Olympische kampioenen van zaterdag 3 augustus

Canada atletiek, 4x100 meter (m)

Verenigde Staten atletiek, 4x100 meter (v)

Verenigde Staten atletiek, 4x400 meter (m)

Verenigde Staten atletiek, 4x400 meter (v)

Noureddine Morceli (Alg) atletiek, 1.500 meter (m)

Svetlana Masterkova (Rus) atletiek, 1.500 meter (v)

Venuste Niyongabo (Bur) atletiek, 5.000 meter (m)

Jan Zelezny (Tsj) atletiek, speerwerpen (m)

Stefka Kostadinova (Bul) atletiek, hoogspringen (v)

Verenigde Staten basketbal, mannen

Daniel Petrov (Bul) boksen, tot 48 kg

Istvan Kovacs (Hon) boksen, tot 54 kg

Hocine Soltani (Alg) boksen, tot 60 kg

Oleg Saitov (Rus) boksen, tot 67 kg

Ariel Hernandez (Cub) boksen, tot 75 kg

Felix Savon (Cub) boksen, tot 91 kg

Denemarken handbal, vrouwen

Duitsland kanovaren, K-4 500 meter (v)

Knut Holmann (Noo) kanovaren, K-1 1.000 meter (m)

A.Rossi / D.Scarpa (Ita) kanovaren, K-2 1.000 meter (m)

Duitsland kanovaren, K-4 1.000 meter (m)

Martin Doktor (Tsj) kanovaren, C-1 1.000 meter (m)

A.Dittmer / G.Kirchbach (Dui) kanovaren, C-2 1.000 meter (m)

Isabelle Werth (Dui) paardensport, dressuur individueel

Andre Agassi (VS) tennis, enkelspel (m)

Marie Joe & Gigi Fernandez (VS) tennis, dubbelspel (v)

Nigeria voetbal, mannen

Cuba volleybal, vrouwen

Miguel Indurain (Spa) wielrennen, tijdrit op de weg

Zoelfija Zabirova (Rus) wielrennen, tijdrit op de weg

Van zondag 5 augustus:

Josia Thugwane (Zaf) atletiek, marathon (m)

Verenigde Staten basketbal, vrouwen

Maikro Romero (Cub) boksen, tot 51 kg

Somluck Kamsing (Tha) boksen, tot 57 kg

Hector Vinent (Cub) boksen, tot 63,5 kg

David Reid (VS) boksen, tot 71 kg

Vassili Jirov (Kaz) boksen, tot 81 kg

Vladimir Klitsjko (Oek) boksen, boven 91 kg

Kroatië handbal, mannen

Antonio Rossi (Ita) kanovaren, K-1 500 meter (m)

Kay Bluhm/Torsten Gutsche (Dui) kanovaren, K-2 500 meter (m)

Martin Doktor (Tsj) kanovaren, C-1 500 meter (m)

G.Kolonics / C.Horvath (Hon) kanovaren, C-2 500 meter (m)

Rita Koban (Hon) kanovaren, K-1 500 meter (v)

A.Andersson / S.Gunnarsson (Zwe) kanovaren, K-2 500 meter (v)

Ulrich Kirchhoff (Dui) paardensport, springen individueel

Jekaterina Serebrjanskaja (Oek) ritmische gymnastiek, individueel

Nederland volleybal, mannen