UITMARKT IN AMSTERDAM

VRIJDAG 23 AUGUSTUS

Krasnapolsky, theaterzaal 'Bet naar de Olympiade' Nederlandse zwijgende film uit 1928. 21u30

Podium Nesplein Toneelgroep Amsterdam speelt 'Rouwkost', de volledige voorstelling 23u

Heinekenpodium Opening van de Uitmarkt met optredens van Youp van 't Hek, Jenny Arean, Marijke Boon, Lenette van Dongen, The Shooting Party en Willeke Alberti, onder begeleiding van het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker 20u30Surfmuziek uit de jaren '50 en '60 door de Amerikaanse gitarist Dick Dale 22u

ZATERDAG 24 AUGUSTUS

Akhnaton Accademia de Tango: Fabian Russo & Guittaras 16u30Lango (Afrikaanse merengue, Ghanese High-life, reggae) 21u30

Beurs van Berlage AGA ZAAL: 'De wonderbaarlijke genezing van prinses Doortjes nee-ziekte' door Amadeus Duck (klassieke muziek in theatrale vorm voor kinderen van 6-12 jaar) 12u30 13u30Het Aurelia Saxofoon Kwartet 17u30

YAKULT ZAAL: Hiyabi-Kai, Koto-muziek uit Japan 15uOrkest De Volharding 21uUvA Orkest J. Pzn. Sweelinck 23u15

Oude Kerk Stuffed Puppet Theatre 14u 16uBarokorkest Les Perruques d'Amsterdam 17u

Confettipodium De Kunstbende, met het Brandnetel Kwartet, muziek uit Rotterdam, en Cute Gangsters, dans uit Amsterdam 13u30

De Nieuwe Kerk Arthur Rosenfeld & Ana Teixidó 12u30, 15u30NDT2 20u30 22u30Djazzex 21u30

Heinekenpodium Het Folkloristisch Danstheater 12uHans de Booij 14uStichting Dansgroep Krisztina de Châtel 15uVooruitblik Rotterdam met optredens van oa Jules Deelder en The Amazing Stroopwafels 18uDe Nits met als gasten Freek de Jonge en het Finse schreeuwkoor Mieskuoro Huutajat 21u45The Scene 23u

Krasnapolsky, theaterzaal Lebbis en Jansen 14uJan Rot & Hans Breetveld 18uDe Vliegende Panters 23u

Muziektent Trio Hasjee, smartlappen uit Rotterdam 14u30Enge Buren, Nederlandstalige wereldmuziek 17u30 19u30Trio Bier met rock & roll en het Nederlandse levenslied 20u15 21u15

Podium Nesplein Moeder Courage 12u30Mug met de Gouden Tand 13uCJP Podiumprijs: Orkater met Mary Rogers 13u30Theater van het Oosten 15uToneelgroep Amsterdam Huisband (Mook'm) 15u30Brakke GrondRODE ZAAL: Teatro Munganga 13u, 15u30Karina Holla & Barbara Duijfjes 21uSTUDIOZAAL: 'Zwaarbewaakte treinen' van Het Krijt voor jongeren v.a. 12 jaar 12u, 14u, 16uFrascati ISuver Nuver 16u, 21u

De EngelenbakToneelgroep Amsterdam 17u 21u

Theater CosmicJongerentheater Nultwintig 12u, 13u'Lust' van Norman de Palm, over de complexe relatie tussen 2 zusters 20u

Barclay Artmosphere PodiumSt. Promosing (Masterclass Willy Scholten) 12u30, 19u30Cabaret van De Vliegende Panters 16u30Hans de Booij 17u30Raïland (Marokkaans/ Nederlandse groep) 23u30

CREA-theaterGérard Pillen met Bloem, mime voor peuters van 2/3 jaar 11u, 12uHet Balkon 20u, 21u

ToneelschuurLoveboat van 12u t/m 17u, ieder uur

RoxyCabaret van Mumtaz Jafri 15uWhite House 19uBeeswamp 20u

ZONDAG 25 AUGUSTUS

Renaissance KoepelzaalBarokorkest Les Perruques d'Amsterdam 13uAmsterdams Gitaartrio 14u

AkhnatonBreakdance Puksta 14uPunchunga, salsaband o.l.v. Leslie Lopez 19u30

Beurs van BerlageAGA ZAAL: Leo Smit St.: Marjanne Kweksilber, Eleonore Pameijer & Frans van Ruth 14u30Greetje Kauffeld Trio 19u30YAKULT ZAAL: Hiyabi-Kai, Koto muziek uit Japan 15uSchubert Masterclass voor professionele zang/piano-duo's o.l.v. Robert Holl en Rudolf Jansen. Met Simone Veder, Pierre Mak & David Bollen 16u

Oude KerkDarshan Kumari & Irshad Hussain Khan 13uSt. Promosing (Masterclass Willy Scholten) 16u

ConfettipodiumJeugdtheater Hofplein met 'Sneeuwwitje', een sprookje bewerkt door Jules Deelder 12u30Huis aan de Amstel 15u30Feestmuziek van de Brabantse groep Max Tax y sus Banditos 22u30

De Nieuwe KerkDansers Studio 14u30 17u30Emio Greco 16u30NDT 3 19u30 21u30

HeinekenpodiumHet Amsterdams Promenade Orkest & Nederlandse Concert Koor 12u30Folk van Apparatschik 14uLes Charmeurs 18uMrs. Einstein, Carlie & Eindeloos! 21uRob de Nijs 22u

MuziektentOuderensongfestival: de finalisten zingen hun winnende lied 12u30 14u30Bejaardenpop van de Zwoelie Troelies 16u30De 4-tuoze Matroze, Weespertrekvaart Mannenkoor 20u30

Podium NespleinHet Toneel Speelt 13u 14uMade in da Shade 18u30

Frascati IIIHet Oranjehotel 15u30 20u30

Theater CosmicFigurentheater Feike Boschma 14uTom America zingt Jan Hanlo 16u'Lust' van Norman de Palm, over de complexe relatie tussen 2 zusters 20u

Barclay Artmosphere PodiumTea Dance, danceparty in de sfeer van de jaren '20-'30 14u30Rock met folkinvloeden van Mizpah 21u30Prodigal Sons 22u30

CREA-theaterTheatersportvereniging Amsterdam 16u 17u

ToneelschuurLoveboat van 12u t/m 17u, ieder uur

Oude Lutherse KerkSanne Wallis de Vries 16u30Job Schuring 17u30

Begijnhof: De Engelse KerkIl Galante 13u30David Kuyken & Candida Thompson 16u30

InformatiemarktOp het Rokin en de Oude Turfmarkt is op zaterdag en zondag van 12-18u een informatiemarkt. Informatie over de musea is te vinden op de Binnenplaats v.h. Amsterdams Historisch Museum. Tevens is er een boekenmarkt met een literaire salon in het Betty Asfalt Complex. En in Park Plaza op het Rokin worden 's middags voorfilmpjes van nieuwe films vertoond en 's avonds zijn er previews.

LocatiesSpuistraat: Renaissance Koepelzaal; Dam: Heinekenpodium, Krasnapolsky, Nieuwe Kerk; Nes: Podium Nesplein, Frascati, De Brakke Grond, De Engelenbak, Theater Cosmic; Rokin: Muziektent, Barclay Artmosphere podium, Toneelschuur; Nieuwezijds Voorburgwal: Akhnaton, Betty Asfalt Complex; Damrak: Beurs van Berlage, Confettipodium; B.G. Terrein: Crea Theater; Singel: Roxy; Spui: Oude Lutherse Kerk.