Theater

ALKMAARPROVADJA (072-5110136) De moed (Mug Met de Gouden Tand) za 20u30

DE VEST (072-5127344) De drie mannen van Ypsilanti (Theatergroep Hollandia) di 20u15

AMERSFOORTDE LIEVE VROUW (033-4618865) De moed (Mug Met De Gouden Tand) vr 20u30 Alleen in mijn gedichten kan ik wonen (De Gebroeders Flint) za 20u30

BELLEVUE (020-6247248) GROTE ZAAL: De koopman van Venetië (Flex Theater/St. Wereld Premières) vr za 20u30 Antigone (Teneeter) di wo 20u30 Klavier live (Rogie & Company) do 20u30 KLEINE ZAAL: Changez! (Plien & Bianca) vr za di t/m do 20u30 PALONI ZAAL: Lens (Kim van Kooten) do 12u30

BRAKKE GROND (020-6266866) RODE ZAAL: De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) vr 20u30 I remember blue (Trajano & Ulhoa) wo do 20u30 STUDIO ZAAL: Verhandeling over de schoonheid (Gusta Geleijnse) ma t/m do 20u30

CARRÉ (020-6225225) Anatevka (Henk Poort, Bea Meulman e.a.) vr za di wo 20u zo 14u

DE ENGELENBAK (020-6266866(dag)/ 6263644 (avond) Vertel Medea, vertel (Theatergroep De Golf/Schinnen) vr za 20u30 zo 14u30 Wat is er mis met Hans de Bruin? (Theatergroep Adnum/Amsterdam) do 20u30

FELIX MERITIS CONCERTZAAL: Teerr & feer (Teo Joling) vr t/m ma do 20u30

FRASCATI (020-6266866(dag)/ 6235723 (avond) ZAAL I: The real world (Space) vr za 20u30 ZAAL II: Sex en interieurs/Eerlijk en orgie/Tegenmaat (Anneke Bonnema, Hans Peter Dahl) di t/m do 19u 22u

FIJNHOUTTHEATER (020-6853755) Gehoord, gezien & meegemaakt (Leerlingen Erasmiaans Gymnasium) za 21u zo 15u

GASTHUIS WERKPLAATS & THEATER (020-6168942) Leem (Jobst Schnibbe) vr za 21u zo 15u Mensch, durf te leven! (Kas & de Wolf) di t/m do 21u

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Fanfare! (Thomas van Luyn) vr za 20u15 Vinger in de pap (De Ploeg) ma 20u15 Crème passionnel (Crème Fraîche) di t/m do 20u15

MUIDERPOORTTHEATER (020-6681313) P.S. I love you (No Sudden Movement) vr t/m zo 20u30 Blomplek (George Khumalo en Moeketsi Koena) do 20u30

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Slow, heavy and blue (Het Nationale Ballet) vr za 20u15

PLEINTHEATER (020-665456) Masterclass internationale dans... (G. v.d. Kroon) vr za 20u30 Sandwich (Joris Leytens en Yahya Gaier) zo 20u30 De kraai en de nachtegaal (Klara Staals) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (020-6242311) GROTE ZAAL: Masterclass (Toneelgroep Amsterdam) vr za 20u15

HET VEEM THEATER (020-6260112) Vervallen oever/Medeamateriaal/Landschap met Argonauten vr t/m zo wo do 21u

APELDOORNGIGANT (055-5216346) Emio Greco do 20u30

SCHOUWBURG (026-4437343) GROTE ZAAL: Eironos (Fondation Jean Pierre Perreault) vr 20u15 Sixpack (Purper) za 20u15 De nacht, de moeder van de dag (De Appel) di 20u15 Nederlands Dans Theater I - Kylián, Lightfoot, Ek do 20u15 KLEINE ZAAL: String (Paul Clark) za 20u30 Intiem (Mezzo Macho) wo do 20u30

BREDACHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: Split (Mini & Maxi) wo 20u30 ABN AMRO ZAAL: Dodendans 1 & 2 (Theater van het Oosten) do 20u30

DEN BOSCHTHEATER AAN DE PARADE (073-6125125) Nederlands Dans Theater I di 20u15 Fanfare! (Thomas van Luyn) wo 20u30 The Holy Body Tattoo do 20u30

THEATER BIS (073-6131363) Stanza del lebbroso/La porte e il vestibolo (Raz) vr 21u Kingcorn (Hollandia) do 21u

DEN HAAGAPPELTHEATER (070-3502200) De nacht, de moeder van de dag (De Appel) vr za 20u15 Ionesco/Jalta (De Appel) vr za 20u15

VSB CIRCUSTHEATER (070-3511242) Miss Saigon vr t/m zo di t/m do 20u zo ook 14u

DILIGENTIA (070-3651851) Lebbis of Jansen vr 20u15 Overdrijf (Lebbis en Jansen) za 20u15 Haagsche Kringen zo 20u30 Jagadamba (Lenette van Dongen) di t/m do 20u15

LITERAIR THEATER BRANOUL (070-3657285) Vermoorde onschuld (Carola Arons) vr za do 20u30

LETTERKUNDIG MUSEUM (070-3339666) AULA: Alleen in mijn gedichten kan ik wonen (De Gebroeders Flint) zo 14u

LUCENT DANSTHEATER (070-3604930) NDT III - Kylián, Van Manen, Vos en Clarke vr za 20u15 Het Nationale Ballet - Carlson, Humphrey en Tharp wo 20u15

THEATER PEPIJN (070-3460354) Scheve bomen (Vincent Bijlo) vr za 20u30 Groninger Studenten Cabaret Festival wo do 20u30

THEATER A.H. SPUI (070-3465272) Scènes uit een huwelijk (Will van Kralingen & Edwin de Vries) vr za di t/m do 20u30 Apollien, een toneelstuk (Theater 90 & Jeugdtheaterschool Rabarber) vr za 20u30

DORDRECHTSCHOUWBURG KUNSTMIN (078-6136464) 7 for a secret never to be told (Wim Vandekeybus) vr 20u15 Crème passionel (Crème Fraîche) za 20u30 Karin Bloemen do 20u15

EINDHOVENPLAZA FUTURA (040-2946840) La porte e il vestibolo, stanza del lebbrozo (Raz) za 20u30 Eten/Vrouw alleen (Literair Toneel) di 20u30 Rotjoch (Toneelschuurprodukties) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) Klavier live (Piet Rogie & Company) wo 20u15 Voor ons hoeft het niet (Bert Visscher) do 20u15

GOUDASCHOUWBURG (0182-513750) GROTE ZAAL: Annie, de musical vr za 19u30 zo 13u Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) di wo 20u KLEINE ZAAL: Bérénice (De Tijd) za 20u30 Sop (Sanne Wallis de Vries) wo do 20u30

GRONINGENHET KRUITHUIS (050-3125444) De gladiolen (Ubbergen) vr 20u30 I remember blue (Claudia Trajano & Sergio Ulhoa) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (050-3125645/46) Vinger in de pap (De Ploeg) vr 20u15 Kathleen (Scapino Rotterdam) za 20u15 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) za zo 20u15 Kalm aan en rap een beetje (Herman Finkers) di t/m do 20u15

HAARLEMCONCERTGEBOUW (023-5121212) Wij Bram (Tom de Jong) ma 20u15

TONEELSCHUUR (023-5312439) BENEDENZAAL: Ach deken! deken ach! mijn waarde wolff! (Theatergroep Hollandia) vr za 20u30 Wanted (Audrey Helwes & Wouter Steenbergen) vr za 20u30 Alleen in mijn gedichten kan ik wonen (De Gebroeders Flint) di 20u30 De nieuwe tijd (Het Oranjehotel) wo do 20u30

LEEUWARDENSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) FIB ZAAL: 'n Meeuw vr za 20u30 zo 15u

LEIDENLAKTHEATER (071-5124890) Samo (Blok & Steel) do 20u30

MAASTRICHTTHEATER A.H. VRIJTHOF (043-3505555) Nondezju (Mestreechs Volleks Tejater) za ma wo do 20u15 Ruwe pit (Theo Maassen) di 20u15

TONEELACADEMIE (043-3505555) Kingcorn (Theater Hollandia) di wo 20u30

NIJMEGEN042 (024-3222045) De schijnheiligen (Theater Adhoc) vr za 20u30 zo 13u30 Wanted (Audrey Helwes en Wouter Steenbergen) do 20u30

STADSSCHOUWBURG (024-3221100) Don Quichot, de man van La Mancha (Stichting Mirakel) za zo 20u zo ook 14u30 Karin Bloemen di 20u Hair (Broadway Musical Company New York) wo do 20u

STEIGERTHEATER (024-3606346) Water bij de vis (De Dulle Roeckers) vr 20u30 Amok (Schudden Voor Gebruik) za 20u30 Visite (Theo van den Oever) zo 20u30 Hemelse mother! (Mylène d'Anjou) do 20u30

ROTTERDAMLANTAREN/VENSTER (010-4361311) La porte e il vestibolo, Stanza del lebbrosa (Raz/Hans Tuerlings) do 20u30

LUXOR THEATER (010-4138326/ 4141715) Sixpack (Purper) di t/m do 20u15

MUSEUM BOIJMANS VAN BEUNINGEN (010-4419400) No beauty for me there where human life is rare (Needcompany) vr 21u za 15u 21u zo 15u

PAKHUIS ST. JOB II - MÜLLERPIER: (010-4118110) Westkaai (Fact) vr t/m zo 20u15

ROTTERDAMSE SCHOUWBURG (010-4118110) KLEINE ZAAL: Stad in de schuur (Mechtild Prins, Herman Helle, Pauline Kalker) vr za 20u30 zo 15u Global life (Fact) di wo 20u30

THEATER ZUIDPLEIN (010-4815844) GROTE ZAAL: Pippi Langkous vr 19u za 14u 19u zo 14u 17u30 KLEINE ZAAL: Lebbis en Jansen wo do 20u30

UTRECHTSTADSSCHOUWBURG (030-2302023) DOUWE EGBERTS ZAAL: Wilhelmina: Je maintiendrai (Anne-Wil Blankers e.a.) vr t/m zo 20u Carlson, Humphrey en Tharp (Het Nationale Ballet) ma 20u Annie (Will van Selst, Nelly Frijda e.a.) wo 15u 19u30 do 19u30

HUIS A/D WERF (030-2315355) Grab it, grip it (Nadine Lavern) vr 20u30 Kingcorn, of: zogezegd en alles (Hollandia) za 20u30

WERFTHEATER (030-2315440) Kip zonder kop (Onno Innemee) vr za 20u30

ZWOLLESCHOUWBURG ODEON (038-4218500) SCHOUWBURGZAAL: Vinger in de pap (De Ploeg) do 20u