Muziek

nALKMAARnDE VEST (072-5127344) Four Ladies of Swing za 20u15 Bert van den Brink zo 14u30

AMSTERDAMnBEURS VAN BERLAGE (020-6270466) AGA ZAAL: Paul van Kemenade Kwartet zo 15u YAKULT ZAAL: Nederlands Kamerkoor olv Stephen Layton za 20u15

BIMHUIS (020-6231361) Yuri Honing & Mischa Mengelberg vr 21u The Necks za 21u Louis Sclavis & Harry Sparnaay zo 21u

CONCERTGEBOUW (020-6718345) GROTE ZAAL: Het Brabants Orkest olv Marc Soustrot mmv Hélène Grimaud vr 20u15 Freiburger Barockorchester olv Gottfried von der Goltz za 15u Koor van de Kirov Opera olv Valery Borissov za 20u15 Anima Eterna mmv Jos van Immerseel (fortepiano) zo 11u Vrije Scholenlustrumorkest zo 17u30 Ahmad Jamal Trio/Abbey Lincoln Quartet ma 20u15 I Fiamminghi olv Rudolf Werthen di 20u15 Les Musiciens du Louvre - Grenoble/Choeur des Musiciens du Louvre olv Marc Minkowski mmv Valéry Gabail (sopraan) wo 20u15 Operaconcert door de Amerikaanse sopraan Gail Gilmore begeleid door het Staatsorchester Frankfurt do 20u15

KLEINE ZAAL: Bartók Kwartet vr 20u15 L'Chayim wo 12u30 Ronald van Spaendonck (klarinet) Alexandre Tharaud (piano) wo 20u15

CARRÉ (020-6225225) Marco Borsato ma di 20u Dulce Pontes wo 20u

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Ouwe Hans Vandenburg zo 20u15 Girls Wanna Have Fun ma 20u15

MELKWEG (020-6241777) NoMeansNo / Dackelblut za 21u30 Krust & MC Dynamite (Reprazent) zo 22u 22.Pistepirkko / Ford's Imaginary Inferno wo 21u Cake + support wo 21u30 Cheb Mami / Kardelen / Yakki Famirie do 20u30 Zion Train do 22u

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Götterdämmerung (De Nederlandse Opera) zo 13u30 wo 17u30 Il Ritorno D'Ulisse in Patria (De Nederlandse Opera) do 20u

NIEUWE DE LA MAR THEATER (020-6233462) Four Ladies of Swing: Marjorie Barnes, Dee Daniels, Adrienne West en Elaine Delmar zo 20u15

OUDE KERK (036-5224856) Koor Nieuwe Muziek olv Huub Kerstens vr 16u

PARADISO (020-6264521) The Alkoholiks vr 23u30 Cuby & The Blizzards za 21u Belle and Sebastian di 22u Emma Peel wo 22u Proms: Nederlands Blazers Ensemble do 20u30

STADSSCHOUWBURG (020-6242311) GROTE ZAAL: Das Land Des Lächelns (Hoofdstad Operette) vr za 20u15 zo 14u

DE IJSBREKER (020-6681805) RosA EnSemble vr za 20u30

TROPENINSTITUUT KLEINE ZAAL (020-5688500) Guadalupe Urbina za 20u30 Batak do 20u30

WESTERKERK (020-6247766) Leo van Doeselaar (orgel) vr 20u15

APELDOORNnGIGANT (055-5216346) Campanella Gitaarkwartet zo 15u

ORPHEUS (055-5211899) RABOBANK ZAAL: Lucia Di Lammermoor (Staatsopera Rousse) vr 20u

PALEIS HET LOO (055-5772448) Belcanto Strings Strijktrio zo 13u30

ARNHEMnMUSIS SACRUM (026-3510147) Miguel Boelens Quartet zo 16u Nello Mirando & The Gipsy Boys do 20u15

BREDAnCHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Het Brabants Orkest za 20u30 ABN AMRO ZAAL: Zang- en Muziekvereniging d'Accord za 20u30 VENCO ZAAL: Vieja Trova Santiguera za 20u Wiener Sängerknaben zo 20u Slagerij van Kampen wo 20u

DEN HAAGnDR. ANTON PHILIPSZAAL (070-3609810) The Beau Hunks vr 20u15 Schönberg Ensemble za 20u15

DILIGENTIA (070-3651851) Lena Rothstein & S.P.H.A.R.D.I.M. zo 20u15

LUCENT DANSTHEATER (070-3604930) Circle Percussion do 20u15

NEDERLANDS CONGRESGEBOUW (070-3548000) Marco Borsato do 20u15

PAARD (030-3601838) R.L. Burnside vr 21u30

REGENTENKAMER (070-3888436) Arck van Rooyen (trompet/bügel), Wolfert Brederode (piano), Erik Ineke (drums), Gulli Gudmundson (contrabas) zo 20u

DORDRECHTnJAZZPODIUM DJS (078-6140815) Fred & The Healers vr 22u Ben Sluijs Quartet za 22u

EINDHOVENnMUZIEKCENTRUM FRITS PHILIPS (040-2655600) NN ZAAL: Het Brabants Orkest olv Marc Soustrot zo 14u15 Vieja Trova Santiguera ma 20u15 The Dubliners wo 20u15 VSB ZAAL: Mabel Gonzales do 12u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) Golden Earring ma 20u15

GRONINGENnDE OOSTERPOORT (050-3131044) GROTE ZAAL: Nieuw Sinfonietta mmv Ronald Brautigam (piano) za 20u15 K's Choice ma 20u30 Slagerij van Kampen di 20u15 Eels + Lisa Germano wo 20u30 Dulce Pontes do 20u15 KLEINE ZAAL: Daau di 20u30 Camerata String Quartet wo 20u15 Diepe Wildernis (August Willemsen e.a.) do 20u15

STADSSCHOUWBURG (050-3125645/46) Rodelinda (Onafhankelijk Toneel) di 20u15

HAARLEMnCONCERTGEBOUW (023-5121212) Four Ladies Of Swing vr 20u15 Noordhollands Philharmonisch Orkest olv Fabrice Bollon zo 14u30 Rene Froger di 20u15

PATRONAAT (023-5326010) Girls Wanna Have Fun vr 20u30 The Supertroupers za 22u

LEEUWARDENnSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) Boudewijn de Groot za 20u15

LEIDENnCULTUREEL CENTRUM DE X (071-5123568) Ensemble Benda en Ensemble Kelingdou za 21u

LVC (071-514 6449) Seesaw vr 23u30

MAASTRICHTnTHEATER A.H. VRIJTHOF (043-3505555) Don Giovanni (De Nationale Reisopera) di 19u30

NIJMEGENn042 (024-3222045) !Salsa Aqui! za 23u Toïs zo 20u30

ROTTERDAMnDE DOELEN (010-2171717) GROTE ZAAL: Koor van de Kirov Opera olv Valery Borissov vr 12u45 Orkest van de Kirov Opera olv Valery Borissov vr 20u15 Willeke Alberti zo 11u The Dubliners di 20u15 La Traviata (Koor van de Deutsche Oper am Rhein/Düsseldorfer Sinfoniker olv Zoltán Peskó) do 20u15 JURRIAANSE ZAAL: Ensemble Benda & Ensemble Kelingdou vr 20u15 Schönberg Ensemble olv Reinbert de Leeuw zo 20u15

DIZZY (010-4773014) Earwax Saxophone Band di 22u

LAURENSKERK (010-4130900) Konrad Voppel za 15u

NIGHTTOWN (010-4363534) K's Choice di 21u

ROTOWN (010-4362669) 22 Pistepirkko di 22u

ROTTERDAMSE SCHOUWBURG (010-4118110) GROTE ZAAL: Manon Lescaut (Nationale Reisopera) ma 20u15

THEATER ZUIDPLEIN (010-4815844) GROTE ZAAL: Richard Galliano do 20u15

TILBURGnNOORDERLIGT (013-54322220) Impotent Sea Snakes vr21u The Lab za 22u Moonspell zo 19u

PARADOX (013-5432266) The Necks vr 21u Got A Match di 22u

UTRECHTnRASA (030-2316040) Azucaraba za 21u30

NATIONAAL MUSEUM VAN SPEELKLOK TOT PIEREMENT (030-2312789) Pianolaconcert t.g.v. afsluiting jubileumtentoonstelling 'Zingende Klokken van de Lage Landen' zo 11u

VREDENBURG (030-2314544) GROTE ZAAL: Radio Symfonie Orkest olv Edo de Waart vr 20u15 Radio Symfonie Orkest olv Eri Klas za 20u15 Nieuw Sinfonietta Amsterdam zo 19u30 The Dubliners ma 20u15 Les Musiciens du Louvre - Grenoble di 20u15 K's Choice wo 20u15 Vieja Trova de Santiguera do 20u15 KLEINE ZAAL: Toïs do 21u

ZWOLLEnJ.C. HEDON (038-4231966/ 423) Blof vr 22u Pallas za 21u Anathema do 21u

SCHOUWBURG ODEON (038-4218500) NIEUWE BUITENSOCIETEIT: Orkest van het Oosten olv Jaap van Zweden do 20u