Muziek

ALKMAARDE VEST (072-5127344) Acda & De Munnik vr 20u15 Naum Grubert (piano) di 20u15

BIMHUIS (020-6231361) Gijs Hendriks Kwintet vr 21u Coalizion za 21u Trio Töykeät do 21u

CONCERTGEBOUW (020-6718345) GROTE ZAAL: Radio Filharmonisch Orkest olv Edo de Waart vr 20u15 Raphael Ensemble za 15u Radio Kamerorkest olv Ton Koopman zo 11u The Royal Opera, Covent Garden olv Bernard Haitink zo 16u Gilbert Bécaud di 20u15 Asko Ensemble wo 17u Asko Ensemble wo 20u15 Koor en Orkest van de Kirov Opera do 20u15 KLEINE ZAAL: Jessie De Bellis vr 20u15 Nieuw Sinfonietta Amsterdam olv Peter Oundjian za 20u15 Muldrow Trio wo 12u30

JOODS HISTORISCH MUSEUM (020-6269945) Kamil Abbas & Gülendem Abbas zo 14u30

DE KLEINE KOMEDIE (020-6240534) Lena Rothstein & Ensemble zo 20u15

MELKWEG (020-6241777) Sabotage Jungle Soldiers vr 23u Reggae Bash '98: Heptones/The Ethiopians/Eric 'Cherry Oh Baby' Donaldson/Johnny Kool/Robbie Forbes/Dan Flash + Ruption Kru ma 21u30 The Specials wo 21u30 Me First And The Gimmes feat. Fat Mike/Undeclinable Ambuscade do 21u30

MUZIEKTHEATER (020-6255455) Götterdämmerung (De Nederlandse Opera) wo 17u30

NIEUWE DE LA MAR THEATER (020-6233462) Het Raymond Scott Bigband Project ma 20u15

PARADISO (020-6264521) BR5-49 vr 22u Eve 6 vr 21u30 Dar Williams di 21u The Berget Lewis Gospel Train di 21u30 Vieja Trova Santiguera wo 21u Semisonic do 21u Raggende Manne do 22u

STADSSCHOUWBURG (020-6242311) GROTE ZAAL: Don Giovanni (Nationale Reisopera) wo do 19u30

DE IJSBREKER (020-6681805) Harry Sparnaay, Frank van Kooten, Harrie Starreveld, Annelie de Man, Monique Copper, Polo de Haas & Roderick de Man za 20u30

TROPENINSTITUUT KLEINE ZAAL (020-5688500) Benda & Kelingdou vr 20u30

APELDOORNGIGANT: (055-5216346) Nuff Said & Peter Pan za 22u

ARNHEMMUSIS SACRUM (026-3510147) Het Gelders Orkest vr 20u15 zo 14u15 Wiener Sängerknaben zo 20u15 Het Nederlands Kamerkoor di 20u15 Derek Lee Ragin wo 20u15

BREDACHASSÉ THEATER (076-5303132) VSB ZAAL: The Rosenberg Trio do 20u30 VENCO ZAAL: Die Entführung aus dem Serail (Opera Zuid) do 20u

PARA (076-5218676) I Against I + Of No Avail vr 20u30

DEN HAAGDR. ANTON PHILIPSZAAL (070-3609810) Residentie Orkest olv George Pehlivanian vr 20u15 Herman Krebbers en Theo Olof za 20u15

DILIGENTIA (070-3651851) Leo Aalders zo 14u30

NEDERLANDS CONGRESGEBOUW (070-3548000) Victoria und Ihr Husar (Residentie Operette Odes) za 20u zo 14u

PAARD (030-3601838) Jano4, Cranium Stir, Acrid & Blo Torch za 20u

EINDHOVENEFFENAAR (040-2448861) No Means No & Clutch do 20u30

MUZIEKCENTRUM FRITS PHILIPS (040-2655600) NN ZAAL: Het Brabants Orkest vr 20u15 De Toonkunst ontmoet Het Rosenberg Trio za 20u15 René Froger ma 20u15 Het Brabants Orkest olv Marc Soustrot do 20u15 VSB ZAAL: The Watchman di 20u15

STADSSCHOUWBURG (040-2111122) Die Entführung aus dem Serail (Opera Zuid) di 20u15

GOUDASCHOUWBURG (0182-513750) GROTE ZAAL: Vieja Trova Santiaguera ma 20u

GRONINGENDE OOSTERPOORT (050-3131044) GROTE ZAAL: Noord Nederlands Orkest olv Viktor Liberman vr 20u15 KLEINE ZAAL: U-Roy & The Winward Road Band vr 20u30 Musafir wo 20u15 MARTINIHAL: Frans Bauer vr za 20u

HAARLEMCONCERTGEBOUW (023-5121212) The Fabulous Lawrence Orchestra zo 20u15 Ronald Brautigam (piano) wo 20u15 Nederlands Kamerkoor olv Stephen Layton do 20u15

PATRONAAT (023-5326010) Manuel & Krang vr 21u Mainstrike/Beaver Fever/The X-Men/G.O.H. za 21u Barrelhouse do 21u30

LEEUWARDENSTADSSCHOUWBURG/DE HARMONIE (058-2330230) FIB ZAAL: Vieja Trova Santiguera do 20u30 AEGON ZAAL: Noord Nederlands Orkest za 20u15 LEIDENLVC (071-514 6449) Ganesha vr 23u30 Wipneus & Pim do 22u

MAASTRICHTTHEATER A.H. VRIJTHOF (043-3505555) Radio Symfonie Orkest olv Kenneth Montgomery vr 20u30

NIJMEGENDOORNROOSJE (024-3559887) Ando Drom zo 20u30 T-Nailed + Gail of God + Tremor do 20u30

O42 (024-3222045) Barrelhouse zo 20u30

DE VEREENIGING (024-3221100) Het Gelders Orkest olv Lawrence Renes za 20u15 Bartók Kwartet wo 20u15

ROTTERDAMAHOY' (010-4104204) Eros Ramazzotti ma t/m wo 20u

BIBLIOTHEEKTHEATER (010-4338258) Margie Bermejo za 20u30

DE DOELEN (010-2171717) GROTE ZAAL: Rotterdams Philharmonisch Orkest olv Valery Gergjev vr ma 20u15 'Je bent als een wilde orchidee' met o.a. Gerard Cox, Joke Bruijs zo 11u Paolo Giacometti (piano) Juliette Hurel (fluit) ma 12u45 Domestica Rotterdam olv Wim Steinmann di 12u45 Rotterdam Philharmonic Cello Society olv Marien van Staalen wo 12u45 Rotterdam Young Philharmonic olv Jurjen Hempel wo 20u15 Nieuw Nederlands Strijkkwartet do 12u45 JURRIAANSE ZAAL: Doelenensemble mmv Gerrie de Vries en Jannie Pranger (sopraan) vr 23u Vier strijkkwartetten uit het RPhO zo 14u15 Moscow Soloists olv Joeri Basjmet (altviool) zo 20u15 Maria Dingjan (viool), Rebecca Smit (cello) e.a. zo 23u Alexander Slobodjanik (piano) di 20u15 Doelenensemble olv Henk Guittart do 20u15 Alexander Toradze (piano) do 23u

LAURENSKERK (010-4130900) Opening Cantateseizoen olv Barend Schuurman zo 19u Marjan Deiman (harp) Peter Onnes (hobo) do 12u45

ROTOWN 9010-4362669) Crapjam za 22u

TILBURGNOORDERLIGT (013-54322220) 25 Ta Life + Backfire! + Right Direction vr 20u30 U-Roy & The Winward Road Band zo 21u30 Reggae Bash: The Ethiopians + Robbie Forbes + Dan Flash & Ruption Kru + The Heptones + Eric Donaldson di 20u30 BR5-49 wo 20u30

PARADOX (013-5432266) Christoph Schweizer Quartet vr 21u

UTRECHTRASA (030-2316040) Ando Drom vr 20u30 Bardo State Orchestra & Tibetaanse Boeddhistische Monniken za 20u30

TIVOLI (030-2313499) Cosmic Psychos & Onyas do 20u30

VREDENBURG (030-2314544) GROTE ZAAL: Radio Kamerorkest olv Ton Koopman za 20u15 Utrechts Operakoor Randstedelijke Begeleidings Orkest di 19u30 Brian May wo 20u15 Asko Ensemble do 20u15 KLEINE ZAAL: Grachtensmart Festival za 13u Arthur Adams & Band do 19u30

ZWOLLEJ.C. HEDON (038-4231966/ 423) Herman Brood & His Wild Romance vr 22u

SCHOUWBURG ODEON (038-4218500) NIEUWE BUITENSOCIETEIT: Orkest van het Oosten olv Jaap van Zweden za 14u30