogezegd alles (Bert Luppes) za 20u30

BELLEVUE (020-6247248) GROTE ZAAL: Klavier live (Piet Rogie & Company) vr za 20u30 Alleen in mijn gedichten kan ik wonen (De Gebroeders Flint) di t/m do 20u30 KLEINE ZAAL: Changez! (Plien & Bianca) vr za 20u30 Een wondermiddel (Marcel Verreck) di t/m do 20u30 PALONI ZAAL: Lens (Kim van Kooten) vr zo di t/m do 12u30

BRAKKE GROND (020-6266866) RODE ZAAL: I remember blue (Trajano & Ulhao) vr za 20u30 De tolbrug (Ibycus) wo 19u EXPO ZAAL: The fall (Bronkhorst & Jongewaard) di wo 21u STUDIO ZAAL: Verhandeling over de schoonheid (Ruth Bachrach/Nes) vr za 20u30

DE ENGELENBAK (020-6266866(dag)/ 6263644 (avond) Wat is er mis met Hans de Bruin? (Theatergroep Adnum) vr za 20u30 Dario Fo & Aristofanes (Piccolotheater Noord) do 20u30

FELIX MERITIS CONCERTZAAL: Teerr & Feer (Teo Joling) vr t/m ma 20u30

FRASCATI (020-6266866(dag)/ 6235723 (avond) ZAAL I: To crush time (Les Ballets C. de la B.) vr za 20u30 V.O.O.D.O. (Made In Da Shade) di wo 20u30 ZAALII: Sex & interieurs/Eerlijk en orgie... (L&O Amsterdam) vr za 19u 22u ZAAL III: Global life (Mechtild Prins) di wo 21u

GASTHUIS WERKPLAATS & THEATER (020-6168942) Mensch, durf te leven! (Kas & de Wolf en Marien Jongewaard) vr za 21u

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Crème passionnel (Crème Fraîche) vr za 20u15 Acda & De Munnik di t/m do 20u15

MUIDERPOORTTHEATER (020-6925421) The Magpie Music Dance Company en Gasten za zo 20u30 Overkill (Het Syndicaat) do 20u30

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Nederlands Dans Theater I vr za 20u15

NIEUWE DE LA MAR THEATER (020-6233462) Erik Brey di t/m do 20u15

PLEINTHEATER (020-665456) Leve de koningin...en de meisjes van Verkade (Dorine van der Klei) vr za 20u30 Wat zeg je dat mooi (Hop en Kaar) do 20u30

TROPENINSTITUUT KLEINE ZAAL (020-5688500) Ragini Indira Kafiluddi zo 16u

STADSSCHOUWBURG (020-6242311) GROTE ZAAL: Zinsbegoocheling (Toneelgroep Amsterdam) di wo 20u15 STUDIO COURAGE: Bezonken rood (Courage) vr za di t/m do 20u15

HET VEEM THEATER (020-6260112) Vervallen oever/Medeamateriaal/Landschap met Argonauten (Annemarie Prins, Gustav Borreman) vr t/m zo 21u Eeuwige lente (Annelies Herfst en Roy Peters) wo do 21u

ARNHEMTHEATER HET HOF (026-3514436) Geen Hamlet do 20u

SCHOUWBURG (026-4437343) GROTE ZAAL: Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) vr za 20u15 KLEINE ZAAL: Een wondermiddel (Marcel Verreck) vr 20u30 De gladiolen (Ubbergen) za 20u30 Rotjoch (Toneelschuur Produkties) di 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) wo 20u30 Undesirable elements (Dave Schwab & Ping Chong) do 20u30

BREDACHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Scapino Ballet Rotterdam vr 20u30 Ola Mafaalani (Mama Courage) do 20u30 VENCO ZAAL: Ruwe pit (Theo Maassen) vr 20u Heerlijk duurt het langst do 20u

DEN BOSCHTHEATER AAN DE PARADE (073-6125125) Bonje op Zuid (Echt Bosch Tejater) vr za ma 20u zo 14u30

THEATER BIS (073-6131363) Rotjoch (Toneelschuur Produkties) za 21u

DEN HAAGVSB CIRCUSTHEATER (070-3511242) Miss Saigon vr t/m zo di t/m do 20u zo ook 14u

DILIGENTIA (070-3651851) Jagadamba (Lenette van Dongen) vr za 20u15

KORZO (070-3653737) Samo (Blok & Steel) za 20u30

LITERAIR THEATER BRANOUL (070-3657285) Vermoorde onschuld (Carola Arons) vr za do 20u30

LUCENT DANSTHEATER (070-3604930) NDT III - Kylián, Van Manen, Vos en Clarke vr za 20u15 zo 15u30 Scapino Ballet Rotterdam di 20u15 The journey (The Sikulu Company) wo 20u15

THEATER PEPIJN (070-3460354) Klein blond leed (Hetty Feteris) vr za 20u30 Waarom Rudy waarom? (Walter Baele) wo 20u30

THEATER A.H. SPUI (070-3465272) Scènes uit een huwelijk (Het Nationale Toneel) di t/m do 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) vr 20u30 Wat nou?! (PJ Partners) di 20u30

DORDRECHTSCHOUWBURG KUNSTMIN (078-6136464) Vinger in de pap (De Ploeg) vr 20u15 Rotjoch (Toneelschuurproducties) vr 20u30 Komosha (Speeltheater Gent) za 22u

EINDHOVENPLAZA FUTURA (040-2946840) De moed (Mug Met de Gouden Tand) za 20u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) Voor ons hoeft het niet (Bert Visscher) vr za 20u15 Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) di wo 20u15 Onbekend terrein (De Berini's) do 20u15

GLOBETHEATER: De Spaanse hoer (Toneelgroep 't Hool) vr za 20u30 Pumpkin ('t Muztheater) do 20u30

GOUDASCHOUWBURG (0182-513750) GROTE ZAAL: Onbekend terrein (De Berini's) za zo 20u De waker, de slaper en de dromer (Youp van 't Hek) ma t/m do 20u KLEINE ZAAL: De drie mannen van Ypsilanti (De Stichting/Hollandia) di 20u30 Changez! (Plien & Bianca) wo 20u30

GRONINGENGRAND THEATRE (050-3140550) Stanza del Labrosso e La porta e il vestibulo (Raz) wo do 20u30

HET KRUITHUIS (050-3125444) Dodendans 1 & 2 (Theater van het Oosten) vr za 20u30 Juichen (Eric Koller) di 20u30 Frenesi (Helena Lizari) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (050-3125645/46) Bérénice (De Tijd) zo 20u15

HAARLEMSTADSSCHOUWBURG (023-5121212) Sassafras (Jos Brink, Mary Michon e.a.) za zo 20u15 Sixpack (Purper) di wo 20u15 Rijk en Maarten (Rijk de Gooyer en Maarten Spanjer) do 20u15

TONEELSCHUUR (023-5312439) Gaaphonger (De Kift) vr za 20u30 My dinner with André (Stan/Cie. De Koe) vr za 20u30 Dodendans 1 & 2 (Theater van het Oosten) di wo 20u30 O.J. Othello (Theater Cosmic) do 20u30

HILVERSUMSCHOUWBURG GOOILAND (035-6292526) Karin Bloemen do 20u

LEEUWARDENSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) FIB ZAAL: The familiar stranger (Galili Dance) za 20u30 AEGON ZAAL: Romeo en Julia (Het Zuidelijk Toneel) ma 20u15

LEIDENLAKTHEATER (071-5124890) Samo (Blok & Steel) vr 20u30 Ochtendkroniek (De Federatie) za 20u30

MAASTRICHTTHEATER A.H. VRIJTHOF (043-3505555) Nondezju ('t Mestreechs Volleks Tejater) vr t/m zo 20u15 Onbekend terrein (De Berini's) wo 20u15 Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) do 20u15

THEATER HET VERVOLG (043-3505555) Cocu Magnifique (Het Vervolg) vr za di wo 20u30

NIJMEGEN042 (024-3222045) De moed (Mug Met de Gouden Tand) vr 20u30 Nat. Studenten Theaterconcours: Stichting Lens - Vanja (Stichting Lens) wo 20u30 Nachtslang (Doppio) do 20u30

STEIGERTHEATER (024-3606346) Marcel Boon za 20u30 KanonOren (Jaap Mulder) zo 20u30

ROTTERDAMAHOY' (010-4104204) Riverdance di t/m do 20u

BIBLIOTHEEKTHEATER (010-4338258) Hartepijn (Marga Zwirs) vr za 20u30 Nijinski dagboeken (Johannes Kemkens) do 20u30

LANTAREN/VENSTER (010-4361311) La Porte e il vestibolo, Stanza del lebbrosa (Raz/Hans Tuerlings) vr za 20u30

LUXOR THEATER (010-4138326/ 4141715) Sixpack (Purper) vr za 20u15 Annie, de musical (Nelly Frijda, Will van Selst e.a.) wo 15u 19u30 do 19u30

ROTTERDAMSE SCHOUWBURG (010-4118110) GROTE ZAAL: Scapino Ballet Rotterdam do 20u15 KLEINE ZAAL: Global life (Fact) vr 20u30 De Rotterdamse Dansgroep do 20u30

THEATER ZUIDPLEIN (010-4815844) GROTE ZAAL: Acda & De Munnik za 20u15 KLEINE ZAAL: Mijn leven als boom (Pieter Tiddens) vr za 20u30 Juichen (Eric Koller) do 20u30

UTRECHTRASA (030-2316040) Afgeprijsd (Jongerentheatergroepbox) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (030-2302023) BLAUWE ZAAL: De wachtkamer (Attila Bellus, Victor Bottenbley e.a.) do 20u30 DOUWE EGBERTS ZAAL: Annie, de musical (Nelly Frijda, Will Van Selst e.a.) vr 19u30 za 15u 19u30 zo 13u17u Nederlands Dans Theater I - Ek, Kylián en Lightfoot di 20u Brigitte Kaandorp wo do 20uHUIS A/D WERF (030-2315355) Ach deken! Deken ach! Mijn waarde Wolff! (Hollandia) vr za 20u30

WERFTHEATER (030-2315440) Plek zat (Kees Torn) vr za 20u30

ZWOLLESCHOUWBURG ODEON (038-4218500) DOMMERHOLTZAAL: De nieuw tijd (Het Oranjehotel) di 20u