Olympisch programma

Vrijdag 19 juli

02.30 Openingsceremonie

Zaterdag 20 juli

Basketbal

16.00 Australië-Korea (m)

18.00 Griekenland-Joegoslavië (m)

21.00 China-Angola (m)

23.00 Litouwen-Kroatië (m)

02.00 Puerto Rico-Brazilië (m)

04.00 VS-Argentinië (m)

Boksen

19.30-23.30 voorrondes

02.00-05.59 voorrondes

Gewichtheffen

18.30-20.30 voorrondes 54 kg

21.30-23.30 finales 54 kg

Hockey

15.00 VS-Nederland (v)

17.00 Australië-Spanje (v)

15.00 Spanje-Duitsland (m)

23.30 Argentinië-Duitsland (v)

02.00 Korea-Groot-Brittannië (v)

23.30 Pakistan-VS (m)

02.00 India-Argentinië (m)

Honkbal

16.00 VS-Nicaragua

21.00 Cuba-Australië

02.00 Japan-Nederland

Judo

15.30-19.23 voorrondes en kwartfinales zwaargewicht (m/v)

21.00-22.27 finales zwaargewicht (m/v)

Schermen

16.00-18.40 voorrondes en kwartfinales floret (m)

20.55-22.15 finales floret (m)

Schieten

15.00-21.15 voorrondes en finales 10m luchtgeweer (v)

voorrondes en finales 10m luchtpistool (m)

voorrondes trap (m)

Turnen

15.15-17.23 verplichte oefenstof (m)

18.30-20.38 verplichte oefenstof (m)

22.30-00.38 verplichte oefenstof (m)

Voetbal

20.00 Portugal-Tunesië (m)

21.15 Spanje-Saoedi-Arabië (m)

23.30 VS-Argentinië (m)

23.45 Frankrijk-Australië (m)

Volleybal

16.00 Nederland-China (v)

18.30 Rusland-Duitsland (v)

22.00 Canada-Cuba (v)

00.30 Japan-Zuid-Korea (v)

01.30 VS-Oekraïne (v)

04.00 Brazilië-Peru (v)

Waterpolo

17.00 Nederland-Joegoslavië

18.40 Hongarije-Rusland

21.00 Kroatië-Griekenland

22.40 Spanje-Duitsland

00.20 Oekraïne-Roemenië

04.00 Italië-VS

Worstelen

16.30-19.00 voorrondes Grieks-Romeins

48-57-68-82-100kg

21.30-00.38 voorrondes

48-57-68-82-100kg (m)

Zwemmen

16.05-18.07 series:

100m vrije slag (v)

100m schoolslag (m)

400m wisselslag (v)

200m vrije slag (m)

01.31-03.17 finales bovengenoemde nummers

Zondag 21juli

Basketbal

16.00 Brazilië-Canada (v)

18.00 Zaïre-Oekraïne (v)

21.00 VS-Cuba (v)

23.00 Japan-Rusland (v)

02.00 Zuid-Korea-Australië (v)

04.00 Italië-China (v)

Boksen

19.30-22.41 voorrondes

02.00-05.11 voorrondes

Gewichtheffen

18.30-20.30 voorrondes 59kg

22.00-24.00 finales 59kg

Honkbal

21.00 Zuid-Korea-Italië

02.00 Japan-Cuba

Hockey

15.00 Nederland-Maleisië (m)

23.30 Groot-Brittannië-Korea (m)

02.00 Zuid-Afrika-Australië (m)

23.30 Spanje-Duitsland (v)

02.00 Nederland-Groot-Brittannië (v)

Judo

15.30-19.23 voorrondes en kwartfinales halfzwaargewicht (m/v)

21.00-22.30 finales halfzwaar (m/v)

Paardensport

14.30-24.00 military

voorrondes teamdressuur

Roeien

15.00-18.40 voorwedstrijden:

twee zonder stuurman

dubbeltwee (m/v)

vier zonder stuurman (m)

skiff (m/v)

Schermen

14.00-18.50 voorrondes en kwartfinales floret (v)

voorrondes en kwartfinales sabel (m)

20.50-23.05 finales bovengenoemde nummers

Schieten

15.00-21.25 finale trap (m)

voorrondes en finale 10m luchtpistool (v)

Softbal

15.00 Puerto Rico-VS

17.30 Canada-Taiwan

00.30 Australië-China

03.00 Japan-Nederland

Turnen

15.30-19.05 verplichte oefenstof (v)

21.00-00.40 verplichte oefenstof (v)

Voetbal

19.30-01.00 Duitsland-Japan (v)

21.00 Italië-Mexico (m)

21.00 Noorwegen-Brazilië (v)

Ghana-Zuid-Korea (m)

22.00 VS-Denemarken (v)

Hongarije-Nigeria (m)

Brazilië-Japan (m)

Zweden-China (v)

Volleybal

16.00-20.30 Tunesië-Nederland (m)

Zuid-Korea-Italië (m)

22.00-02.30 Joegoslavië-Rusland (m)

Bulgarije-Cuba (m)

01.30-06.00 Polen-VS (m)

Brazilië-Argentinië (m)

Waterpolo

17.00-19.40 Joegoslavië-Rusland

Duitsland-Hongarije

21.00-01.20 Roemenië-Kroatië

Nederland-Spanje

Italië-Oekraïne

04.00 VS-Griekenland

Wielrennen

17.00 wegwedstrijd (v)

Worstelen

16.00-19.20 Grieks-Romeins

voorrondes 48-57-68-82-100kg

21.30-00.50 finales 48-57-68-82-100kg

Zwemmen

16.05-18.10 200m vrije slag (v)

4 x 200m vrije slag (m)

400m wisselslag (m)

100m schoolslag (v)

01.30-03.15 finales bovengenoemde nummers

Maandag 22 juli

Basketbal

16.00 Brazilië-Griekenland (m)

18.00 Kroatië-China (m)

21.00 Zuid-Korea-Puerto Rico (m)

23.00 Joegoslavië-Australië (m)

02.00 Argentinië-Litouwen (m)

04.00 VS-Angola (m)

Boksen

19.30-23.05 voorrondes

02.00-05.35 voorrondes

Gewichtheffen

18.30-20.30 voorrondes 64kg

22.00-24.00 finale 64kg

Hockey

15.00 Pakistan-Spanje (m)

15.00 Australië-Argentinië (v)

17.00 VS-Zuid-Korea (v)

23.30 Duitsland-India (m)

02.00 VS-Argentinië (m)

Honkbal

16.00 Nederland-Australië

21.00 Italië-Nicaragua

02.00 Zuid-Korea-Vs

Judo

15.30-19.25 voorrondes en kwartfinales middengewicht (m/v)

21.00-22.27 finales middengewicht (m/v)

Paardensport

15.00-24.00 military

voorrondes teamdressuur

Roeien

15.00-18.00 voorwedstrijden:

lichte dubbeltwee (m/v)

lichte twee zonder (m/v)

dubbelvier (v/m)

acht (v/m)

Schermen

14.00-19.40 voorrondes en kwartfinales floret (v/m)

20.50-23.25 finales floret (v/m)

Schieten

16.00-19.45 voorrondes en finale 10m luchtgeweer (m)

Softbal

15.00 Australië-Taiwan

17.30 Japan-China

00.30 Puerto Rico-Canada

03.00 VS-Nederland

Turnen

15.15-17.25 vrije oefening (m)

18.30-20.50 vrije oefening (m)

22.30-01.13 finale vrije oefening (m)

Voetbal

00.30 VS-Tunesië (m)

01.00 Spanje-Frankrijk (m)

01.00 Saoedi-Arabië-Australië (m)

01.30 Argentinië-Portugal (m)

Volleybal

16.00 China-Zuid-Korea (v)

18.30 Oekraïne-Japan (v)

22.00 Rusland-Canada (v)

00.30 Duitsland-Peru (v)

01.30 Nederland-VS (v)

04.00 Cuba-Brazilië (v)

Waterpolo

17.00 Rusland-Duitsland

18.40 Spanje-Joegoslavië

21.00 Griekenland-Roemenië

22.40 Hongarije-Nederland

00,20 Kroatië-Italië

04.00 Oekraïne-Vs

Worstelen

16.00-18.50 Grieks-Romeins

voorrondes 52-62-74-90-130kg

21.30-00.50 finales 52-62-74-90-130kg

Zeilen

15.30-23.00 Mistral (m/v)

Laser race

Europe race

Star race

Finn race

Soling race

Tornado race

Zwemmen

16.05-18.25 400m vrije slag (v)

4 x 100m vrije slag (m)

100m rugslag (v)

100m vrije slag (m)

200m vlinderslag (m)

01.30-03.35 finales bovengenoemde nummers

Dinsdag 23 juli

Basketbal

16.00 China-Japan (v)

18.00 Canada-Italië (v)

21.00 VS-Oekraïne (v)

23.00 Australië-Zaïre (v)

02.00 Rusland-Brazilië (v)

04.00 Cuba-Zuid-Korea (v)

Beachvolleybal

15.00-18.30 voorrondes (v/m)

20.00-01.00 voorrondes (v/m)

Boksen

19.30-22.41 voorrondes

02.00-05.11 voorrondes

Gewichtheffen

18.30-20.30 voorrondes 70kg

22.00-24.00 finales 70kg

Hockey

15.00 Nederland-Groot-Brittannië (m)

15.00 Australië-Duitsland (v)

17.00 Spanje-Argentinië (v)

23.30 Maleisië-Zuid-Afrika (m)

Nederland-Zuid-Korea (v)

02.00 Australië-Zuid-Korea (m)

VS-Groot-Brittannië (v)

Honkbal

16.00 Nederland-Cuba

21.00 Nicaragua-Zuid-Korea

02.00 Australië-Japan

Judo

15.30-19.23 voorrondes en kwartfinales half-middengewicht (m/v)

21.00-22.27 finales half-middengewicht (m/v)

Paardensport

12.45-00.15 military

team uithoudingsproef

voorrondes dressuur

Roeien

15.00-17.40 herkansingen:

twee zonder stuurman

dubbeltwee (m/v)

vier zonder stuurman

skiff (v/m)

Schermen

16.00-19.50 voorrondes en halve finales team degen (m)

20.55-23.10 finales team degen

Schieten

15.00-21.25 voorrondes en finales 50m vrij pistool (m)

finales dubbele trap (v)

Softbal

15.00 China-Canada

17.30 Taiwan-Nederland

00.30 Japan-VS

03.00 Australië-Puerto Rico

Tafeltennis

16.30-19.10 voorrondes dubbelspel (v/m)

Tennis

16.00-24.00 voorrondes enkelspel (v/m)

Turnen

15.30-18.53 voorrondes vrije oefening teams (v)

21.00-01.03 finales vrije oefening teams (v)

Voetbal

22.30 Brazilië-Japan (v)

Zuid-Korea-Mexico (m)

24.00 VS-Zweden(v)

Japan-Nigeria(m)

Denemarken-China (v)

Brazilië-Hongarije (m)

00.30 Noorwegen-Duitsland (v)

Ghana-Italië (m)

Volleybal

16.00 Rusland-Nederland (m)

18.30 Brazilië-Bulgarije (m)

22.00-02.30 Argentinië-VS (m)

00.30 Italië-Tunesië (m)

01.30 Joegoslavië-Zuid-Korea (m)

04.00 Cuba-Polen (m)

Waterpolo

17.00 Duitsland-Joegoslavië

18.40 Nederland-Rusland

21.00 Italië-Griekenland

22.40 Spanje-Hongarije

00.20 Oekraïne-Kroatië

04.00 VS-Roemenië

Worstelen

16.00-19.10 Grieks-Romeins

voorrondes:

52-62-74-90-130kg

21.30-00.50

finales

Zeilen

19.00-24.00 Mistral (v/m) race 3+4

Laser race 3+4

Europe race 3+4

Star race 3+4

Finn race 3+4

Soling race 3+4

Tornado race 3+4

Zwemmen

16.05-18.22 100m vlinderslag (v)

400m vrije slag (m)

4 x 100m vrije slag (m)

100m rugslag (m)

200m schoolslag (v)

01.31-03.30 finales bovengenoemde nummers