Programma eredivisie

19/20/21 augustus: Ajax-Vitesse, FC Twente-Fortuna Sittard (19/8), Roda JC-FC Utrecht, Sparta-De Graafschap, Willem II-NEC, PSV-RKC Waalwijk, Heerenveen-NAC, FC Groningen-Volendam (20/8), MVV-Feyenoord (21/8).

22/23/24 augustus: Fortuna Sittard-Ajax (22/8), NEC-Heerenveen, De Graafschap-Willem II (23/8), NAC-PSV, Volendam-FC Twente, RKC Waalwijk-FC Groningen, FC Utrecht-MVV, Vitesse-Roda JC, Feyenoord-Sparta (24/8).

30/31 augustus: Heerenveen-MVV, NAC-NEC, Roda JC-FC Groningen, PSV-Willem II, Fortuna Sittard-RKC Waalwijk (30/8), Feyenoord-De Graafschap, FC Utrecht-Ajax, FC Twente-Sparta (31/8), Volendam-Vitesse (2/9).

8/9/10/11 september: MVV-NAC (8/9), FC Groningen-NEC, FC Utrecht-FC Twente, Ajax-RKC Waalwijk, Roda JC-Volendam (9/9), Vitesse-Willem II, Sparta-Fortuna Sittard, PSV-De Graafschap (10/9), Heerenveen-Feyenoord (11/9).

12/13/14 september: Ajax-FC Groningen, MVV-Roda JC, NEC-FC Twente (12/9), Willem II-Fortuna Sittard, Sparta-Volendam, Vitesse-FC Utrecht (13/9), RKC Waalwijk-Heerenveen, Feyenoord-PSV, De Graafschap-NAC (14/9).

19/20/21 september: Fortuna Sittard-De Graafschap (19/9), PSV-Sparta, Willem II-Volendam (20/9), FC Twente-MVV, NEC-Ajax, RKC Waalwijk-FC Utrecht, Feyenoord-NAC, FC Groningen-Vitesse, Roda JC-Heerenveen (21/9).

23/24/25 september: PSV-Fortuna Sittard (23/9), Heerenveen-FC Twente, Feyenoord-Vitesse, Roda JC-NEC, Volendam-De Graafschap, Ajax-MVV, Willem II-RKC Waalwijk, NAC-FC Groningen (24/9), Sparta-FC Utrecht (25/9).

27/28 september: FC Twente-NAC, Fortuna Sittard-Vitesse, Heerenveen-Ajax, MVV-NEC, De Graafschap-RKC Waalwijk (27/9), Volendam-PSV, Sparta-Roda JC, FC Utrecht-Willem II, FC Groningen-Feyenoord (28/9).

3/4/5/7 oktober: MVV-Sparta (3/10), PSV-Heerenveen, NEC-Volendam (4/10), De Graafschap-FC Utrecht, FC Twente-FC Groningen, Willem II-Ajax, Vitesse-RKC Waalwijk (5/10), NAC-Roda JC (7/10).

14/15 oktober: Feyenoord-FC Twente, Volendam-Fortuna Sittard, FC Groningen-Willem II (14/10), Roda JC-PSV, Vitesse-Sparta, FC Utrecht-Heerenveen, Ajax-NAC, RKC Waalwijk-NEC, De Graafschap-MVV (15/10).

17/18/19 oktober: Fortuna Sittard-FC Groningen (17/10), Roda JC-Vitesse, Heerenveen-Sparta, NAC-RKC Waalwijk, FC Twente-De Graafschap (18/10), Volendam-Feyenoord, NEC-PSV (19/10).

24/25/26 oktober: De Graafschap-Heerenveen (24/10), PSV-MVV (25/10),FC Utrecht-NEC, Sparta-FC Groningen, Ajax-Feyenoord, RKC Waalwijk-Volendam, FC Twente-Roda JC, Willem II-NAC (26/10).

28/29/30 oktober: MVV-Willem II (28/10), NEC-De Graafschap, Feyenoord-Fortuna Sittard (29/10), Roda JC-Ajax (30/10).

31 oktober en 1/2 november: Heerenveen-PSV (31/10), Fortuna Sittard-NEC, FC Twente-Vitesse, NAC-De Graafschap (1/11), Volendam-FC Utrecht, Feyenoord-RKC Waalwijk (2/11).

8/9 november: Vitesse-Heerenveen, MVV-Volendam (8/11), Sparta-Ajax, PSV-NAC, RKC Waalwijk-Roda JC, Willem II-Feyenoord, FC Utrecht-FC Groningen (9/11).

12/13 november: Ajax-FC Twente, NEC-Roda JC, Heerenveen-Volendam (12/11), De Graafschap-Sparta (13/11).

15/16 november: Willem II-FC Twente, Fortuna Sittard-Heerenveen (15/11), Sparta-MVV, FC Groningen-PSV, RKC Waalwijk-NAC, De Graafschap-Feyenoord, NEC-Vitesse (16/11).

21/22/23 november: Roda JC-Willem II (21/11), PSV-FC Twente, Ajax-De Graafschap, MVV-RKC Waalwijk, NAC-Fortuna Sittard, Vitesse-FC Groningen (22/11), Feyenoord-FC Utrecht (23/11).

27 november: Vitesse-Fortuna Sittard, Heerenveen-FC Utrecht, Volendam-FC Groningen.

29/30 november: NAC-Willem II (29/11), Ajax-Fortuna Sittard, FC Utrecht-Roda JC, FC Groningen-MVV, Sparta-Feyenoord, FC Twente-Volendam, Vitesse-PSV, De Graafschap-NEC (30/11).

2/3/4 december: FC Groningen-Heerenveen (2/12), Fortuna Sittard-Volendam, FC Utrecht-Vitesse, MVV-Ajax, RKC Waalwijk-Sparta (3/12), NEC-Willem II (4/12).

6/7 december: Fortuna Sittard-FC Twente, Ajax-Roda JC, NAC-Sparta, Heerenveen-De Graafschap (6/12), NEC-Feyenoord, FC Utrecht-RKC Waalwijk, Willem II-PSV (7/12).

11/12/13/14 december: Roda JC-MVV (11/12), Sparta-Willem II (12/12), PSV-FC Utrecht (13/12), RKC Waalwijk-Fortuna Sittard, Vitesse-FC Twente, Volendam-Ajax, FC Groningen-NAC, Feyenoord-MVV (14/12).

19/20/21 december: Fortuna Sittard-Roda JC (19/12), MVV-FC Utrecht, NEC-Sparta, Heerenveen-Vitesse (20/12), Volendam-NAC, FC Twente-RKC Waalwijk, De Graafschap-FC Groningen, Ajax-PSV, Feyenoord-Willem II (21/12).

WINTERSTOP

5/6/7/8 februari: Fortuna Sittard-Sparta (5/2), MVV-FC Groningen (6/2), Willem II-Vitesse, NAC-Heerenveen (7/2), De Graafschap-PSV, FC Twente-NEC, RKC Waalwijk-Ajax, FC Utrecht-Feyenoord, Volendam-Roda JC (8/2).

13/14/15 februari: Fortuna Sittard-Willem II (13/2), NAC-MVV, Roda JC-RKC Waalwijk, NEC-FC Groningen (14/2), FC Twente-Feyenoord, De Graafschap-Vitesse, FC Utrecht-Volendam, Sparta-Heerenveen, PSV-Ajax (15/2).

18 februari: Fortuna Sittard-FC Utrecht, FC Groningen-De Graafschap

27/28 februari en 1 maart: RKC Waalwijk-Vitesse (27/2), Ajax-NEC, MVV-FC Twente, PSV-Roda JC, De Graafschap-Fortuna Sittard (28/2), Volendam-Willem II, FC Utrecht-NAC, Feyenoord-Heerenveen, FC Groningen-Sparta (1/3).

6/7/8 maart: Roda JC-Feyenoord (6/3), Vitesse-MVV, Heerenveen-NEC, Willem II-De Graafschap (7/3), FC Groningen-RKC Waalwijk, FC Twente-Ajax, Volendam-Sparta, FC Utrecht-PSV (8/3).

13/14/15 maart: Heerenveen-Willem II (13/3), NAC-FC Twente, Ajax-FC Volendam, Fortuna Sittard-MVV (14/3), Feyenoord-FC Groningen, RKC Waalwijk-PSV (15/3).

20/21/22 maart: Roda JC-Fortuna Sittard (20/3 of 21 of 22/3 als Roda nog in EC II zit), NEC-MVV, De Graafschap-Volendam, PSV-Vitesse (21/3), FC Groningen-FC Twente, NAC-Ajax, Sparta-RKC Waalwijk (22/3).

25/26 maart: Willem II-FC Groningen, MVV-De Graafschap, Heerenveen-Roda JC, Vitesse-NAC, Volendam-NEC, FC Utrecht-Sparta, RKC Waalwijk-FC Twente (25/3), Fortuna Sittard-Feyenoord (26/3).

28/29 maart: PSV-NEC, Sparta-Vitesse, Roda JC-NAC (28/3), Feyenoord-FC Volendam, RKC Waalwijk-De Graafschap, Willem II-FC Utrecht (29/3).

4/5 april: Sparta-NAC, MVV-Heerenveen (4/4), Volendam-RKC Waalwijk, Feyenoord-Ajax, FC Twente-FC Utrecht, FC Groningen-Roda JC, Vitesse-NEC (5/4).

7/8 april: MVV-PSV (7/4), FC Twente-Willem II, Heerenveen-FC Groningen, Ajax-Sparta, Vitesse-Volendam, FC Utrecht-Fortuna Sittard, De Graafschap-Roda JC, NEC-RKC Waalwijk (8/4).

11/12 april: NEC-Fortuna Sittard, Roda JC-FC Twente, Ajax-Heerenveen, Willem II-MVV, Vitesse-De Graafschap, NAC-FC Utrecht (11/4), Sparta-PSV, RKC Waalwijk-Feyenoord (12/4).

17/18/19 april: MVV-Fortuna Sittard (17/4), PSV-Volendam, Willem II-Heerenveen, Sparta-NEC (18/4), FC Groningen-Ajax, NAC-Feyenoord, FC Utrecht-De Graafschap (19/4).

22/23 april: NAC-Vitesse, Fortuna Sittard-PSV, Feyenoord-Roda JC, FC Twente-Heerenveen (22/4), Ajax-Willem II (23/4).

25/26 april: Roda JC-Sparta, Heerenveen-Fortuna Sittard, NEC-NAC (25/4), PSV-Feyenoord, De Graafschap-FC Twente, Vitesse-Ajax, FC Groningen-FC Utrecht, RKC Waalwijk-Willem II, Volendam-MVV (26/4).

3 mei: Fortuna Sittard-NAC, NEC-FC Utrecht, Willem II-Roda JC, Volendam-Heerenveen, RKC Waalwijk-MVV, Vitesse-Feyenoord, De Graafschap-Ajax, PSV-FC Groningen, Sparta-FC Twente.

10 mei: MVV-Vitesse, FC Twente-PSV, Roda JC-De Graafschap, Heerenveen-RKC Waalwijk, NAC-Volendam, Willem II-Sparta, Feyenoord-NEC, Ajax-FC Utrecht, FC Groningen-Fortuna Sittard.