BIOSCOPEN

AMSTERDAM

ALFA I (6278806) In the name of the father (12) 13u 16u 18u45 21u30 II: Oude Tongen (16) 13u15 16u 19u30 22u III: The Joy Luck Club (12) 13u 21u30 Metaal & melancholie (16) 16u 18u45 IV: Aladdin (al, ondertit.) 16u30 18u45 Farewell to my concubine (al) 13u 20u45

ALHAMBRA I (6233192) In the name of the father (12) 13u15 16u 18u45 21u30 II: The house of the spirits (16) 20u30 di. ook 13u15 16u45

BELLEVUE CINERAMA (6234876) Sister act 2 (al) 13u15 16u 19u15 22u za. zo. 15u 19u15 22u

CINERAMA II (6266227) Jurassic park (al) 13u15 16u 18u45 21u30

CALYPSO I (6234876) Philadelphia (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: The firm (16) 13u15 16u30 20u15

CINEAC (6243639)Sliver (16) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45

CINECENTER (6236615) CORALINE: Fearless (12) 14u 16u45 19u30 22u zo. ook 11u15 PEPPE NAPPA: The blue kite (16) 14u30 18u45 21u45 zo. ook 11u15 PIERROT: Naked (16) 13u30 16u 18u45 21u45 zo. ook 11u JEAN VIGO: Trois couleurs: blanc (16) 14u30 17u 19u30 22u zo. ook 11u15

CINEMA I (6151243) Sister act 2 (al) 13u15 (beh. di.) 16u (beh. di.) 19u 21u45 II: Mrs. Doubtfire (al) 13u (beh. di.) 15u45 (beh. di.) 18u45 21u30

CINEMA OSCAR (5475175) The firm (16) vr. za. 20u Much ado about nothing (al) ma. di. 20u

CITY I (6234579) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Groundhog day (al) tijden als I III: Addams family 2 (12) 13u15 16u 18u45 Kalifornia (16) 21u30 IV: Demolition man (16) 16u 18u45 21u30 di. ook 13u15 V: Free Willy (al) tijden als I VII: Carlito's way (16) 13u15 16u30 20u VII: Wayne's world 2 (al) tijden als I

DESMET (6273434) Vacas (16) do. t/m za. 20u Fiorile (16) zo. t/m wo. 19u45 Rit over de grens (16) 22u Trois couleurs: blanc (16) 19u30 21u15 zo. ook 14u15 Elegy from Russia/ Brief gardens (16) zo. 14u30 American gay (16) zo. 16u15 Starting place (16) zo. 16u30 The thrill killers (16) do. zo. 23u The naked jailbait massacre show (16) vr. 23u The drug scare film show za. 23u Fuego (16) ma. di. 23u Nightmares of ecstacy wo. 23u

KRITERION I (6231708) Passion fish (16) 17u15 La ardilla roja (16) 20u 22u15 di. 20u Sneak preview (16) di. 22u15 The house of the spirits (16) vr. t/m ma. 14u45 II: Leningrad cowboys go America (16) ma. 19u30 The snapper (al) 17u30 19u30 (beh. ma.) 21u45 Little buddha (al) vr. t/m ma. 14u45

DE LANGE ADEM (6940943) Light years away di. 20u30

DE MEERVAART (020-6107393) Sommersby do. 20u30 Medea vr. 20u30 The wedding banquet di. wo. 20u30

MELKWEG (6241777) American pop classics 20u15 (beh. ma. di.)

THE MOVIES I (6245790) Fearless (16) 17u15 19u45 22u za. ook 15u II: The piano (12) 17u15 19u30 22u za. ook 14u45 III: Trois couleurs: blanc (16) 19u45 21u45 za. zo. ook 15u Orlando (al) 17u30 IV: El mariachi (16) 17u45 Trois couleurs: bleu (16) 19u30 Little buddha (al) 21u30 za. ook 14u45

RIALTO I (6753994) The blue kite (16) 18u45 21u45 II: Blue (16) 18u Naked (16) 19u30 22u De kleur van de granaatappel (16) zo. 14u

TUSCHINSKI I (6262633) Schindler's list (12) 14u 20u15 ma. 14u15 20u15 II: The remains of the day (12) 13u15 16u30 20u30 III: Son of the pink panther (al) 13u15 16u 18u45 21u30 IV: The age of innocence (al) 20u30 do. di. ook 13u15 16u30 V: Manhattan murder mystery (al) tijden als III VI: The three musketeers (12) tijden als III

DE UITKIJK (6237460) La ardilla roja (16) 17u45 22u The snapper (al) 15u 20u

FILMMUSEUM (5891400) Telegram uit Mexico/ De wraak van het visschersmeisje/ Joachim Goethal & Het geheim van het staal/ Molens die juichen en weenen 20u30 Op afbetaling vr. 16u 20u Cannonball za. 16u King of kings ma. 16u 20u Blade runner di. 16u 20u Korte films van Frans Weisz do. 16u

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

CITY I: On deadly ground vr. za. 00u15 II: Groundhog day vr. za. 00u15 III: The fugitive vr. za. 00u15 IV: Extreme justice vr. za. 00u15

DESMET American gay za. 24u

KRITERION I: La ardilla roja vr. za. 00u15 II: C'est arrivé pres de chez vous vr. za. 00u15

MELKWEG American pop classics of Weirdo Television vr. za. 24u

MOVIES I: Stranger than paradise do. vr. za. 00u15 II: A clockwork orange do. vr. za. 00u15 III: Trois couleurs: blanc do. vr. za. 00u15 IV: El mariachi do. vr. za. 00u15

RIALTO Total recall vr. 00u15

KINDERVOORSTELLINGEN (al)

ALHAMBRA II Aladdin 13u15 16u (beh. di.) CINEMA OSCAR Aladdin vr. wo. 14u za. 14u30

CITY IVBeethoven's 2nd za. zo. wo. 13u15 16u V: Hanekam de rocker za. zo. wo. 13u15

FILMMUSEUMAnimatiefilms Maarten Koopman vr. t/m ma. 14u Waar staat het huis van mijn vriend? wo. 14u

KRITERION I: Olivier, onrust in Vogelland 13u (beh. di.) wo. ook 15u II:Teenage mutant Ninja turtles III za. zo. wo. 13u Hanekam de Rocker vr. ma. 13u wo. 15u

MEERVAARTDe prinses en de trollen vr. za. 14u

RIALTO No worries vr. za. wo. 15u zo. 13u 15u De rode ballon vr. za. wo. 15u15

TUSCHINSKI IVAladdin 13u15 16u (beh. di.)

ARNHEM

REMBRANDT (085-456045) Schindler's list (12) 14u 20u REMBRANDT LUXE: In the name of the father (12) 14u30 18u45 21u30

PALACE I (085-421334) Free Willy (12) 14u (beh. do. vr.) do. t/m ma. 18u45 21u15 di. wo. 18u45 The snapper (al) di. wo. 21u15 II: Wayne's world 2 (al) 14u30 (beh. do. vr.) 19u15 21u45

EURO CINEMA I (085-514514) Groundhog day (al) 13u45 18u45 21u15 vr. za. 13u45 19u30 22u zo. ma. 16u15 II: Sister act 2 (al) 13u45 18u45 21u15 vr. za. 13u45 19u15 21u45 zo. ma. ook 16u15 III:Philadelphia (al) 13u45 18u45 21u15 vr. za. 13u45 19u15 22u zo. ma. ook 16u15 IV: Mrs. Doubtfire (al) 13u45 18u45 21u15 vr. za. 13u45 19u 21u45 zo. ma. ook 16u15 V: The three musketeers (12) do. wo. 18u45 vr. 19u30 za. 22u zo. 16u15 21u15 ma. 16u15 18u45 The piano (12) do. ma. wo. 21u15 vr. 22u za. 19u15 zo. di. 18u45 Aladdin (al, Ned.) 14u Sneak preview (16) di. 21u30

FILMHUIS I (085-424283) Farewell to my concubine 19u30 wo. 20u30 Un chien Andalou wo. 19u30 Rode laarsjes zo. wo. 14u II: Fiorile 19u30 (beh. do.) La ardilla roja 21u45 za. 24u Lola do. 19u30

ASSEN

DE KOLK I (05920-13330) Free Willy (al) do. 19u30 vr. 19u 22u za. t/m di. 13u45 16u30 19u 22u wo. 13u45 16u30 II: Bambi (al) za. zo. ma. di. 13u45 The three musketeers (al) 19u (beh. do.) za. t/m di. ook 16u30 Mrs. Doubtfire (al) 22u (beh. do.)

DELFT

APOLLO I (015-123251) Schindler's list (12) 20u15 zo. ma. wo. ook 14u II: Groundhog day (al) vr. t/m ma. 19u 21u30 do. di. wo. 20u15 Ferngully (al) zo. ma. wo. 14u

STUDIO-D (015-123280) In the name of the father (12) 20u15 zo. ma. ook 14u30

DELFIA I (015-123855) The snapper (L) do. t/m ma. 19u 21u30 di. wo. 20u15 Aladdin (al, Ned.) za. t/m wo. 14u30 II: Mrs. Doubtfire (al) do. t/m ma. 19u 21u30 zo. ma. ook 14u30 di. wo. 20u15 III: Sister act 2 (al) tijden als II IV: Philadelphia (al) tijden als II

FILMHUIS DELFT (015-140226) El sol del membrillo 20u Raining stones 22u15 Lotta uit de Kabaalstraat zo. t/m wo. 14u30

DEN BOSCH

CASINO I (073-125125) Schindler's list (12) 12u30 16u30 20u30 Teddy Uppo (al) di. 14u Pinokkio (al) wo. 14u II: The age of innocence (12) 21u (beh. do. vr.) wo. ook 16u30 Free Willy (al) 13u 15u30 18u45 III: The piano (12) 21u30 za. t/m di. ook 13u 16u 18u45

EURO CINEMA I (073-147755) Sister act 2 (al) 13u45 18u45 21u30 zo. ma. ook 16u15 II: Mrs. Doubtfire (al) tijden als I III: Aladdin (al, Ned.) 13u45 (beh. do.) The three musketeers (12) do. 13u45 18u45 21u30 vr. zo. t/m di. 18u45 21u30 za. 19u30 22u15 zo. ma. ook 16u15 wo. 18u45 Sneak preview wo. 21u30 IV: Philadelphia (al) tijden als I V: Mrs. Doubtfire (12) za. 13u45 Groundhog day (al) 13u45 18u45 21u30 za. 19u30 22u15 zo. ma. ook 16u15

FILMTHEATER JEROEN The wedding banquet 20u45 (beh. zo.)

DEN HAAG

ASTA I (3463500) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Son of the pink panther (al) tijden als I III: Aladdin (al) 13u15 16u 18u45 The house of the spirits (12) 20u45

BABYLON I (3471656) Philadelphia (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: The remains of the day (al) 13u15 16u45 20u15 III: Oude Tongen (16) tijden als I

CINEAC I (3630637) Groundhog day (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: The three musketeers (12) tijden als I III: Demolition man (16) 18u45 21u30

METROPOLE I (3456756) Schindler's list (12) 14u 20u II: In the name of the father (12) 13u15 16u 18u45 21u30 III: Free Willy (al) tijden als II IV: Carlito's way (16) 13u15 17u 20u30 V: The age of innocence (al) 20u30 do. di. ook 13u15 17u

ODEON I (3462400) Sister act 2 (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Jurassic park (al) 13u15 16u The firm (16) 20u15 III: Wayne's world 2 (al) tijden als I IV: Sliver (16) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45

HAAGS FILMHUIS I (070-3656030) The blue kite (16) 19u30 do. vr. zo. wo. ook 16u15 Naked (16) 22u (beh. ma.) wo. ook 16u15 II: Trois couleurs: blanc (16) 19u30 21u45 do. vr. zo. wo. ook 16u15 III: El sol del membrillo (16) 21u45 zo. wo. ook 14u Sneak preview ma. 22u Miracolo a Milano do. vr. 19u30 L'Oro di Napoli za. zo. 19u30 Ladri di biciclette ma. 19u30 La ciociara di. wo. 19u30

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

CINEAC IOn deadly ground za. 00u15 II: Groundhog day za. 00u15 KINDERVOORSTELLINGEN (AL)

CINEAC Aladdin 13u15 16u

METROPOLE Aladdin 13u15 16u (beh. di.)

HAAGS FILMHUIS Kuifje en de zonnetempel zo. wo. 14u Achtervolging op de rivier zo. wo. 14

EINDHOVEN

REMBRANDT I (040-449033) Schindler's list (12) 14u 20u II: Wayne's world (al) 15u 19u 21u15 III: Free Willy (al) 14u30 18u30 Carlito's way (16) 21u15 IV: Son of the pink panther 14u30 19u 22u V: The firm (16) 20u30 do. vr. ook 14u Aladdin (al) 14u30 (beh. do. vr.)

CINEMA PARISIEN (040-449176) In the name of the father (12) 18u45 21u45 zo. ook 14u

EURO I (040-433733) Mrs. Doubtfire (al) 13u30 18u45 21u30 za. 13u30 19u 21u45 zo. ma. ook 16u II: Groundhog day (al) tijden als I III: The piano (12) do. ma. wo. 21u30 di. vr. zo. 18u45 za. 19u Sneak preview (16) di. 21u30 The three musketeers (al) do. ma. wo. 18u45 vr. za. 21u30 za. 22u15 zo. ma. ook 16u Aladdin (al, Ned.) 14u IV: Philadelphia (al) tijden als I V: Sister act 2 (al) 13u30 18u45 21u30 za. 13u30 19u30 22u15 zo. ma. ook 16u VI:weg

FILMHUIS PLAZA FUTURA I (040-116666) Trois couleurs: blanc 19u 21u La ardilla roja 20u 22u El mariachi 23u Demoni I vr. za. 00u15 Witches 14u30 (beh. vr.) Ferngully 15u (beh. vr.)

ENSCHEDE

ALHAMBRA I (053-312525) In the name of the father (16) do. zo. ma. 18u45 21u45 vr. za. 19u30 22u30 di. wo. 21u II:Philadelphia (al) 14u30 (zo. ma. 15u30) 18u45 21u30 vr. za. 14u30 19u30 22u15 Sneak preview wo. 21u30 III: Schindler's list (12) do. vr. di. 14u 20u za. 14u 19u 21u zo. ma. 14u 16u 20u wo. 14u30 20u IV: Groundhog day (al) do. di. wo. 14u30 19u 21u30 vr. 14u30 19u30 22u za. 14u30 19u30 23u zo. ma. 15u30 18u45 21u30 V: Free Willy (al) do. di. wo. 14u30 18u45 vr. 14u30 19u30 za. 14u30 zo. ma. 14u 18u45 The three musketeers (12) do. di. 21u15 vr. za. 22u zo. ma. 16u15 21u15Asterix en de knallende ketel (al) za. wo. 14u30

LUMIERE I (053-319747) Sister act 2 (al) 18u45 21u15 zo. ma. ook 15u wo. ook 14u vr. za. 14u 19u 22u II: Mrs. Doubtfire (al) 18u45 21u30 zo. ma. ook 15u wo. ook 14u vr. za. 14u 19u15 22u15 III: Wayne's world 2 (al) 18u45 21u15 vr. za. 19u30 22u30 Aladdin (al, Ned.) vr. za. wo. 14u30 zo. ma. 15u

GRONINGEN

CAMERA I (050-137200) Philadelphia (al) 18u45 21u30 vr. za. 19u15 22u15 00u15 Free Willy (al) 14u II: The remains of the day (al) do. 13u45 18u45 21u45 vr. 18u45 21u30 za. t/m wo. 1845 Olivier, onrust in Vogelland (al) 14u30 (beh. do.) The fugitive (16) vr. za. 00u15 III: Mrs. Doubtfire (al) 13u45 18u45 21u30 vr. za. ook 00u15 IV: Sister act 2 (al) 13u45 19u15 21u45 Sneak preview di. 21u45

CITY I (050-124441) Groundhog day (al) 13u15 16u 18u45 21u30 vr. za. 13u15 16u 19u30 22u 00u15 II: Wayne's world 2 (al) tijden als I III: Sliver (16) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45

CONCERTHUIS (050-120433) Schindler's list (12) 13u30 20u

FILMHUIS (050-120433) Trois couleurs: blanc (16) 19u30 22u Braindead (16) vr. za. 24u

THE MOVIES (050-120433) In the name of the father (16) 18u45 21u45 vr. za. 19u15 22u15 24u The piano (12) zo. ma. 16u Aladdin (al, Ned.) vr. za. di. wo. 14u30 zo. ma. 13u30

HAARLEM

BRINKMANN I (023-322232) Son of the pink panther (al) 19u 21u30 vr. za. wo. ook 14u15 zo. ma. ook 16u15 The piano (12) do. di. 13u45 zo. ma. 16u15 II: Sister act 2 (al) 14u (zo. ma. 13u45) 18u45 21u15 za. 14u 19u30 22u15 Asterix en de knallende ketel (al) za. wo. 14u30 zo. 13u30 Jurassic park (al) zo. 16u III: Philadelphia (al) 18u45 21u30 za. 19u15 22u15 do. di. ook 13u45 zo. ma. ook 16u Ferngully (al) za. wo. 14u30 zo. ma. 13u30 IV: In the name of the father (12) 21u15 za. 21u45 do. di. ook 13u30 Free Willy (al) 18u45 za. 19u15 vr. wo. ook 14u zo. ma. ook 13u30 16u V: Wayne's world 2 (al) 14u (zo. 13u45) 19u15 21u45 ma. 13u45 19u15 Sneak preview ma. 21u45 Aladdin (al, Ned.) vr. za. wo. 14u15 zo. ma.14u

CINEMA PALACE (023-311004) Schindler's list (12) 14u 20u

LUXOR (023-311865) Mrs. Doubtfire (al) 18u45 21u45 vr. za. 19u15 22u15 za. t/m ma. ook 14u

FILMSCHUUR (023-312439) Indochine 21u (beh. zo. wo.) Rashomon wo. 21u The bear zo. 14u30

LEEUWARDEN

STUDIO F (058-123887) Free Willy (al) do. 19u vr. za. 14u zo. ma. 14u 16u30 Philadelphia (al) do. 21u45 za. 19u 21u45 zo. ma. 19u 21u45 di. wo. 19u 21u30

CINEMA (058-123887) Schindler's list (12) 20u vr. za. ook 14u zo. ma. ook 15u

CLUB I (058-125220) Groundhog day (al) do. t/m za. 14u 19u zo. ma. 14u 16u30 di. wo. 14u Mrs. Doubtfire (al) 21u45 (beh. di. wo.) zo. ma. ook 19u di. wo. 19u 21u30 II: Aladdin (al, ondertit.) 14u In the name of the father (12) do. t/m za. 19u 21u45 zo. ma. 16u30 19u 21u45 di. 19u 21u45 wo. 20u III: Sister act 2 (al) do. t/m ma. 14u 19u 21u45 zo. ma. ook 16u30 di. wo. 14u 19u 21u30 IV: Liefde zonder schaamte (18) do. vr. di. wo. 14u Wayne's world 2 (al) 19u 21u45 za. ook 14u zo. ma. ook 14u 16u30 di. wo. 19u 21u30 V: Son of the pink panther (al) 14u 19u 21u45 zo. ma. ook 16u30 di. wo. 14u 19u 21u30

BEURS VAN ROMEIN The cement garden 19u45 El mariachi 22u

LEIDEN

LIDO I (071-124130) Mrs. Doubtfire (al) 18u45 21u15 14u15 (beh. di.) II: Free Willy (al) 14u15 (beh. di.) Philadelphia (al) 18u45 21u15 III: Wayne's world 2 (al) 19u 21u15 IV: The remains of the day (al) 18u45 21u15 Aladdin (al) 14u30 (beh. di.)

LUXOR (071-121239) Schindler's list (12) 20u zo. ma. ook 14u

STUDIO (071-133210) Sister act 2 (al) 19u 21u15 14u30 (beh. di.)

KIJKHUIS (071-142895) The piano 19u30 21u45 The wedding banquet do. t/m za. 20u 22u15 The house of the spirits di. 20u Little buddha wo. 20u

LELYSTAD

ALPHA THEATER I (03200-26562) Groundhog day (al) 14u (beh. di.) do. di. wo. 20u vr. t/m ma. 18u45 21u30 II: Sister act 2 (al) do. di. wo. 20u vr. t/m ma. 18u45 21u30 Free Willy (al) 14u (beh. di.) III: Mrs. Doubtfire (al) do. di. wo. 20u vr. t/m ma. 18u45 21u30 Aladdin (al) 14u (beh. di.)

MAASTRICHT

CINEMA PALACE 1 (043-215662) Mrs. Doubtfire (al) 14u30 (beh. vr.) 18u 21u II: Sister act 2 (al) 14u30 (beh. vr.) 18u 21u30 III: Philadelphia (al) 18u 21u15 Aladdin (al, Ned.) 14u45 (beh. vr.)

FILMTHEATER LUMIÈRE I (043-214080) The crying game 20u Trois couleurs: blanc 22u II:Het is een schone dag geweest 20u30 Ramblin Rose do. vr. za. 23u

NIJMEGEN

CALYPSO I (080-234945) Philadelphia (al) 14u (zo. ma. 13u30) 18u45 21u30 za. 14u 19u15 22u zo. ma. ook 16u II: Sister act 2 (al) tijden als I III: The remains of the day (al) 18u45 21u30 za. 19u 21u45 do. ook 14u zo. ma. ook 16 Farewell to my concubine (al) di. wo. 20u15

CAROLUS I (080-230503) Mrs. Doubtfire (al) 14u (zo. ma. 13u30) 18u45 21u15 za. 19u15 22u zo. ma. ook 16u II: Free Willy (al) 14u (zo. ma. 13u30) 19u (za. 19u30) zo. ma. ook 16u The three musketeers (12) 21u30 (beh. wo.) za. 22u15 Sneak preview wo. 21u30

CENTRUM (080-220039) Schindler's list (12) 14u30 20u In the name of the father (12) 20u30 za. zo. 21u do. vr. ma. di. ook 14u30 zo. ma. ook 16u Aladdin (al, Ned.) za. 14u30 zo. ma. 13u30

CINEMARIËNBURG I (080-221612) Trois couleurs: blanc 19u45 (beh. di.) 22u15 Kalifornia vr. za. 24u The piano zo. 16u15 Sneak preview di. 22u II: Oude tongen 20u15 zo. ook 16u The blue kite 22u III: Un chien Andalou do. 19u30 Les gens normaux n'ont rien d'exceptionnel 20u Naked 22u30 Orlando zo. 15u45

SCALA (080-220030) The snapper 19u45 (beh. zo. ma.) 22u15 The house of the spirits zo. 16u 19u30 ma. 19u30 Troetelbeertjes 14u (beh. di.)

ROTTERDAM

ALHAMBRA (4330293) Sliver (16) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45 II: Demolition man (16) 18u45 21u30 di. ook 13u15 16u

CALYPSO I (4131855) Philadelphia (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: In the name of the father (12) tijden als I III: The remains of the day (al) 13u15 17u 20u30

CINERAMA I (4115300) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Groundhog day (al) tijden als I III: Free Willy (al) tijden als I IV: Carlito's way (16) 13u15 17u 20u30 V: Jurassic park (al) tijden als I

CORSO (4121110) Schindler's list (12) 14u 20u

IMAX (4048844) Sharks (al) 14u 20u30 vr. t/m ma. ook 16u Mountain gorilla (al) 15u 19u30 vr. t/m ma. ook 13u Het grote barriere riff (al) vr. t/m ma. 11u Speed/ Picture Holland (al) vr. t/m ma. 12u Cape Fear (16) za. 21u30

LUMIERE I (4117755) Son of the pink panther (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Wayne's world 2 (al) tijden als I III: The three musketeers (12) tijden als I IV: The house of the spirits (16) 20u15 di. ook 13u15 16u30

THALIA (4111555) Sister act 2 (al) 13u15 16u 18u45 21u30

VENSTER I (4361311) Trois couleurs: blanc 20u 22u vr. zo. ma. ook 14u II: Les gens normaux n'ont rien d'exceptionnel 21u30 (beh. di. wo.) Baxter, Vera Baxter di. 22u30 A la campagne (16) wo. 21u30 I bambini ci guardino do. vr. 19u30 Il tetto za. t/m ma. 19u30 Miracolo a Milano wo. 19u30 III: The blue kite 19u30 22u vr. zo. ook 14u ma. 14u 19u30 Sneak preview ma. 22u IV: Naked (16) 19u30 The snapper (al) 22u

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

LUMIERE I On deadly ground vr. za. 00u15 II: Wayne's world 2 vr. za. 00u15 III: Extreme justice vr. za. 00u15

VENSTER I Trois couleurs: blanc vr. za. 24u II: The piano vr. za. 23u30 III: Blue vr. za. 00u30 IV: The snapper vr. za. 24u

KINDERVOORSTELLINGEN (al)

ALHAMBRA Aladdin 13u15 16u (beh. di.)

IMAX Labyrinth wo. 16u

LUMIEREAladdin 13u15 16u (beh. di.) VENSTER IINo more worries vr. zo. ma. wo. 14u30 IV: Mijn vader woont in Rio vr. zo. ma. wo. 14u30

TILBURG

CINEMA HEUVELPOORT I (013-358885) Sister act 2 (al) 14u30 19u 21u30 II: Free Willy (al) 14u30 19u In the name of the father (16) 21u30 III: Wayne's world 2 (al) 14u30 19u15 21u45 IV: Schindler's list (12) 14u 20u30 V: Son of the pink panther 14u30 19u 21u30

CINECITTA I (013-421379) Philadelphia (al) 19u30 22u di. 19u30 Sneak preview di. 22u II: The age of innocence (al) 19u30 The cement garden (16) 22u15 III: The piano (12) 19u45 Bad lieutenant 22u15

MIDI (013-422822) Aladdin (al) 14u30 zo. ma. 13u30 Mrs. Doubtfire (12) do. 14u30 20u15 vr. 18u45 21u45 za. 19u15 22u15 zo. ma. 15u45 18u45 21u45 di. wo. 20u15

FILMTHEATER LOUIS (013-490390) Curfew do. 21u Les gens normaux n'ont rien d'exceptionnel vr. 21u Op mijn verjaardag za. 21u Teddy Uppo ma. 14u30 Het gouden zwaard di. 14u30 Un histoire de vent di. 19u30 The garden wo. 21u De rode ballon do. 14u30

UTRECHT

CATHARIJNE I (030-334400) Sister act 2 (al) 14u15 19u45 22u15 II: The three musketeers (12) 19u Groundhog day (al) 21u30 vr. za. ook 14u III: Free Willy (al) do. vr. 14u15 19u15 21u45 za. 14u15 19u15 zo. t/m wo. 13u30 14u45 19u15 IV: Mrs. Doubtfire (al) 14u 19u 21u45

CAMERA (317708) Philadelphia (al) 14u 18u45 21u30 vr. za. 14u 19u30 22u15 STUDIO: Wayne's world 2 (al) 19u15 21u45 di. 19u15

CITY (314384) In the name of the father (12) 18u45 21u30 vr. za. 19u15 22u15 zo. ma. ook 16u

MOVIES I Fearless (12) 19u 21u45 vr. za. 19u The piano (12) 13u30 zo. ma. ook 16u15 II: The remains of the day (12) 13u30 18u45 21u45

REMBRANDT I (312556) Schindler's list (12) 14u 20u II: Carlito's way (16) 13u15 16u30 20u30 III: Son of the pink panther (al) 13u15 16u 18u45 21u30

SPRINGHAVER I (313789) Trois couleurs: blanc (16) 19u45 22u Little buddha (al) 13u The age of innocence (al) 15u30 Fiorile (16) 17u45 (beh. do.) II: La ardilla roja (16) 13u15 19u30 21u45 Trois couleurs: bleu (16) 15u15 Passion fish (al) 17u15 (beh. do.)

'T HOOGT I (328388) The blue kite 19u30 22u Footlight parade do. 17u30 Citizen Kane ma. 17u30 II: Naked (16) 19u45 22u15 wo. 22u15 Bellissima wo. 19u45 III: Caravaggio 19u45 21u45

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

MOVIES IFearless vr. za. 00u30 II: Blade runner vr. za. 00u30

SPRINGHAVER I Arizona dream vr. za. 24u II: La ardilla roja vr. za. 24u

STUDIO:Wayne's world vr. za. 00u15

KINDERVOORSTELLINGEN (al)

CITY Aladdin 14u30 zo. ma. 13u45 16u15

STUDIOThe neverending story 2 14u30

WAGENINGEN

MOLENSTRAATTHEATER (08370-14029) The three musketeers (12) 13u45 18u30 vr. t/m ma. ook 13u45 Fearless do. t/m zo. 20u30 ma. t/m wo. 22u15 El mariachi (16) ma. t/m wo. 18u45 Schindler's list (12) 20u15 zo. ma. wo. ook 14u30 In the name of the father (12) 22u The remains of the day (al) 19u30 Mrs. Doubtfire (al) do. t/m zo. 18u30 22u30 ma. t/m wo. 20u15 Free Willy (al) vr. t/m ma. 15u30 De prinses en de trollen (al) 13u45 (beh. di.)

ZWOLLE

DE NIEUWE BUITENSOCIËTEIT I (038-217666) Mrs. Doubtfire (al) do. di. wo. 19u45 vr. t/m ma. 13u45 19u15 21u45 wo. ook 14u II: Sister act 2 (al) do. di. wo. 19u30 vr. t/m ma. 13u30 19u 21u15 wo. ook 15u30 III: The three musketeers (12) do. di. 19u30 vr. t/m ma. 19u 21u15 vr. za. ook 15u30 Aladdin (al, Ned.) 13u30 (beh. di.)

DE KROON I (038-223995) Schindler's list (12) 14u 20u II: Wayne's world (16) 14u30 19u 21u30 III: In the name of the father (12) 18u45 21u30 Aladdin (al) 14u30 IV: Free Willy (al) 14u 18u45 do. t/m ma. ook 21u15 Where angels fear to tread di. wo. 21u15

FILMHUIS ZWOLLE (038-220475) Enchanted april do. 20u30 The piano vr. t/m zo. 20u La plage des enfants perdus wo. 20u30