Bioscoopagenda

AMSTERDAM

ALFA I (6278806) The Joy Luck Club (12) 13u 16u 18u45 21u30 II: The snapper (al) 13u30 16u30 19u15 22u III: Farewell to my concubine (al) 13u30 20u30 Cannibal tours (16) 17u 19u IV: Aladdin (al, ondertit.) 13u 15u45 18u45 The piano (12) 21u30

ALHAMBRA I (6233192) The age of innocence (al) 16u30 20u ma. di. ook 13u15 II: The house of the spirits (16) 16u45 20u30 ma. di. ook 13u15

BELLEVUE CINERAMA (6234876) Carlito's way (16) 13u15 16u30 20u

CINERAMA II (6266227) Free Willy (al) 13u15 16u 18u45 Heaven and earth (12) 21u

CALYPSO I (6234876) The remains of the day (12) 13u15 16u45 20u30 II: The firm (16) 13u15 16u30 20u15

CINEAC (6243639)Made in America (12) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45

CINECENTER (6236615) CORALINE: Naked (16) 14u 16u30 19u15 22u zo. ook 11u15 PEPPE NAPPA: Le jeune Werther (12) 14u30 19u30 zo. ook 11u15 Much ado about nothing (al) 17u 22u PIERROT: The wedding banquet (16) 14u15 17u 19u30 22u15 zo. ook 11u15 JEAN VIGO: Fiorile (16) 14u15 17u 19u30 22u15 zo. ook 11u15

CINEMA I (6151243) Mrs. Doubtfire (al) 18u45 21u30 za. zo. wo. ook 13u15 16u II: Carlito's way (16) 20u30

CINEMA OSCAR (5475175) Jurassic park (al) vr. za. ma. di. 20u

CITY I (6234579) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Kalifornia (16) tijden als I III: Addams family 2 (12) 13u15 16u 18u45 21u30 di. 18u45 21u30 IV: Sleepless in Seattle (al) 16u 18u45 21u30 ma. di. ook 13u15 V: Tombstone (16) tijden als IV VII: Demolition man (16) tijden als III

DESMET I (6273434) Elegy from Russia (16) 21u Het is een schone dag geweest (16) 19u30 zo. ook 16u La plage des enfants perdus (16) zo. 13u30 Judo sage (16) do. zo. ma. 23u Ikiru (16) vr. za. 23u Drunken angel (16) di. wo. 23u Transit Levantkade zo. 14u II: Trahir (16) 20u15 Vacas (16) 22u15

KRITERION I (6231708) Raining stones (al) 18u15 The snapper (al) 20u15 22u15 di. 20u15 Sneak preview (16) di. 22u15 II: Round midnight (16) ma. 19u30 L'Odeur de la papaye verte (16) 17u30 19u30 ma. 17u30 Mr. Wonderful (16) 21u45

DE LANGE ADEM (6940943) Playtime di. 20u30

MAISON DESCARTES (6224936) Chagall di. 20u

DE MEERVAART (020-6107393) Fiorile do. vr. 20u30 The lodger zo. 15u Orlando ma. t/m wo. 20u30

MELKWEG (6241777) Salmonberries (beh. ma. di.)

THE MOVIES I (6245790) El mariachi 17u30 20u 22u za. zo. ook 15u II: The piano (12) 17u15 19u30 22u ma. 17u 22u30 III: Little buddha (al) 19u15 21u45 za. zo. ook 15u Orlando (al) 17u30 IV: The cement garden (16) 17u15 Trois couleurs: bleu (16) 19u30 za. zo. ook 14u45 Passion fish (al) 21u45 za. zo. 14u45

RIALTO I (6753994) Naked (16) 17u45 22u Les gens normaux n'ont rien d'exceptionnel (16) 20u II: In vuur en vlam (16) 18u De laatste duik (16) 19u30 Op mijn verjaardag (16) 21u Het einde van de wereld (16) 22u30 Once upon a time, cinema (16) zo. 14u

SOETERIJN (5688500) L'Atalante ma. 20u30

TUSCHINSKI I (6262633) Schindler's list (12) 14u 20u Philadelphia (al) zo. 10u30 II: The three musketeers (12) 13u15 16u 18u45 21u30 III: Free Willy (al) tijden als II IV: Little Buddha (al) 20u30 ma. di. ook 13u15 16u30 V: Jurassic park (al) 13u15 16u 18u45 21u30 di. 13u15 16u VI: Manhattan murder mystery (al) tijden als II

DE UITKIJK (6237460) The house of the spirits (12) 17u30 (beh. ma. di.) Life according to Agfa (16) 20u 22u (beh. ma. di.) zo. ook 15u

UILENSTEDE (5488888) Hartverscheurend do. 20u The women from the lake of scented souls vr. 20u an angel at my table za. 20u

FILMMUSEUM (5891400) Ich klage an (16) 20u30 A place in the sun (12) do. 16u 20u Dood water (al) vr. 16u 20u Tobor the Great (al) za. 16 Documentaires over natuur, wetenschap en industrie (al) zo. 16u Flash Gordon (12) ma. 16u 20u The dead zone (12) di. 16u 20u The times of Harvey Milk do. 16u

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

CITY I: Mrs. doubtfire vr. za. 00u15 II: A perfect world vr. za. 00u15 III: The fugitive vr. za. 00u15 IV: Extreme justice vr. za. 00u15

DESMET Blue za. 00u15

KRITERION I: Menace II society vr. za. 00u15 II: C'est arrivé pres de chez vous vr. za. 00u15

MELKWEG Salmonberries vr. za. 24u

MOVIES I: Bad lieutenant do. vr. za. 00u15 II: A clockwork orange do. vr. za. 00u15 III: Stranger than paradise do. vr. za. 00u15 IV: The cement garden do. vr. za. 00u15

RIALTO Santa sangre vr. 00u15

KINDERVOORSTELLINGEN (al)

ALHAMBRA I Aladdin 13u15 (beh. ma. di.) II: Hanekam de rocker 13u15 (beh. ma. di.)

CINEMA Aladdin 13u45 15u30

CINEMA OSCAR Aladdin do. t/m zo. 13u 15u wo. 14u

CITY IVBeethoven's 2nd 13u15 (beh. ma. di.) V: Hanekam de rocker 13u15 (beh. ma. di.)

FILMMUSEUMDe reizende droom do. t/m za. 14u zo. 12u

KRITERION I: Ferngully do. t/m za. wo. 13u 15u zo. 13u II:Olivier 13u 15u (beh. ma. di.)

RIALTO Rode laarsjes do. t/m za. wo. 15u zo. 13u 15u Labyrinth do. t/m za. wo. 15u15

TUSCHINSKI IVAladdin 13u15 16u (beh. ma. di.)

ARNHEM

REMBRANDT (085-456045) Schindler's list (12) 14u 20u REMBRANDT LUXE: Carlito's way (16) 14u30 20u30

PALACE I (085-421334) Free Willy (12) 14u (beh. ma. di.) 19u15 21u45 II: Addams family 2 (12) 14u30 (beh. ma. di.) 18u45 Little buddha (al) 21u

EURO CINEMA I (085-514514) Mrs. Doubtfire (al) 13u45 18u45 21u15 vr. za. 13u45 19u 21u45 zo. ook 16u15 II: The three musketeers (12) 13u45 18u45 21u15 vr. za. 13u45 19u 21u45 zo. ook 16u15 III:Sleepless in Seattle (al) 13u45 18u45 do. zo. ook 21u15 vr. za. 13u45 19u30 22u zo. ook 16u15 Sneak preview (16) di. 21u30 IV: Aladdin (al, ondertit.) 18u45 (beh. vr. za.) vr. za. 19u30 ma. di. ook 13u45 zo. ook 16u15 Aladdin (al, Ned.) 14u zo. ook 16u15 Tombstone (16) do. zo. 21u15 vr. za. 22u The piano (12) ma. t/m wo. 21u15 V: Hanekam de rocker (al) 14u (beh. ma. di.) Jurassic park (al) 18u45 vr. za. 19u ma. di. ook 13u45 The Joy Luck Club (12) ma. t/m wo. 21u15 Demolition man (16) do. zo. ma. wo. 21u15 vr. za. 22u

FILMHUIS I (085-424283) The women from the lake of scented souls 19u30 Naked 21u45 De tranen van Maria Machita do. 19u30 Lotta uit de Kabaalstraat 14u (beh. ma. di.) Goodfellas za. 24u II: Romance de Valentá 19u30 (beh. do. wo.) Les gens normaux n'ont rien d'exceptionnel 21u45 Der blaue Engel wo. 19u30

DELFT

APOLLO I (015-123251) Carlito's way (16) 20u15 II: Free Willy (al) 20u15 vr. za. zo. 19u 21u30 do. t/m zo. ook 14u The witches (al) vr. za. zo. wo. 14u

STUDIO-D (015-123280) The age of innocence (12) do. t/m zo. 19u 21u30 ma. t/m wo. 20u15 zo. ook 14u30

DELFIA I (015-123855) Under cover blues (12) do. t/m zo. 19u 21u30 ma. t/m wo. 20u15 Aladdin (al, Ned.) 14u30 II: The three musketeers (12) do. t/m zo. 14u30 19u 21u30 zo. ook 14u30 ma. t/m wo. 14u30 20u15 III: Mrs. Doubtfire (al) tijden als II IV: Demolition man (12) tijden als II

FILMHUIS DELFT (015-140226) Trahir 20u Trois couleurs: bleu 22u Het kale spook do. t/m zo. 14u30

DEN BOSCH

CASINO I (073-125125) The house of the spirits (12) 21u (beh. ma.) zo. ook 13u45 A clockwork orange zo. 11u II: Free Willy (al) 13u45 (beh. za. ma. wo.) 18u45 21u30 wo. 18u45 III: The Joy Luck Club (12) vr. ma. 18u45 21u30

EURO CINEMA I (073-147755) The three musketeers (12) 13u45 18u45 21u30 za. 13u45 19u30 22u15 zo. ook 16u15 II: Mrs. Doubtfire (al) tijden als I III: Aladdin (al, ondertit.) 13u45 (beh. do. vr.) zo. 16u15 A perfect world (12) 21u15 (beh. wo.) za. 22u Sneak preview wo. 21u30 The piano (12) 18u45 za. 19u30 do. vr. ook 13u45 IV: Sleepless in Seattle (al) 18u45 za. 19u30 do. vr. ook 13u45 Aladdin (al, Ned.) 13u45 (beh. do. vr.) zo. 13u45 16u15 Demolition man (16) 21u30 za. 22u15 V: Hanekam de rocker 13u45 (beh. do. vr.) zo. 13u45 16u15 Tombstone (16) 18u45 21u30 za. 19u30 22u15 do. vr. ook 13u45

FILMTHEATER JEROEN The public eye 20u45 (beh. zo.)

DEN HAAG

ASTA I (3463500) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Free Willy (al) tijden als I III: The house of the spirits (16) 13u15 16u30 20u15

BABYLON I (3471656) The remains of the day (al) 13u15 16u45 20u15 II: Aladdin (al, ondertit.) 13u15 16u 18u45 The Joy Luck Club (12) 21u30 III: Farewell to my concubine (al) tijden als I

CINEAC I (3630637) The three musketeers (12) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Demolition man (16) 16u 18u45 21u30 ma. di. ook 13u15 III: Tombstone (16) tijden als II

METROPOLE I (3456756) Schindler's list (12) 14u 20u II: Free Willy (al) 13u15 16u 18u45 The age of innocence (al) 21u III: Carlito's way (16) 13u15 17u 20u30 IV: Manhattan murder mystery (al) 16u 18u45 21u30 ma. di. ook 13u15 V: Sleepless in Seattle (al) 18u45 21u30 ma. di. 13u15 16u

ODEON I (3462400) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Jurassic park (al) 13u15 16u The firm (16) 20u15 III: Kalifornia (16) tijden als I IV: Made in America (al) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45

HAAGS FILMHUIS I (070-3656030) Naked (16) 19u30 22u do. vr. zo. wo. ook 16u15 Thunderbirds are go do. vr. 14u Thunderbird six do. vr. 16u15 II: Life according to Agfa (16) 19u30 do. vr. wo. ook 16u15 Calender (16) 21u45 zo. wo. ook 16u15 III: Samba Traoré 19u30 (beh. ma.) zo. ook 14u Léolo 21u45 (beh. ma.) zo. ook 16u15 wo. ook 14u El espiritu del colmena ma. 19u30

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

CINEAC IThe three musketeers za. 00u15 II: Demolition man za. 00u15 KINDERVOORSTELLINGEN (AL)

CINEAC Aladdin 13u15 (beh. ma. di.) III: Beethoven's 2nd 13u15 (beh. ma. di.)

METROPOLE III Hanekam de rocker 13u15 (beh. ma. di.) V: Aladdin 13u15 16u (beh. ma. di.)

HAAGS FILMHUIS Kalle Strop & Grodan Bol zo. wo. 14u Onderaards geheim zo. wo. 14

EINDHOVEN

REMBRANDT I (040-449033) Schindler's list (12) 14u 20u II: Beethoven's 2nd (al) 15u The firm (16) 20u30 III: Free Willy (al) 14u30 18u45 21u IV: The house of the spirits (16) 14u30 18u3 The age of innocence (al) 22u Aladdin (al) za. zo. wo. 14u30 V: The snapper (al) 14u30 19u 22u

CINEMA PARISIEN (040-449176) Carlito's way (16) do. t/m zo. 18u45 21u45 ma. t/m wo. 20u30 zo. ook 14u

EURO I (040-433733) Mrs. Doubtfire (al) 13u30 18u45 21u30 za. 13u30 19u 21u45 zo. ook 16u II: Hanekam de rocker (al) 14u (beh. do. vr.) A perfect world (12) 21u30 (beh. di.) Sneak preview (16) di. 21u30 Aladdin (al, ondertit.) 19u30 The piano (12) do. vr. 13u30 zo. 16u III: Sleepless in Seattle (al) 18u45 za. 19u30 do. vr. ook 13u30 Jurassic park (al) 13u30 (beh. do. vr.) zo. ook 16u Tombstone (16) 21u30 za. 21u45 IV: Aladdin (al, Ned.) 14u (beh. do. vr.) zo. ook 16u Demolition man (16) 18u45 21u30 za. 19u30 22u15 do. vr. ook 13u30 V: The three musketeers (12) 13u30 18u45 21u30 za. 13u30 19u30 22u15 zo. ook 16u

FILMHUIS PLAZA FUTURA I (040-116666) Trois couleurs: bleu 19u Raining stones 20u The wedding banquet 21u Nord 22u (beh. ma.) El mariachi 23u Life according to Agfa vr. za. 24u Of mice and men zo. 14u Alice za. zo. wo. 14u30 Un chien Andalou/ Le ballet mécanique/ Meshes of the afternoon ma. 20u

ENSCHEDE

ALHAMBRA I (053-312525) The three musketeers (12) do.ma t/m wo. 14u30 18u45 21u30 vr. za. 14u30 19u45 22u30 zo. 16u 18u45 21u30 Bad lieutenant (16) do. ma. di. 21u30 II:Free Willy (al) do. ma. t/m wo. 14u30 18u45 21u15 vr. za. 14u30 19u30 22u zo. 13u45 16u15 18u45 21u15 III: Schindler's list (12) 14u 20u IV: Farewell to my concubine (12) do. 20u45 vr. za. 21u zo. 14u30 20u45 ma. t/m wo. 14u 20u30 Aladdin (al, ondertit.) do. zo. 14u30 18u45 vr. za. 14u30 19u V: Sleepless in Seattle (al) do. ma. t/m wo. 18u45 vr. za. 20u 22u45 zo. 18u45 21u30 Hanekam de rocker (al) za. ma. di. wo. 14u30 zo. 14u Sneak preview wo. 21u30

LUMIERE I (053-319747) Mrs. Doubtfire (al) 18u45 21u30 vr. za. 19u15 22u15 do. t/m za. wo. ook 14u zo. ook 15u II: Carlito's way (16) 21u15 vr. za. 22u Aladdin (al, Ned.) do. t/m za. wo. 14u30 zo. 15u III: Demolition man (16) 18u45 21u45 vr. za. 19u30 22u30 do. t/m za. wo. ook 14u zo. ook 15u

GRONINGEN

CAMERA I (050-137200) Mrs. Doubtfire (al) 13u45 18u45 21u30 vr. za. 13u45 19u15 22u15 00u15 II: The house of the spirits (12) 19u do. vr. ma. di. ook 13u30 De notenkraker (al) za. zo. wo. 14u30 III: The three musketeers (12) 14u 18u45 21u45 vr. za. ook 00u15 di. 14u 18u45 The fugitive (16) vr. za. 00u15 The age of innocence (al) 21u30 IV: Free Willy (al) 14u 19u15 21u45 di. 14u 19u15 Sneak preview di. 21u45

CITY I (050-124441) Carlito's way (16) 13u15 16u30 20u15 Tombstone (16) vr. za. 00u15 II: Demolition man (16) 16u 18u45 21u30 vr. za. 16u 19u30 22u 00u15 do. vr. ma. di. ook 13u15 Beethoven's 2nd (al) za. zo. wo. 13u15 III: Made in America (al) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45

CONCERTHUIS (050-120433) Schindler's list (12) 13u30 20u15 Sleepless in Seattle (al) vr. za. 24u

FILMHUIS (050-120433) Trois couleurs: bleu (16) 19u30 The wedding banquet (16) 22u Reservoir dogs (16) vr. za. 24u

THE MOVIES (050-120433) The remains of the day (al) 18u45 21u45 vr. za. 19u15 22u15 The piano (12) do. vr. ma. di. 14u zo. 16u Aladdin (al, Ned.) za. wo. 14u30 zo. 13u30

HAARLEM

BRINKMANN I (023-322232) Carlito's way (16) do. vr. zo. wo. 20u30 za. 19u 22u15 ma. 13u45 21u15 di. 13u45 20u30 Aladdin (al, Ned.) 14u (beh. ma. di.) II: The age of innocence (al) 21u15 (beh. za. ma.) za. 21u45 ma. 18u45 Sleepless in Seattle (al) 18u45 za. 19u15 Jurassic park (al) zo. 16u The piano (12) zo. 16u15 ma. di. 13u45 Sneak preview ma. 21u45 De troetelbeertjes 2 do. vr. za. wo. 14u30 zo. 13u30 III: The house of the spirits (12) 21u (beh. za.) za. 21u30 zo. ook 16u ma. di. ook 13u45 Beethoven's 2nd (al) do. vr. za. wo. 14u15 zo. 14u Aladdin (al, ondertit.) 18u45 za. 19u15 IV: Free Willy (al) 14u (zo. 13u45) 18u45 21u15 za. 14u 19u15 21u45 zo. ook 16u15 V: The three musketeers (12) 18u45 21u15 za. 19u45 22u15 zo. ook 16u15 ma. di. ook 14u Hanekam de rocker (al) do. t/m za. wo. 14u15 zo. 14u

CINEMA PALACE (023-311004) Schindler's list (12) 14u (beh. ma. di.) 20u

LUXOR (023-311865) Mrs. Doubtfire (al) 18u45 21u45 vr. za. 19u15 22u15 do. t/m zo. ook 14u

FILMSCHUUR (023-312439) Trois couleurs: blue do. ma. di. 21u vr. za. 19u30 22u Het beeld van de muziek wo. 21u Daantje de wereldkampioen zo. 14u30

LEEUWARDEN

TIVOLI I (058-125372) Mrs. Doubtfire (al) do. t/m za. 14u 19u 22u zo. 15u 18u45 21u30 ma. t/m wo. 20u II: Carlito's way (16) tijden als I III: The age of innocence (al) tijden als I STUDIO F (058-123887) Free Willy (al) do. t/m za. 14u 19u 21u45 zo. 15u 18u45 19u15 ma. t/m wo. 20u

CINEMA (058-123887) The three musketeers (al) do. t/m za. 14u 19u 21u45 zo. 15u 18u45 21u15 ma. t/m wo. 20u

CLUB I (058-125220) Bingo (al) 14u (beh. ma. di.) zo. 15u Undercover blues (12) do. t/m za. 19u 21u45 zo. 18u45 21u15 ma. di. 14u 20u wo. 20u II: Aladdin (al, ondertit.) do. t/m za. 14u 19u zo. 15u ma. t/m wo. 14u Sleepless in Seattle (al) do. t/m za. 21u45 zo. 18u45 21u15 ma. t/m wo. 20u III: Demolition man (16) do. t/m za. 14u 19u 21u45 zo. 15u 18u45 21u15 ma. t/m wo. 14u 20u IV: Wilde sexpret (18) 14u zo. 15u The house of the spirits (12) 19u 21u45 zo. 18u45 21u15 ma. t/m wo. 20u V: Mr. Wonderful (al) do. t/m za. 14u 19u 21u45 zo. 15u 18u45 21u15 ma. t/m wo. 14u 20u

BEURS VAN ROMEIN The wedding banquet 19u45 Lucht en aarde 22u

LEIDEN

KIJKHUIS (071-142895) The house of the spirits 20u Little buddha 20u30 L'Odeur de la papaye verte ma. 19u30 21u45 C'est arrivé pres de chez vous di. 19u30 21u45 Much ado about nothing wo. 19u30 21u45

LELYSTAD

ALPHA THEATER I (03200-26562) Mrs. Doubtfire (al) do. ma. t/m wo. 20u vr. zo. 19u 21u45 za. 19u45 22u30 do. t/m zo. wo. ook 14u II: Free Willy (al) tijden als I III: The three musketeers (12) do. ma. t/m wo. 20u vr. zo. 19u 21u45 za. 19u45 22u30 Aladdin (al) do. vr. 14u za. zo. wo. 15u Labyrinth za. zo. wo. 13u

MAASTRICHT

MABI I (043-215513) Schindler's list (12) 14u (beh. ma. di.) 20u II: Carlito's way (16) 20u45 Addams family 2 (12) 14u30 (beh. ma. di.) 18u30 III: The house of the spirits (12) 20u45 Free Willy (al) 14u30 (beh. ma. di.) 18u30 IV: Kalifornia (16) 18u30 21u15 do. vr. ook 14u30 Aladdin (al, Ned.) za. zo. wo. 14u30

CINEMA PALACE 1 (043-215662) Mrs. Doubtfire (al) 18u 21u za. zo. wo. ook 14u30 II: The three musketeers (12) 18u15 21u30 za. zo. wo. 14u30 III: Demolition man (16) 18u (beh. za.) za. 21u15 The age of innocence (al) 21u (beh. za.) za. 18u Aladdin (al, Ned.) za. zo. wo. 14u45

CINE K (043-216525) Manhattan murder mystery (al) 21u (beh. di.)

FILMTHEATER LUMIÈRE I (043-214080) March comes in like a lion 20u (beh. wo. ) Vacas 22u (beh. wo.) La vie de Veronique wo. 19u30 22u II:L'Odeur de la papaye verte 20u30 Betty blue do. t/m za. 23u

NIJMEGEN

CALYPSO I (080-234945) Free Willy (al) 14u 18u45 zo. 13u30 16u 18u45 Demolition man (16) 21u15 II: Aladdin (al, Ned.) do. vr. za. wo. 14u zo. 14u 16u The remains of the day (al) 18u45 21u30 ma. di. ook 14u III: Beethoven's 2nd (al) do. t/m za. wo. 14u zo. 13u30 16u Sleepless in Seattle (al) 18u45 ma. di. ook 14u Farewell to my concubine (al) 20u45

CAROLUS I (080-230503) Mrs. Doubtfire (al) 14u (zo. 13u30) 18u45 21u30 zo. ook 16u II: The three musketeers (12) 14u (zo. 13u30) 18u45 21u45 zo. ook 16u wo. 14u 18u45 Sneak preview wo. 21u45

CENTRUM (080-220039) Schindler's list (12) 14u30 20u Carlito's way (16) 20u30 ma. di. ook 14u30 za. zo. ook 16u Aladdin (al, Ned.) do. vr. wo. 14u30 za. zo. 13u30

CINEMARIËNBURG I (080-221612) Der blaue Engel do. 19u30 Naked 19u30 (beh. do. di. ) 22u The piano zo. 16u Festival Nouvelle Violence vr. za. 24u II: Little buddha 19u45 (beh. zo.) Orlando 22u30 Wittgenstein zo. 16u15 20u15 III: Le petit prince a dit 20u El mariachi 22u15 Orlando zo. 15u45

SCALA (080-220030) The snapper 19u45 22u di. 19u45 zo. 16u Tom & Jerry 14u (beh. ma. di.) Sneak preview di. 22u

ROTTERDAM

ALHAMBRA (4330293) Made in America (al) 11u45 14u15 16u45 19u15 21u45 II: The firm (16) 20u ma. di. ook 13u15 16u30

CALYPSO I (4131855) The remains of the day (al) 13u15 17u 20u30 II: Aladdin (al, ondertit.) 13u15 16u 18u45 The age of innocence (al) 20u45 III: The Joy Luck Club (12) 13u15 16u 18u45 21u30

CINERAMA I (4115300) Mrs. Doubtfire (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Demolition man (16) 16u 18u45 21u30 ma. di. ook 13u15 III: Carlito's way (16) 13u15 16u30 20u15 IV: Kalifornia (al) tijden als I V: Sleepless in Seattle (al) 16u 18u45 21u30 ma. di. ook 13u15

CORSO (4121110) Schindler's list (12) 14u 20u

IMAX (4048844) Sharks (al) 14u 16u 20u30 Mountain gorilla (al) 13u 15u 19u30 Het grote barriere riff (al) 11u Speed/ Picture Holland (al) 12u Under siege (al) za. 21u30

LUMIERE I (4117755) Free Willy (al) 13u15 16u 18u45 21u30 II: Mrs. Doubtfire (al) tijden als I III: Jurassic park (al) tijden als I IV: The house of the spirits (16) 20u15 ma. di. ook 13u15 16u30

THALIA (4111555) The three musketeers (16) 13u15 16u 18u45 21u30

VENSTER I (4361311) Naked (16) 19u30 22u (beh. zo.) II: Life according to Agfa (16) 19u30 (beh. zo. di.) Le jeune Werther (16) 22u (beh. zo. di.) Sempre piu difficile (16) zo. 13u30 Tampopo (16) di. 22u III: The snapper (16) 20u 22u zo. ma. 20u Sneak preview ma. 22u IV: El mariachi (16) 20u 22u (beh. zo.) Silverlake life (16) zo. 14u

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

LUMIERE I Mrs. Doubtfire vr. za. 00u15 II: Tombstone vr. za. 00u15 III: Extreme justice vr. za. 00u15

VENSTER I Manhattan murder mystery vr. za. 00u30 II: The baby of Macon vr. za. 24u III: The Angelic conversation vr. za. 24u IV: El mariachi vr. za. 24u

KINDERVOORSTELLINGEN (al)

ALHAMBRA Aladdin 13u15 16u (beh. ma. di.)

CINERAMA II Beethoven's 2nd 13u15 (beh. ma. di.) V: Hanekam de rocker 13u15 (beh. ma. di.)

LUMIEREAladdin 13u15 16u (beh. ma. di.) VENSTER IIIPippi in Taka Tuka Land do. vr. 14u30 Pippi zet de boel op stelten zo. wo. 14u30 III:Asterix contra Caesar do. vr. zo. wo. 14u30 TILBURG

CINEMA I (013-358885) Free Willy (12) do. t/m zo. 14u30 18u45 21u ma. t/m wo. 14u30 20u II: The three musketeers do. t/m zo. 14u30 18u45 21u ma. t/m wo. 14u30 20u30 III: Carlito's way (16) do. t/m zo. 20u30 ma. di. 14u 20u wo. 20u Beethoven's 2nd (al) 14u30 14u30 (beh. ma. di.) IV: Schindler's list (12) 14u 20u V: Robin Hood (al) do. t/m zo. 14u30 19u30 ma. t/m wo. 14u30 Demolition man (12) do. t/m zo. 22u ma. t/m wo. 20u

CINECITTA I (013-421379) The age of innocence do. t/m zo. 19u30 22u ma. 22u di. 19u30 wo. 19u30 22u L'Atalante ma. 15u30 19u Sneak preview di. 22u II: The wedding banquet (16) 19u45 Farewell to my concubine (al) 21u30 III: The piano (12) 19u45 Naked (16) 22u15

MIDI (013-422822) Aladdin (al) za. wo. 14u30 zo. 13u30 Mrs. Doubtfire (12) do. ma. di. 14u30 20u15 vr. 14u30 19u15 22u15 za. 19u15 22u15 zo. 15u45 18u45 21u30 wo. 20u15

FILMTHEATER LOUIS (013-490390) Jaar 1 do. 21u Die freudlose Gasse vr. 21u The long day closes za. 21u L'Argent di. Silverlake life wo. 21u Dumbo, het vliegende olifantje wo. 14u30

UTRECHT

CATHARIJNE I (030-334400) Mrs. Doubtfire (al) 14u 18u45 21u30 za. 14u 19u15 22u15 II: Demolition man (16) 19u 21u45 ma. di. ook 14u III: Addams family 2 (al) 14u15 18u45 The firm (16) 21u IV: The three musketeers (12) 14u15 19u15 21u45

CAMERA (317708) Free Willy (al) 14u 18u45 21u15 Sneak preview di. 21u45 STUDIO: The Joy Luck Club (12) do. zo. ma. wo. 18u45 21u45 vr. za. 19u15 22u15 di. 18u45 ma. di. ook 13u45

CITY (314384) The remains of the day (al) 18u45 21u45 vr. za. 19u15 22u15 do. vr. za. wo. ook 13u30 zo. ook 16u

MOVIES I Aladdin (al, ondertit.) 18u45 Farewell to my concubine (al) 21u zo. 15u15 II: The house of the spirits (12) 18u45 zo. ook 13u30 The piano (12) zo. 16u15 The age of innocence (al) 21u30

REMBRANDT I (312556) Schindler's list (12) 14u 20u II: Carlito's way (16) 13u15 16u30 20u30 III: Sleepless in Seattle (al) 16u 18u45 21u30 Aladdin (al, Ned.) 13u15

SPRINGHAVER I (313789) Manhattan murder mystery (al) 19u30 21u45 Little buddha (al) 13u (beh. ma. di.) L'Odeur de la papaye verte (16) 15u30 (beh. ma. di.) The cement garden (16) 17u30 (beh. ma. di.) II: Passion fish (al) 19u15 Fiorile (16) 17u30 (beh. ma. di.) 22u Trois couleurs: bleu (16) 13u30 (beh. ma. di.) Much ado about nothing (al) 15u30 (beh. ma. di.)

'T HOOGT I (328388) El sol del membrillo 19u30 22u II: L'Année dernière à Marienbad 19u45 Naked (16) 21u45 III: The wedding banquet 19u45 Les gens normaux n'ont rien d'exceptionnel 21u45

NACHTVOORSTELLINGEN (16)

CAMERA The fugitive vr. za. 23u45

MOVIES I Aladdin vr. za. 00u30 II: Blade runner vr. za. 00u15

SPRINGHAVER I My own private Idaho vr. za. 24u II: The shining vr. za. 00u30

KINDERVOORSTELLINGEN (al)

CATHARIJNE The witches 14u30 (beh. ma. di.)

CITY Aladdin do. vr. za. wo. 14u30 zo. 13u45

MOVIES I Hanekam de rocker do. vr. za. wo. 14u

STUDIO Beethoven's 2nd 14u30 (beh. ma. di.)

WAGENINGEN

MOLENSTRAATTHEATER (08370-14029) The wedding banquet (16) zo. t/m wo. 18u45 22u15 The remains of the day (al) do. t/m za. 19u30 22u zo. t/m wo. 21u30 Mrs. Doubtfire (al) do. t/m zo. 16u do. t/m za. 19u 22u15 zo. t/m wo. 19u The snapper (al) do. t/m za. 20u30 zo. t/m wo. 20u45 Free Willy (al) do. t/m za. 18u30 do. t/m zo. 13u30 15u45 wo. 13u30 The piano (12) do. t/m za. 15u30 zo. t/m wo. 19u De ongelofelijke reis (al) 13u30 (beh. ma. di.) Carlito's way (16) 21u30 Muppet Christmas carol (al) do. vr. zo. 13u45 Gremlins (al) za. wo. 13u45

ZWOLLE

DE NIEUWE BUITENSOCIËTEIT I (038-217666) Mrs. Doubtfire (al) 14u (beh. ma. di.) do. za. 19u15 21u45 vr. 19u15 22u15 zo. t/m wo. 19u45 II: The three musketeers (12) 13u45 (beh. ma. di.) do. za. 19u 21u15 vr. 19u 21u45 zo. t/m wo. 19u30 III: Demolition man (16) vr. 21u15 za. 21u zo. wo. 19u30 Aladdin (al, Ned.) 13u30 (beh. ma. di.) Aladdin (al, ondertit.) do. vr. zo. wo. 15u30 za. 19u

DE KROON I (038-223995) Schindler's list (12)14u (beh. ma. di.) 20u II: Aladdin (al) 14u30 (beh. ma. di.) Carlito's way (16) 20u30 III: Robin Hood (12) do. t/m zo. 18u45 21u Three of hearts ma. t/m wo. 20u30 Beethoven's 2nd (al) 14u30 (beh. ma. di.) IV: Free Willy (al) 14u (beh. ma. di.) do. t/m zo. 18u45 21u ma. t/m wo. 20u45

FILMHUIS ZWOLLE (038-220475) Life is sweet do. Little buddha vr. t/m zo. 20u Libera wo. 20u30